Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Wągla 5, Grudziądz

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy.

Moje doświadczenie

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy. konsultacja ginekologiczna

Solidny lekarz, zaangażowany i spokojny lekarz.Jest moim lekarzem od ponad 20 lat.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy. konsultacja ginekologiczna

Serdecznie polecam pana dr Rolewicza. Jestem stałą pacjentką od lat. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Doktor jest cierpliwy, wszystko wyjaśnia, odpowiada na zadawane pytania i nie lekceważy pacjentki.

J
Profil zweryfikowany

Wspanialy lekarz,troskiwy mily.Cala ciaze chodzilam do niego,i czulam sie bezpiecznie bo wiedzialam ze mam dobra opieke.Polecam


E
Profil zweryfikowany

Jestem naprawdę zadowolona z Pana Doktora. Trafiłam do niego, z 3miesięcznym zapaleniem jajników (poprzedni lekarz tego nie wykrył). Od razu dostałam lekarstwa. Musieliśmy poczekać jakiś czas, aż wszystko się unormuje. Przez poprzedniego lekarza muszę za miesiąc mieć przesuwany jajnik, ale na szczęście dr Rolewicz wykrył wszsytko w odpowiednim czasie i nie będzie to aż tak bardzo skomplikowane jak mogłoby. Jest rzetelny i wie co robi. Naprawdę dziewczyny polecam!


P
Profil zweryfikowany

Jestem zadowoloną pacjentką od ok. 10 lat! Uważam, że jest dobrym specjalistą, rzeczowy, dba o dobre samopoczucie pacjentki. Ma dobre slowo, gdy coś nie zawsze jest o.k. Ma się wrażenie, że jest się osobą ważną - tzn. nie jest roztargniony, nie zerka na zegarek. Skupia sie na tobie, fachowo udziela odpowiedzi, zawsze usmiechnięty, co też jest wazne przy tego typu badaniach:) Ja polecam!


J
Profil zweryfikowany

Szanuję Panie które miały negatywne doświadczenia z doktorem Jarosławem Rolewiczem, ale ja mogę napisać tylko BARDZO DOBRY zarówno z oresu przedciążowego, jaki ciąży, no i teraz w 3 lata po porodzie. Na początku 36 tyg.ciąży urodziłam wcześniaka, gdzie przez całą ciążę miałam jak to mówił Pan doktor "wyniki sportowca" mimo wieku prawie 35 lat, ale Pan doktor w odpowiednim momencie wysłał mnie do szpitala na kontrolę, gdzie po 5 dniach miałam cesarkę, ponieważ moje dziecko było już niedokarmiane przez mój organizm (Zespół Jurga, czy coś takiego). Zawsze miły, fakt czasami spóźni się z pół godz.zanim zacznie, ale to mnie spotkało raz czy dwa. Żona jest pediatrą również bardzo polecam : miła i konkretna, nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, jak co niektórzy jeszcze w dzisiejszych czasach!


S
Profil zweryfikowany

Nie polecam nikomu Pana Rolewicza ,2 lata temu byłam w 3 miesiącu ciąży ,miałam robione cztery razy USG niby było wszystko dobrze ,okazało się że płód był martwy już ok.3 tygodni ,trafiłam do szpitala miałam wywoływane bóle porodowe ,to jest coś okropnego, w tym roku byłam też w ciąży ,także 3 miesiące ,pan doktor ani razu nie zrobił mi USG,prosiłam by mi dał skierowanie na badania plenatarne ,oczywiście dał,ale jak dzwoniłam by się tam zarejestrować powiedzieli że , mam mieć zrobione USG,nie zrobił mi niestety.Nie chcieli mnie tam przyjąć bo nie było USG,ale powiedziałam że,jestem 60 km.stąd i przyjęli mnie,i znowu okazało się że,serce dziecku nie bije,znowu to samo.Mam wielki żal do doktora Rolewicza wiedząc że,dwa lata temu mając płód martwy nie robił mi konkretnych badań ,praktycznie żadnych ,zastanówcie się nad wyborem lekarza.


G

Jest miły,uprzejmy, ma odpowiednie podejście do pacjentki i jest dobrym lekarzem.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

Łatwo nie podpisawszy się dodać tak negatywną opinię, prawda? Polecam wszystkim Paniom korzystanie z pomocy dr Rolewicza. Ja nigdy się nie zawiodłam. Pamiętajcie proszę, że w medycynie nie wszystko jest czarne i białe, każdy przypadek jest inny i nie można tak radykalnie oceniać czyichś kompetencji. Pozdrowienia dla wszystkich zadowolonych pacjentek Dra Jarosława Rolewicza:)...i dla samego Pana Doktora:)


K
Profil zweryfikowany

Chodziłam do Pana doktora przez 2 lata. Zgadzam się, że jest miły, potrafi rozmawiać i mówić "ludzkim" głosem a nie medycznym bełkotem. Ale to nie usprawiedliwia jego niekompetencji!! Po raz pierwszy zawiodłam się na panu doktorze, kiedy trafiłam przez przypadek do innego lekarza (musiałam mieć receptę wypisaną na pigułki, a nie chciałam płacić) i dowiedziałam się, że te pigułki, które ja biorę to są leki starej generacji, gdzie mi (wtedy miałam 19-20 lat) mogły więcej zaszkodzić niż pomóc. Ale to jeszcze nic w porównaniu z kolejną jego porażką/diagnozą!!!! Inny lekarz, do którego poszłam bo akurat nie miałam kasy, (w przychodni) zaniepokoił się, że po odstawieniu pigułek mam bardzo nieregularne cykle (p.Rolewicza to jakoś obeszło) zlecił wykonanie USG i hormonów. Okazało się, że mam poważne problemy zdrowotne! Nie chciałam chodzić do przychodni, a p. Rolwiczowi bardzo ufałam więc chodziłam dalej na kontrolne wizyty. Dowiadywałam się, że nic na USG nie widać. Badanie to miałam robione co ok 3-4 miesiące.. i nigdy nic nie było złego widać!!!!!!! Po przeprowadzce do Torunia i dostaniu się do specjalisty z zakresu USG, dowiedziałam się, że moje jajniki wyglądają książkowo zle(tak jak powinny przy tej chorobie). Ja rozumiem, że raz można czegoś nie zauważyć, ale ja miałam 5 USG robionych!!!!!! Na moje nieszczęście poleciłam mojej szwagierce tego lekarza. Ona miała robiony monitoring cyklu, bodajże nawet 2 razy(badanie USG co kilka dni w celu wykrycia owulacji)a Pan doktor nie wykrył u niej dwurożnej macicy! Zlitujcie się, chcecie chodzić do takiego lekarza?


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania