dr n. med.

Jarosław Czeszejko-Sochacki

Alergolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w tym dniu proszę o kontakt telefoniczny.

  Jestem lekarzem z 46 letnim doświadczeniem. Na wizycie poświęcam pacjentowi zawsze tyle czasu ile wymaga konkretny przypadek. Odpowiadam na wszelkie pytania, wyjaśniam wątpliwości, szczegółowo opisuję i opowiadam o przebiegu leczenia. Nadrzędnym celem każdej wizyty jest trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia, dlatego uważnie słucham, szczegółowo badam i na tej podstawie pomagam wszystkim moim pacjentom. Przez 20 lat byłem ordynatorem Oddziału Pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie poznałem setki różnorodnych przypadków i postępowań leczenia. Dzięki temu zapewniam Państwu oraz Państwa dzieciom profesjonalną poradę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na wydziale Lekarskim. Posiadam specjalizacje z zakresu Pediatrii i Alergologii. Ukończyłem studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny alergologii. Aktywnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Przez 6 lat byłem wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje alergologiczne

  Uważam że Pan doktor jest lekarzem z powołania bardzo pomógł naszemu 11-sto miesiecznemu synkowi z walką AZS, podczas gdy inni lekarze zle diagnozowali zmiany skórne.Nie musiał dziecka szczegółowo oglądać, odrazu wiedział co sie dzieje. Polecam w 100% Dziekujemy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje alergologiczne

  Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na temat tego lekarza nie miałam wątpliwości ze wizyta u niego będzie najlepsza decyzja. Niestety ogromne rozczarowanie. W 100% zgadzam się z negatywnymi opiniami. Lekarz nawet nie obejrzał dziecka. Sama prosiłam żeby zerknął na stan skory atopowej. Dziecko nie chciało się rozebrać bo w gabinecie jest bardzo zimno. Do tego tak ciemno ze nawet jak poprosiłam go żeby zerknął na skore to wątpię żeby cokolwiek zobaczył. Dłużej niż sekundę nie patrzył. Właściwie nie zbliżał się do dziecka. Wszystko było z daleka, on przy biurku, my po drugiej stronie. Przyniosłam wszystkie badania, chciałam pokazać, on stwierdził ze nie ma sensu. To ze trzeba powtórzyć testy na alergie wiedziałam sama. Na moje pytanie co dalej robić z katarem alergicznym nie miał odpowiedzi, nie potrafił zdecydować czy nadal kontynuować leki przepisane przez laryngologa. Nie chciał nawet zobaczyć jakie to leki (wzięłam je ze sobą). Mówił niewyraźnie i bez zainteresowania. Nie dowiedziałam się nic czego wcześniej bym nie wiedziała. Po 7 minutowej wizycie zapłaciłam 100zl za nic. A zapłaciłabym nawet więcej byle uzyskać jakieś wsparcie na dolegliwości mojego dziecka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Do Pana doktora udaliśmy się z naszym 4 miesięcznym dzieckiem. Wizyta odbyła się o czasie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor zbadał maluszka i postawił trafną diagnozę, na całe szczęście zupełnie inną aniżeli lekarz z przychodni, u którego byliśmy rano. Dzięki temu obyło się bez antybiotyku. Dziękujemy i polecamy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Lekarz bardzo miły , kompetentny , wizyta przebiegła prawidłowo, co do wyników leczenia, będę mogła sie wypowiedzieć po zastosowaniu przez lekarza porad w stosunku do karmienia syna oraz zastosowania poleconych leków . . .

 • N

  Bardzo miły lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta,wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie .Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pierwsza wizyta z 6 miesięcznym niemowlakiem wypadła pozytywnie. Pan Doktor z miłym podejściem do dziecka i do rodziców, cierpliwie wszystko tłumaczy, na wszelkie pytania stara się odpowiedzieć, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba a nie przysłowiowe 5 minut. Co do rezultatów zobaczymy jak maści zaczną działać i czy zmiana mleka podziała ( dziecko ma AZS i ciężkąpie alergię na białko mleka krowiego, świąd, drapanie się do krwi i rany na ciele).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się o ustalonym czasie, lekarz miły rozmowa na temat , bardzo dobrze potrafił nam wytłumaczyć co dzieje się ze skórą naszego syna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo szybka diagnoza. Leki które przepisał pan doktor poskutkowały juz po 1 dniu. goraco polecam!!!

 • Wspaniały człowiek, świetny specjalista. Szybka i celna diagnoza pozwolila na natychmiastowa reakcję. Lekarz,który jest od lat gidny zaufania. Dziękujemy.

 • Profesjonalne podejście do pacjenta , bardzo dobry lekarz. Miły i sympatyczny ma podejście do dzieci.