lek.

Joanna Ruczkowska

verifiedCreated with Sketch.

Radiolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, niemal od początku pracy zawodowej związana z diagnostyką obrazową narządu ruchu (ortopedia,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani doktor bardzo dokładna i skrupulatna a do tego bardzo miła.
  Podczas tego badania dowiedziałam się, że mam pękniętą łąkątkę, oraz dwie inne przypadłości kolana. Dokładność i precyzja u Pani dr jest, jak widać na pierwszym miejscu.
  Dziękuję serdecznie i oczywiście polecam Panią dr.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG węzłów chłonnych

  Niezwykle rzeczowa i profesjonalna Pani radiolog. Byłem na USG węzłów chłonnych pach, badania były wykonane bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Bez wahania polecam.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Uszkodzone kolana

  Bardzo dobry specjalista. U syna już przy pierwszym badaniu wykryła problem w kolanie i dzięki temu został on szybko usunięty. Ja również z uszkodzonym kolanem szybko zostałam przez Panią doktor zdiagnozowana. Wszystkim polecam na 1000%.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje radiologiczne

  Świetny radiolog. To pierwsza osoba, która zauważyła, że mam bardzo cienką warstwę chrząstki w rzepce - nikt mi na to wcześniej nie zwrócił uwagi. Ostatnio bezbłędnie zdiagnozowała uszkodzenie chrząstki trójkątnej i więzadeł nadgarstka, co potwierdziło się w MRI. Jest bardzo dokładna i spostrzegawcza. Profesjonalny lekarz, który swoją pracę ewidentnie wykonuje z pasją :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny specjalista, profesjonalne podejście do badania. Trzy badania wątroby od początku roku -pełen profesjonalizm. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

  Pani doktor jest absolutnie bezbłędna i niesamowita. Dzięki niej udało się wykryć u mnie chłoniaka i jako jedyna potrafiła bezbłędnie i szybko postawić diagnozę. Jest bardzo dokładna i posiada naprawdę niesamowity zasób wiedzy. Jest bardzo kompetentna. Tylko dzięki niej mogłam rozpocząć walkę z rakiem. Polecam wszystkim - najlepszy lekarz od usg na świecie. Nie lekceważy żadnych, najmniejszych sygnałów. Lekarz z pasją i poświęceniem. Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy radiolog u jakiego miałam okazję się badać. Pełny wywiad i troska o pacjenta. Badania zawsze wykonywane bez pośpiechu i przyjemnej atmosferze. Polecam

 • Opinia z dnia 26.02.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, niemal od początku pracy zawodowej związana z diagnostyką obrazową narządu ruchu (ortopedia, traumatolgia, reumatologia). Słuchaczka ESSR, członek PLTR, uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu diagnostyki narządu ruchu.
  W trakcie specjalizacji zawodowo związana z Wojskowym Instytutem Medycznym, doświadczenie zdobywała również w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER..
  Diagnostyka USG narządu ruchu, jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, ślinianek, jąder, tkanek miękkich, a także bioderek niemowlęcych w ramach profilaktyki dysplazji stawu biodrowego.

  Prywatnie miłośniczka sportów wodnych, snowboardu, motocyklistka,  Certyfikaty uczestnictwa w corocznych międzynarodowych konferencjach: Sports&Arthritis ESSR, Roztoczańskiej szkoły radiologii, kursach krajowych z dziedziny układu mięśniowo-szkieletowego z elementami reumatologii.

  BORAMED:
  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
  ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

  Wiek przyjmowanych pacjentów od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku