Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kleosin Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia
 • Refluks żołądkowo-przełykowy
 • Kaszel
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna
 • Choroby płuc

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

KleosinKleosinKleosinKleosin

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz! Wyciągał nas z najtrudniejszych chorób dziecięcych. Leczy już drugie pokolenie naszej rodziny. Ogromne doświadczenie, wiedza, intuicja, zaangażowanie, powołanie i wielkie serce dla pacjentów. W 100% polecam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania profilaktyczne

Niby zwykłe przeziębienie, ale padałam z nóg. Doktor postawił mnie na nogi w kilka dni. Co ciekawe, wypisał mi takie lekarstwa, których do tej pory nie widziałam na oczy. Byłam przygotowana na standardowe inhalacje, syropy i jakieś przeciwwirusowe specyfiki z reklam. A tymczasem było zupełnie inaczej. Czuję się świetnie, przeziębienie przeszło jak ręką odjął. Co ciekawe, mało kto wie, że przeziębienia u alergików leczy się trochę inaczej niż u osób bez skłonności do alergii. Sprawdziłam na siebie, że faktycznie tak jest.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Lekarz jakich mało. Nie tylko z nazwy, ale i z powołania. Przez 5 lat życia mojego syna każdy katar kończył się zapaleniem oskrzeli i antybiotykiem. Jesteśmy u Pana Jerzego już rok i syn nie miał ani razu zapalenia oskrzeli i antybiotyku (poprzednio stawiano złą diagnozę i niepotrzebnie faszerowano antybiotykiem). Pana doktora polecam wszystkim kto pyta o dobrego lekarza - pediatrę. Dodam, że odległość jaką muszę pokonać do pediatry to 70 km, ale uważam, że naprawdę warto!

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zwykła wizyta

Wspaniały lekarz, wiele razy wyleczyl syna bez antybiotyku jeśli trzeba daje mocniejsze leki, dziecko po paru dniach czuje sie lepiej widać, że to działa. potrafi też zrozumieć i pocieszyć spanikawana mamę. Jest zawsze spkojny i bardzo wyrozumiały do niczego nie przymusza. SZANUJE PACJENTA I RODZICA

A
Użytkownik zweryfikowany

Przepisałam mego 4-letniego syna pod opieke pana doktora, gdyż poprzedni lekarz nie umiał mu pomóc-ciągle chory, niekończący się kaszel, antybiotyki, szpital itd. Teraz syn tez dużo choruje, ale wiem, że leki zalecone przez dr A. pomogą, że zostanie właściwie zdiagnozowany i poprowadzony, antybiotyk przepisuje w uzasadnionych przypadkach ,a nie "na wszelki wypadek". Infekcje trwają krócej i byle katar nie kończy się tak jak dotychczas-zapaleniem oskrzeli. Do tego fajny miły człowiek (potrafi też przewrażliwioną mamuśkę "sprowadzić na ziemię") ;) ale czasem tak trzeba. Świetny specjalista.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zmieniliśmy przychodnię i pediatrę właśnie na Arte Medica. Wybraliśmy Pana Doktora Aleksiejuka. W wyniku przedłużającej się choroby mojego dziecka (z powodu nieprawidłowego leczenia w poprzedniej przychodni i przez poprzedniego pediatrę) Doktor przepisał szereg leków. Po kilku dniach nie było poprawy a wręcz pogorszenie. Choroba w sumie trwała już 4 tygodnie. Doktor dał skierowanie do szpitala ponieważ powiedział, że tak przedłużająca się choroba jest już niebezpieczna i nie będzie testował z nowymi lekami. Gdy trafiliśmy do szpitala stan dziecka zaczął się poprawiać (dzięki lekom, które przepisał Pan Doktor i które dopiero zaczęły działać). W szpitalu byliśmy tylko 2 dni. Lekarze w szpitalu powiedzieli, że leczenie, które zastosował Pediatra w przychodni rodzinnej było prawidłowym leczeniem i gdybyśmy poczekali jeszcze jeden dzień wszystko zaczęłoby wracać do normy i dziecko nie musiałoby być hospitalizowane. Jeśli lekarze w szpitalu potwierdzają, że Doktor Aleksiejuk zastosował prawidłowe leczenie mego dziecka to nie mogę nic innego powiedzieć jak tylko polecić Pana Doktora innym młodym rodzicom.

I
Użytkownik zweryfikowany

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Doświadczony. Nie przypisuje antybiotyków kiedy nie trzeba. Stara się wyrobić w dziecku odporność i je wyleczyć a nie tylko zaleczyć na krótką chwilę.

R
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista. Wyleczył moje 5 letnie dziecko, które wcześniej (w innej przychodni) było szprycowane najmocniejszymi antybiotykami. Przychodnia (Arte-medica z Kleosina), w której przyjmuje Dr. też jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu, tak powinny wyglądać i funkcjonować przychodnie rodzinne. Rewelacyjna obsługa. Pozdrawiam

H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Leczy w naszej rodzinie od wielu lat i nigdy się nie rozczarowaliśmy. Lekarz godny zaufania a to najważniejsze.

A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wysłuchał, doradził, zażartował. Tego się spodziewam u dobrego lekarza. Widocznie wie co robi. Polecam

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia
 • Refluks żołądkowo-przełykowy
 • Kaszel
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Pediatria
 • Medycyna rodzinna
 • Choroby płuc