dr n. med.

Jarosław Czeszejko-Sochacki

Alergolog, Pediatra

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w tym dniu proszę o kontakt telefoniczny.

  Jestem lekarzem z 46 letnim doświadczeniem. Na wizycie poświęcam pacjentowi zawsze tyle czasu ile wymaga konkretny przypadek. Odpowiadam na wszelkie pytania, wyjaśniam wątpliwości, szczegółowo opisuję i opowiadam o przebiegu leczenia. Nadrzędnym celem każdej wizyty jest trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia, dlatego uważnie słucham, szczegółowo badam i na tej podstawie pomagam wszystkim moim pacjentom. Przez 20 lat byłem ordynatorem Oddziału Pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie poznałem setki różnorodnych przypadków i postępowań leczenia. Dzięki temu zapewniam Państwu oraz Państwa dzieciom profesjonalną poradę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na wydziale Lekarskim. Posiadam specjalizacje z zakresu Pediatrii i Alergologii. Ukończyłem studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny alergologii. Aktywnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Od 8 lat jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: analiza stanu odżywienia

  Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście. Nie żałuje czasu na pacjenta i wszystko precyzyjnie wyjaśnia. Bez problemu rozpoznał skaze białkowa u mojej miesięcznej córki i dzięki jego radom już po tygodniu stan córki znaczaco się poprawił. Lekarz nie stara się szprycowac dziecka antybiotykami i nie eksperymentuje na nim. Bardzo polecam. Lekarz godny zaufania.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo sympatyczny i życzliwy Pan doktor, mający świetne podejście do dzieci, moja 2-letnia córka chętnie idzie na wizyty i nie protestuje przy badaniu. Doktor rzeczowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Nie przypisuje na siłę leków czy środków, które nabijają kasę firmom farmaceutycznym.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma bardzo dobre podejscie do dziecka. Wszystko dokładnie wytłumaczy, żeby rozwiać wątpliwości rodzica.

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan doktor bardzo miły, z odpowiednim podejściem do małych pacjentów. Postawił szybką i trafną diagnozę, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie i co najważniejsze nie skasował milionów monet. Takich lekarzy nawet ze świecą ciężko znaleźć. Bardzo polecam i na pewno w razie potrzeby będę córkę leczyć tylko u niego :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

  Konkretny lekarz, bardzo dobre ma podejscie do dzieci, cierpliwy, wyslucha i wytlumaczy podczas wizyty :)

 • W
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Alergia pokarmowa u niemowlaka

  Pan Doktor dobrał odpowiednie mleko dla niemowlaka z alergią pokarmową, wszystkie dolegliwości minęły, po dosłownie godzinie czasu. Dr. Czeszejko bardzo rzeczowy i merytoryczny . Polecam z całego serca ! :)

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje alergologiczne

  Gorąco polecam! Doktor wypisując nowe mleko mojemu 2 miesięcznemu synkowi pomógł jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wszystkie boleści przeszły.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Witam,
  Lekarz bardzo miły i konkretny. Antybiotyku na siłe nie przypisuje jedynie w ostateczności a to dla mnie ważne przy dzidzi karmionej piersią. Polecam i dziękuje

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz. Uspokoił mnie co do objawów alergii mojej dwuletniej córki. Nie naciąga pacjentów na kase, sam stweirdził, że lekarstwa muszą pomóc i kolejna wizyta nie bedzie konieczna. Aczkolwiek nie zabronił przyjść ponownie jeśli alergia się pogłębi.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje alergologiczne

  Uważam że Pan doktor jest lekarzem z powołania bardzo pomógł naszemu 11-sto miesiecznemu synkowi z walką AZS, podczas gdy inni lekarze zle diagnozowali zmiany skórne.Nie musiał dziecka szczegółowo oglądać, odrazu wiedział co sie dzieje. Polecam w 100% Dziekujemy