Joanna Serewa

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
326 odwiedzin w ciągu 30 dni

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA KONSULTACJE ONLINE Jestem psychologiem i terapeutą o holistycznym podejściu. Bliskie mi są humanistyczne nurty psychologii. W swojej praktyce czerpię inspirację… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna TransformacjaUsługa: psychoterapia

  Borykam się z problemami zwiazanymi z lękami oraz samotnością. Zacząłem przychodzić do Pani Joanny, bo nie widziałem już innego sposobu na to, żebym wyszedl na prostą. Pierwsze wizyty były dla mnie zaskakujące wręcz druzgocące nawet. Dzieki Pani Joannie dowiedzialem się rzeczy o sobie, o których wcześniej nigdy bym nie pomyślał. Jestem bardzo zadowolony z wizyt i będę kontynuował moje wizyty u Pani Joanny. Uważam, że Pani Joanna jest tą osobą, która mi pomoże wyjść z mojego dołka w życiu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Transformacja

  Pani Joanna jest niesamowitą osobą, postawiła mnie na nogi w najtrudniejszym okresie życia. Pełna wspracia, zrozumienia i empatii. Do tego fantastyczna atmosfera podczas spotkań. Polecam Panią Joannę każdemu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Transformacja

  Wizyta bardzo profesjonalnie przeprowadzona, miła atmosfera. Pani Joanna jest bardzo sympatyczną osobą z dużą zdolnością indywidualnego podejścia do pacjenta. Cudowny, ciepły człowiek i świetny specjalista, który jest ze wszystkim na bieżąco. Słucha, nie spieszy się (nie czuje się presji, że za drzwiami czekają następni pacjenci), rozumie i stara się pomóc. Szczerze polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam z całego serca!

  Zwróciłam się o pomoc do Pani Joanny kiedy właściwie straciłam już nadzieję, że uda mi się rozwiązać i przede wszystkim zrozumieć sytuację, w której znajdowałam się od 9lat.
  Przeszłam przedtem 2 psychoterapie, ale było to zawsze krążenie wokół problemu, takie trochę ślizagnie się po powierzchni, podczas gdy rozwiązanie tkwiło głęboko w środku.

  Dopiero Pani Joanna pomogła mi dotrzeć do mojego wnętrza, odkpać i poczuć energię, która została zduszona przez lata. Energię niezbędną do podejmowania wyzwań, do wyzbycia się strachu, do tego żeby uwierzyc w siebie i pójść za głosem własnego serca.

  Pani Joanna, nauczyła mnie słuchać mojego wnętrza, być czujną na instynkty, kótre naprawdę nie zawodzą! Dzięki terapii zrozumiałam, że odpowiedzi na większość problemów są w nas, musimy tylko być bardzo czujni i nauczyć się słuchać wlasnego “środka”, warto czasem uspokoić mysli i posluchać ciała, bo ono wie co dla nas najlepsze.

  Bardzo dziekuję za pomoc i ogromną empatię!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Joanna dwukrotnie już pomogła mi w momencie, gdy stanąłem na rozdrożu z ważną dla mnie decyzją w życiu. Wizyta pomogła mi ułożyć sobie wszystkie przemyślenia i dostrzec kilka kluczowych elementów sytuacji oraz nt. mnie samego, o których nie miałem świadomości a które odkryła dopiero doktor. Przyjazna, nieskrępowana atmosfera pozwala od razu otworzyć się z każdym problemem. Serdecznie polecam!

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna TransformacjaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Poszłam na wizytę z nadzieją na początek poprawy jakości życia. Niestety poza tym,że opowiedziałam co mnie boli, nie usłyszałam żadnych wskazówek, co mam robić, czy to ja mam problem, jak mi się wydawało czy wyolbrzymiam niektóre sytuacje. Nie wiedziałam po tej wizycie nic, nawet to czy powinnam poddać się terapii. Nie zostałam w ogóle zapytana na początku jaki jest cel mojej wizyty, z czym mam problem. Czułam się bardzo dziwnie. Gdybym nie podsuwała przyczyn niektórych problemów, pewnie nie doczekałabym się pytań pomocniczych. Wizyta mi się dłużyła. Miałam wrażenie,że to ja naciągam rozmowę, a przecież chciałam usłyszeć kilka słów od fachowca.

