Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Juliusza 2/4, Zduńska Wola
Gabinet Psychiatryczny.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny. Inny

Świetny lekarz,trafna diagnoza,super dobrane leki ,które mi bardzo pomogły.Czuje się bezpieczna pod opieką tego lekarza.Poświęca dużo uwagi i czasu .Wizyty są nie stresujące ,dobry kontakt,wrażliwy,dyskretny o delikatnym podejściu,bardzo wnikliwy.Lekarz jedyny na Zduńską Wolę i okolice który jest wart polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny. Inny

Mało komunikatywny, jego niektóre uwagi były nie na temat. Zapominał o czym mówiliśmy na początku rozmowy. Nieskutecznie dobrany lek. Odradzam!

Janusz Wlazło

Zapraszam do bezpłatnej wizyty, przyjmę sprecyzowane uwagi twarzą w twarz, to może pomóc mi być precyzyjniejszym dla innych pacjentów.Co z tym lekiem, z góry nietrafiony?zawsze można poprawić zalecenia, z poważaniem- J.W.


G

najlepszy, zpisał mi taki bardzo dobry lek - miałem dużą depresję. Ten lek to Velafax XL po 2 tygodniach widziałem swiat zupełnie w innych barwach, super lekarz i specjalista. pozdrawiam Panie doktorze.


G

Super gość prawdziwwy lekarz z powołania, ma WIELKIE SERCE,trafia przedewszystkim [prawie] za pierwszym razem w leki i stawia człowieka na nogi dziękuje panie doktorze.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dobre serce dla pacjentów to nie wszystko. Ten lekarz ma powołanie. Nikt nie chciałby chyba błądzić bez celu, a on trafia w sedno problemu. Można ubić z Panem Doktorem niezły interes w trosce o własne zdrowie, oczywiście etyczny i taki ważny życiowo. Miło się wspomina człowieka, który ma poczucie humoru i potrafi się śmiać z pacjentami z ich problemów, kiedy zostały już one wyleczone, a przecież każdy tak potrafi, ale nie każdy potrafi leczyć.


H

super lekarz i czlowiek postawil mnie na nogi w 1995roku nauczyl mnie jak pokonywac lek i pomogl wyjsc z zalamania nerwowego jestem aktywna zawodowo i nie mialam od tamtego csasu nawrotu choroby dziekuje panie doktorze


A
Użytkownik zweryfikowany

FANTASTYCZNY CZŁOWIEK. NIESAMOWITY FACHOWIEC. TO LEKARZ DO KTÓREGO MAM NAJWIĘKSZE ZAUFANIE. JEST BARDZO MIŁY I UPRZEJMY. MA ŚWIETNY KONTAKT Z PACJENTEM. NA TERENIE woj.ŁÓDZKIEGO NAPEWNO NIE MA LEPSZEGO I SUMIENNEGO LEKARZA. MAM OGROMNE PRZEKONANIE I ZAUFANIE CO DO JEGO WIEDZY MEDYCZNEJ I UMIEJĘTNOŚCI. KAŻDY PACJENT TRAKTOWANY JEST INDYWIDUALNIE. W JEGO DIAGNOZOWANIU NIE MA RUTYNY. JESTEM GODNA PODZIWU JAK MOŻNA BORYKAĆ SIĘ TYLE LAT Z PROBLEMAMI PACJENTRÓW(TO PRZECIEZ TAKA TRUDNA SPECJALIZACJA )JEST BARDZO CIERPLIWY I MADRY ,POSIADA WIELOLETNIE DOSWIADCZENIE ,POTRAFI POSTAWIC CZŁOWIEKA NA NOGI I ODPOWIEDNIO ZMOTYWOWAC DO PRACY NAD SOBA ,NIGDY NIE POZOSTAWIA PACJENTÓW BEZ POMOCY I ZABEZPIECZENIA.


B

świetny specjalistai człowiek, potrafi zrozumieć i wesprzeć
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


J

Świetny lekarz! On leczy, ale takze pomaga w chorobie. Polecam serdecznie!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


A

Lekarz wysokiej klasy, odpowiedzialny, bardzo mądry nie tylko w dziedzinie psychiatrii. Pomógł mi w mojej chorobie. Jestem mu wdzięczna i dziękuje za to.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie