Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Armii Krajowej 58, Szczecinek
PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 9 lat

Chirurgia stomatologiczna, implantologia

Protetyka, implantoprotetyka

Stomatologia zachowawcza


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Uniwersytet Medyczny Poznań,
Indywidualna Praktyka Lekarska,
Praktyka Implantologiczna

...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Armii Krajowej 58, Szczecinek

PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska



Armii Krajowej 58, Szczecinek

PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska



Armii Krajowej 58, Szczecinek

PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska chirurgia stomatologiczna, implantologia

Zamierzam się leczyć u tego lekarza.
1 wizyta: rzeczowość, miłe podejście, spokojne i jasne wyjaśnienie tego co mnie czeka, bez ponaglania i zbywanis. Działanie uspokajające .na zestresowanego przecież pacjenta. Mam nadzieję na skuteczne leczenie.

W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska chirurgia stomatologiczna, implantologia

Świetne podejście do Pacjenta, leczyłam zęby w innym gabinecie i przyzwyczaiłam się, bałam się zmienić lekarza ponieważ nie jestem łatwym przypadkiem. Boję się bardzo, aż mi temperatura spada. Udało się, poszło szybko, wszystko jasno zostało mi wyjaśnione, nie bolało wiem, że kolejny raz będzie łatwiejszy. Cieszę się, że zdecydowałam sie pójść, trafiłam do lekarza z bólem zęba, a wyszłam bez :D

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Pani Wioleto, kolejny raz proszę, też tak jak dziś, z muzycznym akcentem. Aż się chce pracować!
Dzięki za miłe słowa.

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska ból zęba, obrzęk twarzy

Panie doktorze dziękuję bardzo za wizytę. Profesjonalizm na 1000 %. Rozmowa z Panem rzeczowa, konkretna i satysfakcjonująca mnie, zabieg bezbolesny pomimo strachu i przerażenia. Cieszę się, że trafiłam do pańskiego gabinetu.Wiem, że daleka przede mną droga w uzyskaniu celu- pięknego uśmiechu, ale będę korzystała z usług waszego gabinetu i wszystkim go polecała. Pozdrawiam serdecznie.

lek. dent. Janusz Pulsakowski

100 procentowy profesjonalizm jestem w stanie sobie wyobrazić. Co musiałoby być przy 1000% ?
10 razy lepiej?, 10 razy szybciej ?
Niemożliwe.
Tym bardziej doceniam i dziękuję za ocenę 1000 na 100 możliwych.
Drogę do celu już udało się Pani mocno skrócić, przejmując kontrolę nad emocjami. Dalej będzie wyłącznie lepiej.
Dziękuję za wybór naszego gabinetu i zapraszam na kolejne wizyty. W nieodległym czasie już tylko na te kontrolne.

F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska Ubytki

Byłem u dr. Pulsakowskiego po rekomendacji mojego kolegi. Spodziewałem się fachowej obsługi,a usługa pozostawiała wiele do życzenia. Wprawdzie zostały mi zrobione 2 ubytki,ale za 15 minut usługi zapłaciłem 320 złotych... w dodatku zalecił mi wykonanie zdjęcia za 100 zł którego tak naprawdę nie musialem robić bo ubytki widział gołym okiem i obyłoby się bez tego. Rozumiem, że specjalistyczny zabieg kosztuje, ale doktor wykonał zabieg, nie był zbyt delikatny,momentami mnie bolało,wypełniał ubytek i skaleczył mnie w dziąsło gdzie po zabiegu chodzilem z raną 2 tygodnie i nie mogłem normalnie jeść:/ Nie powiedział nawet sorry,przepraszam, nie przepisał żadnej maści, żelu nic co złagodziło by ból. Uważam to za co najmniej niestosowne i nieprzyzwoite zachowanie. Jestem szczery i mówię jak było w moim przypadku. Gdyby wszystko było ok, napisałbym w samych superlatywach, ale nie było. Z tegoż względu nie pozdrawiam i nie polecam dr. Pulsakowskiego.

