dr n. med.

Jarosław Czeszejko-Sochacki

Alergolog, Pediatra

48 opinii +dodaj

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: katar i uciążliwy kaszel

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Naprawdę osoba na właściwym miejscu. Byłam z synem którego męczył kaszel i katar od dłuższego czasu. lekarz dokładnie zbadał syna. przepisał leki . Wszystko dokładnie wyjaśnił.Ze spokojem wysłuchał co do tej pory stosowalismy. Mój 3.5 letni syn na ogół boi się lekarzy. A tu proszę obeszło się bez płaczu . Lekarz z podejściem do dzieci. Polecam bardzo z czystym sumieniem doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: katar i kaszel

  Lekarz godny polecenia. Po 10 dniach kataru i kaszlu(mieliśmy różne syropy od naszego pediatry) lekarz dobrał taki syrop że po 2 dniach praktycznie ani śladu przeziębienia.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Lekarz bardzo dobry interesuje sie nie pieniedzmi a zdrowiem pacjeta skierowal mi syna do szpitala na oddzial dzieciecy i dzieki niemu jest wszystko dobrze nawet byl odwiedzic syna polecam lekarz godny polecania

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny. Dobrze postawiona diagnoza tylko niepotrzebnie skierował dziecko od razu do szpitala. Takie samo leczenie można bylo zastosować w domu.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Szybka diagnoza, dobrze dobrane leki, pan doktor uśmiechał się do dziecka. Nie bede dokładnie pisać co i jak, ważne że pan doktor pomógł mojemu dziecku. Przy następnej wizycie również udam się do tego specjalisty.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Szybki dostęp do rejestracji wizyty,
  bez kolejki i oczekiwania przed gabinetem,
  fachowa porada,
  kultura i uprzejmość.
  Polecam

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: analiza stanu odżywienia

  Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście. Nie żałuje czasu na pacjenta i wszystko precyzyjnie wyjaśnia. Bez problemu rozpoznał skaze białkowa u mojej miesięcznej córki i dzięki jego radom już po tygodniu stan córki znaczaco się poprawił. Lekarz nie stara się szprycowac dziecka antybiotykami i nie eksperymentuje na nim. Bardzo polecam. Lekarz godny zaufania.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo sympatyczny i życzliwy Pan doktor, mający świetne podejście do dzieci, moja 2-letnia córka chętnie idzie na wizyty i nie protestuje przy badaniu. Doktor rzeczowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Nie przypisuje na siłę leków czy środków, które nabijają kasę firmom farmaceutycznym.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma bardzo dobre podejscie do dziecka. Wszystko dokładnie wytłumaczy, żeby rozwiać wątpliwości rodzica.

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan doktor bardzo miły, z odpowiednim podejściem do małych pacjentów. Postawił szybką i trafną diagnozę, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie i co najważniejsze nie skasował milionów monet. Takich lekarzy nawet ze świecą ciężko znaleźć. Bardzo polecam i na pewno w razie potrzeby będę córkę leczyć tylko u niego :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, w prywatnym gabinecie przyjmuję od poniedziałku do soboty w godzinach podanych w kalendarzu. Istnieje także możliwość wizyty w niedziele, w celu umówienia wizyty w tym dniu proszę o kontakt telefoniczny.

  Jestem lekarzem z 46 letnim doświadczeniem. Na wizycie poświęcam pacjentowi zawsze tyle czasu ile wymaga konkretny przypadek. Odpowiadam na wszelkie pytania, wyjaśniam wątpliwości, szczegółowo opisuję i opowiadam o przebiegu leczenia. Nadrzędnym celem każdej wizyty jest trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia, dlatego uważnie słucham, szczegółowo badam i na tej podstawie pomagam wszystkim moim pacjentom. Przez 20 lat byłem ordynatorem Oddziału Pediatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie poznałem setki różnorodnych przypadków i postępowań leczenia. Dzięki temu zapewniam Państwu oraz Państwa dzieciom profesjonalną poradę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na wydziale Lekarskim. Posiadam specjalizacje z zakresu Pediatrii i Alergologii. Ukończyłem studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z dziedziny alergologii. Aktywnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Od 8 lat jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl