lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

214 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
214 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo polecam panią doktor Joannę Ślusiewicz. Jest całkowitą profesjonalistką. Udając się do gabinetu ortodontycznego, miałam wiele wątpliwości, jednak pani doktor szybko je rozwiała. Miła i optymistyczna załoga sprawiała, że we wszystkich okolicznościach czułam się komfortowo. Leczenie przebiegło szybko, co było zasługą pani doktor. Teraz mam przepiękny uśmiech i nie mam się czego wstydzić! Pozdrawiam serdecznie :)

 • Witam.Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pani Dr Joanny Ślusiewicz.Trafiłam do Ortoprotex z polecenia i się nie zawiodłam.Pani Joasia jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem-ciepłym,normalnym i bardzo serdecznym.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełna pasji do tego co robi,zawsze uśmiechnięta.Nosiłam aparat 1,5 roku.Efekt końcowy- piękny,prosty i zdrowy zgryz.Sprzęt i materiały najwyższej jakości.Musiałam usunąć górną 4,ale przy Pani Doktor to nic strasznego,jeśli mówi,że jest taka konieczność to tak jest.Można bez oporów oddać się w ręce Pani Joasi. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę.Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Ślusiewicz i przychodnie Ortoprotex.Atmosfera jak w domu.Serdecznie za wszystko dziękuję.Agnieszka Oleksiak.

 • Takich lekarzy jak Pani Doktor Ślusiewicz nie spotyka się na co dzień. Pani Joasia jest wspaniałym, nieocenionym fachowcem w swojej dziedzinie. W zaledwie 11 miesięcy uczyniła mnie szczęśliwą posiadaczką pięknego uśmiechu. Uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Od pierwszego spotkania z Panią Joasią widać było, że jest to lekarz z powołania, który podchodzi z pasją do wykonywanego zawodu. Wizyty w przychodni u Pani Doktor, to czysta przyjemność. Atmosfera panująca tam, niesamowicie rodzinna. Na każde spotkanie z Panią Joasią musiałam przylatywać z Wielkiej Brytanii, nie żałuję swojego wyboru. Pani doktor zyskała pacjentkę na całe życie i choć mieszkałabym na drugim krańcu świata, zawsze chętnie odwiedzę przychodnię :) Wielkie podziękowania dla całego, cudownego personelu :) Nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty.

 • Witam. Niedawno miałam zdjęty aparat, który nosiłam niecały rok. Jeśli chodzi o efekt końcowy jestem niesamowicie zadowolona, jeszcze kilka lat temu nie pomyślałabym, że będę miała tak ładne i proste zęby. Pani doktor Joanna Ślusiewicz jest bardzo przyjazną i niezwykle pozytywnie nastawioną osobą, przez co wizyty odbywały się w miłej atmosferze, poza tym jest profesjonalnym lekarzem, więc nie było mowy o żadnej pomyłce. Widać,że pani doktor wykonuje swój zawód z przyjemnością. Asystentki również zasługują na wielką pochwałę, ponieważ wykonywały swoją pracę prawidłowo oraz były bardzo miłe i wprawiały w dobry nastrój. Zdecydowanie polecam! :D

 • Bardzo gorąco polecam lek. dent. Joanne Ślusiewicz. Profesjonalizm i miła obsługa. A jeśli chodzi o samo leczenie ortodontyczne to przebiegło tak jak było ustalone na pierwszej wizycie, zęby od początku do końca przesuwały się w ustalone miejsca a do tego w miarę bezboleśnie i szybko, ponieważ zajęło dokładnie 18 miesięcy (oczywiście dokładnie tak jak było ustalone). Przy każdej wizycie zęby są piaskowane i doprowadzane do stanu przed założeniem aparatu dzięki czemu po zdjęciu aparatu nie zaobserwowałem żadnych zmian. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor. Emilian