 • J

  Terapia,to dla mnie podróż do najgłębszych zakamarków własnego wnętrza w poszukiwaniu siebie....
  Upłynął już jakiś czas od rozpoczęcia mojej podróży przez życie ze wsparciem Pani Joanny. Jaka była ta droga? Czasem wydawało mi się że wyrosły mi skrzydła i nie idę nią, a frunę kilka kroków nad ziemią. Były momenty, kiedy czułam, że z mojego wnętrza wypadły ołowiane kule zakopanych głęboko emocji i nie jestem w stanie już iść. Za każdym razem, z każdym kolejnym zakrętem, dzięki obecności Pani Joanny, łatwiej było odzyskać skrzydła.
  Nauczyłam się tego, ile piękna mogę odkryć we własnym wnętrzu. Cały czas odnajdywałam w sobie nowe pokłady odwagi,aby pójść w kierunku ciemnych zakamarków obranej drogi. Uczę się akceptować wszystkie wymiary samej siebie jakie spotkam w tej ciemności. Jestem. Tak jednym słowem mogę określić efekt własnych kroków. Nieustannie zachwyca mnie magia każdego spotkania. Niezwykłość zastawanych rzeczy, sposobów zmierzenia się ze swoimi wspomnieniami.Jeśli chcesz wyruszyć w drogę do odnalezienia siebie, najlepszym kompanem będzie Pani Joanna. Kiedy masz poczucie, że rozpada się Twój świat,ważne jest aby mieć przy sobie kogoś, kto pomoże poskładać go na nowo. Odpowiednio wybrany specjalista pomoże Ci odczytać mapę własnego wnętrza,aby pójść najlepszą dla Ciebie drogą.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta spowodowała ulgę , że jest lepiej niż myślałam i spotkania z moją nastoletnią córka przyniosą pomoc dla jej lepszego widzenia rzeczywistości i radzenia sobie z problemami . Nasza droga jest na pocztku .

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze spotkanie i wiele negatywnych emocjii odeszlo.Zapanowal dlugo oczekiwany spokoj.To poczatek ale jakze optymistycznie nastraja.Pani Joanna , ciepla osoba , ktora potrafi słuchać. .potrafi dostrzec problem i myslenie nakierowac na odpowiedni tor..choc droga dluga , wiem a co najwazniejsze ufam, ze dzieki Pani Joannie bedzie latwiejsza.Fajny poczatek..fajne mysli i duzo duzo sil :)
  Polecam w 100%.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA KONSULTACJE ONLINE

  Jestem psychologiem i terapeutą o holistycznym podejściu. Bliskie mi są humanistyczne nurty psychologii. W swojej praktyce czerpię inspirację z wielu systemów wiedzy integrujących wiedzę o ciele i umyśle. W pracy terapeutycznej wykorzystuję głębokie metody pracy z ciałem.

  Psychologia jest dla mnie drogą pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacjach kryzysowych oraz drogą samorozwoju. Dlatego zapraszam do swojego gabinetu osoby, które cierpią na rozmaite dolegliwości natury psychicznej oraz tych z Państwa, którzy chcieliby podnieść jakość swojego życia i żyć bardziej świadomie.

  Zapraszam na konsultacje i terapię osoby dorosłe, młodzież i dzieci w wieku szkolnym.

  Oferuję:
  - wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  - poradnictwo w sprawach rodzinnych
  - problemy osobiste
  - trudności partnerskie
  - mediacje w sytuacjach konfliktowych
  - terapię traumy
  - trudności emocjonalne
  - poczucie braku sensu życia, kryzysy egzystencjalne
  - dolegliwości psychosomatyczne
  - silne reakcje stresowe
  - depresja, lęki

  Dla osób, które nie mają możliwości spotkania się na miejscu w gabinecie oferuję konsultacje online

  Cennik:
  konsultacja indywidualna: 120 zł / 60 min
  konsultacja dla par: 150 zł / 60 min
  Wizyty trwają od 1h do 2h. Długość spotkania ustalana jest indywidualnie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

 • Czym jest kryzys emocjonalny?

  10 października 2014

  W życiu każdego z nas pojawiają się momenty, kiedy coś, co do tej pory działało, przestaje działać, kiedy coś w życiu się załamuje. Układ, który do tej...