To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Kuleta przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Kuleta to jeden z 106 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • CM PROMED

  Rozrywka 24a, Prądnik Czerwony
  31-419 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  313
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

16 opinii

 • RP

  Leczę się u doktora Kulety od ponad roku na nadczynność tarczycy. Bardzo dobrze dobrał dawki leków i TSH od dłuższego czasu mam na stałym poziomie. Ma specyficzne, konkretne podejście do pacjenta. Ponadto zaskoczył mnie parę razy dzwoniąc i pytając o samopoczucie i przypominając o terminie kolejnych badań. Jest uprzejmy i czuć, że ma dużą wiedzę w tej dziedzinie. Polecam tego specjalistę.

 • Z całym szacunkiem do doktora -- świetny człowiek i doskonały lekarz!!Borykałam się z moim przypadkiem od kilku lat (przeszłam przez kilku endokrynologów i nic) dopiero ten Lekarz znalazł rozwiązanie mojego problemu endokrynologicznego. Zdecydowany i kompetentny. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego lekarza.

 • Lekarz kompetentny,kulturalny i punktualny,zadaje pytania,zainteresowany problemem pacjenta.Polecam.Jeżeli ktoś z braku zajęcia przychodzi aby sobie pogadać to niech wybierze innego lekarza.Ten jest konkretny.Pyta,bada,daje skierowanie jeśli potrzeba,sam wykonuje usg.Nie traci czasu swojego jak i pacjenta.Za to go cenię.Wizyta krótka ale treściwa.Dla mnie ok.Jak będę chciała pogadać to umówię się na kawę z koleżanką!!!!!

 • MW

  Odczułam, że lekarz robi mi wielką łaskę, że wogóle ze mną rozmawia. Zechciał mnie przyjąć wyłącznie ze względu na ciążę, wyniki wyśmiał i stwierdził że to nie jest pilny przypadek, nieuprzejmy, pospiesza pacjenta. Zdecydowanie odradzam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • AJ

  Byłam u tego lekarza raz i już nigdy więcej nie pójdę. Bardzo nieprzyjemna osoba, podnosił głos, straszył zgonem tylko dlatego, że nie pamiętałam jakie dokładnie tabletki biorę. Wizyta trwa dwie minuty, stanowczo odradzam! Taka ilość negatywnych komentarzy nie jest przypadkowa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • To był pierwszy i ostatni kontakt z tym lekarzem. Zbadał moją tarczycę, powiedział, że jest "kaput" i przepisał hormony. Wizyta trwała 5 minut. Zlecił usg tarczycy, przyjechałam, ale on wyszedł wcześniej z pracy i tym samym olał mnie i kolejną pacjentkę. Po takim traktowaniu byłam zdołowana i zdegustowana. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ten lekarz to kompletna pomyłka! Niekompetentny, nieuprzejmy pacjentów traktuje jak intruzów! Na wizytę czeka się pół roku a rozmowa z lekarzem trwa 2 minuty. Nie zleca badań, nie stawia diagnozy, coś strasznego!! Nie wiem kto mu dał dyplom!! Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • AT

  Lekarz nieuprzejmy. Nie zleca żadnych dodatkowych badań. Pacjentów przyjmuje co 2 minuty. Podczas wizyty, mimo, że nie widział mnie przez ponad 2 lata, nawet mnie nie zbadał. Wypisał recepte i "następny proszę". Nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentem. Nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • MS

  Doktor jest kompetentny uprzejmy, wykazuje zainteresowanie pacjentem i jego chorobą. Zleca dodatkowe badania.Jest specjalistą godnym polecenia.
  Bardzo dziękuję za leczenie wdzięczna pacjentka.

 • Faktycznie nie jest zbyt rozmowny ani specjalnie sympatyczny. Nie mogę mu jednak nic jako specjaliście zarzucić (a dodam, że jestem w ciąży po całkowitym usunięciu tarczycy, sprawa nie jest więc prosta i muszę się u niego zjawiać raz na miesiąc). Znaczną przesadą jest komentarz porównujący badanie do duszenia. Dużym plusem jest też to, że przyjmuje w ArsMedice w ramach NFZ i nie trzeba wydawać fortuny.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Agnieszka Stefańska

endokrynolog,  internista,  lekarz w trakcie specjalizacji

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się