Adres

Kleosin Przyjmuje na NFZ
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Usługi i ceny

Badania krwi


Kleosin

Brak informacji o cenie


Badanie moczu


Kleosin

Brak informacji o cenie


EKG - elektrokardiografia


Kleosin

Brak informacji o cenie


Zwykła wizyta


Kleosin

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Lekarz jakich mało. Nie tylko z nazwy, ale i z powołania. Przez 5 lat życia mojego syna każdy katar kończył się zapaleniem oskrzeli i antybiotykiem. Jesteśmy u Pana Jerzego już rok i syn nie miał ani razu zapalenia oskrzeli i antybiotyku (poprzednio stawiano złą diagnozę i niepotrzebnie faszerowano antybiotykiem). Pana doktora polecam wszystkim kto pyta o dobrego lekarza - pediatrę. Dodam, że odległość jaką muszę pokonać do pediatry to 70 km, ale uważam, że naprawdę warto!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zwykła wizyta

Wspaniały lekarz, wiele razy wyleczyl syna bez antybiotyku jeśli trzeba daje mocniejsze leki, dziecko po paru dniach czuje sie lepiej widać, że to działa. potrafi też zrozumieć i pocieszyć spanikawana mamę. Jest zawsze spkojny i bardzo wyrozumiały do niczego nie przymusza. SZANUJE PACJENTA I RODZICA


A
Użytkownik zweryfikowany

Przepisałam mego 4-letniego syna pod opieke pana doktora, gdyż poprzedni lekarz nie umiał mu pomóc-ciągle chory, niekończący się kaszel, antybiotyki, szpital itd. Teraz syn tez dużo choruje, ale wiem, że leki zalecone przez dr A. pomogą, że zostanie właściwie zdiagnozowany i poprowadzony, antybiotyk przepisuje w uzasadnionych przypadkach ,a nie "na wszelki wypadek". Infekcje trwają krócej i byle katar nie kończy się tak jak dotychczas-zapaleniem oskrzeli. Do tego fajny miły człowiek (potrafi też przewrażliwioną mamuśkę "sprowadzić na ziemię") ;) ale czasem tak trzeba. Świetny specjalista.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zmieniliśmy przychodnię i pediatrę właśnie na Arte Medica. Wybraliśmy Pana Doktora Aleksiejuka. W wyniku przedłużającej się choroby mojego dziecka (z powodu nieprawidłowego leczenia w poprzedniej przychodni i przez poprzedniego pediatrę) Doktor przepisał szereg leków. Po kilku dniach nie było poprawy a wręcz pogorszenie. Choroba w sumie trwała już 4 tygodnie. Doktor dał skierowanie do szpitala ponieważ powiedział, że tak przedłużająca się choroba jest już niebezpieczna i nie będzie testował z nowymi lekami. Gdy trafiliśmy do szpitala stan dziecka zaczął się poprawiać (dzięki lekom, które przepisał Pan Doktor i które dopiero zaczęły działać). W szpitalu byliśmy tylko 2 dni. Lekarze w szpitalu powiedzieli, że leczenie, które zastosował Pediatra w przychodni rodzinnej było prawidłowym leczeniem i gdybyśmy poczekali jeszcze jeden dzień wszystko zaczęłoby wracać do normy i dziecko nie musiałoby być hospitalizowane. Jeśli lekarze w szpitalu potwierdzają, że Doktor Aleksiejuk zastosował prawidłowe leczenie mego dziecka to nie mogę nic innego powiedzieć jak tylko polecić Pana Doktora innym młodym rodzicom.


I
Użytkownik zweryfikowany

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Doświadczony. Nie przypisuje antybiotyków kiedy nie trzeba. Stara się wyrobić w dziecku odporność i je wyleczyć a nie tylko zaleczyć na krótką chwilę.


R
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista. Wyleczył moje 5 letnie dziecko, które wcześniej (w innej przychodni) było szprycowane najmocniejszymi antybiotykami. Przychodnia (Arte-medica z Kleosina), w której przyjmuje Dr. też jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu, tak powinny wyglądać i funkcjonować przychodnie rodzinne. Rewelacyjna obsługa. Pozdrawiam


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Leczy w naszej rodzinie od wielu lat i nigdy się nie rozczarowaliśmy. Lekarz godny zaufania a to najważniejsze.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wysłuchał, doradził, zażartował. Tego się spodziewam u dobrego lekarza. Widocznie wie co robi. Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Wyleczył bez antybiotykowo po latach antybiotykoterapii. Zauwazył to czego inni nie dostrzegli, a tylko przypisywali kolejne antybiotyki. Diagnoza: alergia. Wystarczył testy alergiczne i odpowiednia dieta.


W
Użytkownik zweryfikowany

Niestety...moze po prostu tak sie trafilo, spieszyl sie, moze mial inne powody, ale wszystko mialo byc szybciutko. Antybiok wypisany przez innego lekarza byl bardzo dobry, pomimo tego ze pan A. Nie uslyszal jaki to antybiotyk. Mowil nie na temat i praktycznie zerowe zaintesowanie pacjentem. Moze sa pacjenci szczesliwi z wizyty, ale nie zdziwie sie jezeli ktos wyjdzie mocno rozczarowany. Niestety taka wizyta moze mocno do siebie zrazic. ...to taka moja opinia, naprawde juz bardzo na spokojnie pisana.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna
  • Choroby płuc