 • Leczenie ortodontyczne - bardzo dobre (wszystko zostało zaplanowane wcześniej od A do Z i wykonane bez odstępstw, zawsze wytłumaczenie jak idą postępy i pokazanie różnic w porównaniu do stanu początkowego)
  Atmosfera - bardzo dobra (klimat panujący w Gabinecie prawie jak w domu, Pani Doktor zawsze uśmiechnięte i otwarte na wszelkie rozmowy widać, że pacjent nie jest traktowany hurtowo)
  Warunki - na najwyższym poziomie (sprzęt nowy i czysto)

 • Tak właściwie to nie wiem od czego zacząć... brakuje tu skali dla Pani doktor. Poważnie, jeśli miałabym wybierać ponownie "specjalistę od pięknego uśmiechu" bez wahania wybrałabym Panią doktor Josie. Polecam każdemu z ręką na sercu i z czystym sumieniem. To najlepsze ręce w jakie Państo mogą wpaść.Profesjonalna specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, co ważne pełen pasji do tego co robi, zawsze uśmiechnięta, zarażająca optymizmem ciepła kobieta. Już na konsultacjach wiedziałam, że dzięki Pani Joasi zacznę w końcu się uśmiechać, a nie chować i wstydzić swoich zębów. Długo nie musiałam czekać już po MIESIĄCU widziałam ogromny progress w moim leczeniu ortodontycznym! Leczenie trwało krócej niż Pani doktor zakładała, a teraz ciesze się pięknym "hollywood smile"! ;). Klinika przepięknie urządzona, brak ukrytych kosztów leczenia. Co Tu dużo pisać... uśmiechy pacjentów w tym mój, to chyba najlepsza wizytówka Pani doktor. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować Pani doktor Joasi, i całej załodze. Pani Izie, Ani i oczywiście cierpliwej Pani Marcie : ))) będę pamiętać o Was za każdym razem widząc ten piękny usmiech w lustrze !( łezka w oku się kręci) DZIĘKUJĘ ! <3
  Agata Nowak

 • Moja przygoda z Panią Doktor Ślusiewicz i Ortoprotexem trwała krótko bo jedynie 1,5 roku. Nigdy nawet w najśmielszych snach nie sądziłam, że moje zęby mogą się tak zmienić a tym bardziej w tak krótkim czasie. Zawsze słyszałam jak znajomi opowiadali o długim bo czasami nawet 5/6 letnim noszeniu aparatu dlatego tak długo zwlekałam z założeniem. Na ten moment jestem ok tydzień po zdjęciu aparatu a pierwsze moje słowa po wyjściu z gabinetu: " Wyglądają jak z katalogu!" :) To była najlepsza decyzja! Szczerze polecam i obiecuję zaglądać bo zżyłam się z tym miejscem jak z rodziną :)

 • T

  Od kilku lat nieustannie walczyłem z moimi zębami. Walka ta niestety nie przynosiła efektów-płytki zakładane na noc wcale nie poprawiły sytuacji. Błąkałem się po różnych gabinetach ortodontycznych, lecz widząc, że nie przynosi to żadnych skutków, zdecydowałem się na stały aparat. Właśnie wtedy trafiłem do Pani dr Ślusiewicz, która podniosła mnie na duchu i zapewniła, że nie wszystko jeszcze stracone. Wizyty u ortodonty stały się dla mnie przyjemnością. Dlaczego? Wspaniała atmosfera, miły personel i oczywiście przesympatyczna Pani Doktor, która potrafi czynić cuda. Nigdzie indziej nie znajdziecie drugiego takiego specjalisty! ;)

 • Zdecydowanie polecam Panią dr Ślusiewicz. Jest osobą bardzo sympatyczną, ale przede wszystkim posiada długoletnie doświadczenie, co przekłada się na rezultaty jej pracy. Aparat nosiłam 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. W gabinecie pracują kompetentne osoby, które starają się pomóc w każdym momencie leczenia. W Ortoprotexie kompleksowo rozwiązuje się problemy z zębami, a dla mnie to ogromny atut.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna