dr n. med.

Jarosław Czeszejko-Sochacki

Alergolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w tym dniu proszę o kontakt telefoniczny.

  Jestem lekarzem z 46 letnim doświadczeniem. Na wizycie poświęcam pacjentowi zawsze tyle czasu ile wymaga konkretny przypadek. Odpowiadam na wszelkie pytania, wyjaśniam wątpliwości, szczegółowo opisuję i opowiadam o przebiegu leczenia. Nadrzędnym celem każdej wizyty jest trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia, dlatego uważnie słucham, szczegółowo badam i na tej podstawie pomagam wszystkim moim pacjentom. Przez 20 lat byłem ordynatorem Oddziału Pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie poznałem setki różnorodnych przypadków i postępowań leczenia. Dzięki temu zapewniam Państwu oraz Państwa dzieciom profesjonalną poradę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na wydziale Lekarskim. Posiadam specjalizacje z zakresu Pediatrii i Alergologii. Ukończyłem studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny alergologii. Aktywnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Przez 6 lat byłem wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ocena pacjentów:

31 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana doktora udaliśmy się z naszym 4 miesięcznym dzieckiem. Wizyta odbyła się o czasie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor zbadał maluszka i postawił trafną diagnozę, na całe szczęście zupełnie inną aniżeli lekarz z przychodni, u którego byliśmy rano. Dzięki temu obyło się bez antybiotyku. Dziękujemy i polecamy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły , kompetentny , wizyta przebiegła prawidłowo, co do wyników leczenia, będę mogła sie wypowiedzieć po zastosowaniu przez lekarza porad w stosunku do karmienia syna oraz zastosowania poleconych leków . . .

 • NC

  Bardzo miły lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta,wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie .Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pierwsza wizyta z 6 miesięcznym niemowlakiem wypadła pozytywnie. Pan Doktor z miłym podejściem do dziecka i do rodziców, cierpliwie wszystko tłumaczy, na wszelkie pytania stara się odpowiedzieć, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba a nie przysłowiowe 5 minut. Co do rezultatów zobaczymy jak maści zaczną działać i czy zmiana mleka podziała ( dziecko ma AZS i ciężkąpie alergię na białko mleka krowiego, świąd, drapanie się do krwi i rany na ciele).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się o ustalonym czasie, lekarz miły rozmowa na temat , bardzo dobrze potrafił nam wytłumaczyć co dzieje się ze skórą naszego syna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo szybka diagnoza. Leki które przepisał pan doktor poskutkowały juz po 1 dniu. goraco polecam!!!

 • Wspaniały człowiek, świetny specjalista. Szybka i celna diagnoza pozwolila na natychmiastowa reakcję. Lekarz,który jest od lat gidny zaufania. Dziękujemy.

 • Profesjonalne podejście do pacjenta , bardzo dobry lekarz. Miły i sympatyczny ma podejście do dzieci.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie, bez czekania w kolejce. Pan Doktor to sympatyczny człowiek i konkretny lekarz. W ciągu jednej wizyty zrobiliśmy badanie, następne za dwa dni. Załatwiliśmy tyle, co na kasę chorych potrzebowalibyśmy 3-4 tygodnie. Konkretnie, szybko,polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły, dokładnie zbadał córeczkę, wszystko wytłumaczył. Bez pośpiechu odpowiadał na każde moje pytanie. I przede wszystkim postawił trafną diagnozę i wypisał leki, które pomogły bardzo szybko! Polecam serdecznie Pana doktora!