Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • bardzo dobra fachowa i miła pomoc.dzięki dr.sielskiemu z kątów wrocławskich moja babcia poważnie chora mogłabyć z nami kilka lat dłużej.za co mu w imieniu całej rodziny dziękuje.teraz ja zapisałam się do jego przychodni dlatego ponieważ mam dla lekarzy którzy tam pracują zaufanie.

  • Dr Sielski jest bardzo dobrym i uczciwym lekarzem, leczy się u niego 1/3 mojej rodziny i wszyscy są zadowoleni.

  • Kardiolog Janusz Sielski to lekarz, którego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Kilka lat temu inny lekarz straszył, że jeżeli nie poddam się operacji na sercu w ciągu roku umrę. Dodam tylko, że operacja musiała być przeprowadzona natychmiast, a że kolejki w ramach NFZ były kilkumiesięczne miałem poddać się operacji prywatnie, za kilkanaście tysięcy. Wtedy znajomy polecił mi doktora Sielskiego, w gabinecie przeprowadził mi badania, drobny zabieg przy znieczuleniu miejscowym i świetnie się czuję już od 8-miu lat. Wizyty kontrolne są przyjemnością i w przystępnej cenie, a zabieg miałem zrobiony w szpitalu na Czarnowie za darmo.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

99

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.