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Przypuszczałem, że kiedyś i mnie trafi. Jeśli nie bezpośrednio to pewnie odłamkiem. I trafiło. Muszę się z tym zmierzyć ale, bez możliwości odniesienia do konkretnej wizyty, nie bardzo mam szansę na konstruktywną odpowiedź.
„fighter66” brzmi wystarczająco tajemniczo żebym nie wiedział o kogo chodzi. Nawet gdyby Pacjent odsłonił się imieniem i nazwiskiem moja odpowiedź, ze zrozumiałych względów, musiałaby ograniczyć się do ogólników i odpowiadając ogólnikowo postaram się odnieść do zastrzeżeń „fighter`a”.
Cennik został udostępniony na naszej stronie także i po to, żeby Pacjenci nie byli zaskoczeni kosztami wizyty. Rozliczamy wykonane świadczenie medyczne a nie czas wizyty.
Zdjęcie wykonujemy każdemu Pacjentowi pierwszorazowemu, żeby mieć możliwość zdiagnozowania istotnych struktur wewnętrznych również wtedy, kiedy nie jest to związane z bieżącym świadczeniem.
Ból zdarzający się, jak napisał „fighter66” - momentami, jest ważnym elementem diagnostycznym, a nie celowym znęcaniem się nad Pacjentem.
Jeżeli pomimo wyjaśnień „fighter66” nadal uważa, że świadczenia proponowane przeze mnie pozostawiają wiele do życzenia, że jestem niedelikatny i zachowuję się niestosownie i nieprzyzwoicie, jak ktoś kto nie zasługuje na polecenie, to za to i za nieumyślne i przeoczone skaleczenie dziąsła, pozostaje mi tylko przeprosić.
Mam też nadzieję, że nie oberwało się Koledze „fighter`a” z powodu chybionej rekomendacji.
Pozdrawiam „fighter`a”.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska konsultacja chirurgiczna

Jak dla mnie Pan Doktor to najlepszy stomatolog! Ciężko mi wyrazić wdzięczność za troskę i profesjonalizm jaką obdarza moje uzębienie. Cenne rady, profesjonalne, mile i kulturalne podejście do pacjenta, widzi to czego nie potrafią dostrzec inni stomatolodzy, a przede wszystkim złote ręce, które czynią wizytę całkiem przyjemną i bezbolesną.
Z całego serca polecam!

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Według badań przeprowadzonych ostatnio przez naukowców brazylijskich, 30% dentystów to sadyści, a pozostałe 70% po prostu lubi zadawać ból.
Pani Ewelino, podważa Pani swoją opinią naukowe rewelacje zza oceanu. W takiej sytuacji też mi ciężko wyrazić wdzięczność za przemiłą opinię. Pozostaje mi tylko życzyć innym dentystom takiej Pacjentki jak Pani.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska

Stomatolog - mistrz. Podejście do pacjenta - rewelacja. Efekt - zachwycający. Pod każdym względem profesjonalista.

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Pacjentka - mistrzyni. Gratuluję opanowania sztuki spontanicznych zmian nietrafnych decyzji.
Dziękuję za zaufanie i życzę zachwycającego "zębowego" samopoczucia.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska usunięcie ósemki, i inne

Serdecznie polecam. Mile podejście. Zrozumienie. I wsparcie. Bez bólu i na wesoło. Cenne rady. Pozdrawiam i polecam bardzo. ☺️

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Podejście - gratis, zrozumienie - gratis, wsparcie - gratis. Wesołość i cenne rady też gratis. Dziękujemy za pozdrowienia i polecenie. Właściwie z tak wspaniałymi, jak Pani, Pacjentami tylko żyć, nie umierać. Pod warunkiem, że nie będą zbyt długo pamiętali o początkowym "dentystycznym" strachu.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRODENT Indywidualna Praktyka Lekarska

Prawdziwy specjalista w swoim fachu. Mam wstawione dwa implanty, usuniętą chirurgicznie 8-kę, wymienioną jedną koronę, ponadto wyleczone kilka innych zębów. Po wstawieniu korony u innej szczecineckiej stomatolog, Pan doktor stwierdził, że jest źle osadzona i jakie mogą być tego następstwa. Szkoda, że wcześniej nie trafiłem do Pana doktora. Bez Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta, leczenie jest zawsze rzeczowo i przystępnie wyjaśniane. Wiele cennych porad. Punktualność, jakość, profesjonalizm, dobry kontakt. Po wielu wizytach w pseudo gabinetach, dopiero Pan doktor wyprowadził moje zęby na prostą.

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Tyle szczęścia w jednym momencie? To mi się pofarciło. Była też jedna "wpadka", wyprowadzona na prostą, pewnie dlatego Pan o niej nie wspomniał. Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam. Ciężej doświadczoną Pacjentkę również.
J. Pulsakowski

K
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista w każdym calu. Miałam usuwaną ósemkę ze względów ortodontycznych i zarówno zabieg, jak i gojenie się przebiegło bezboleśnie i bezproblemowo. Od ponad 10 lat dba o zęby moje i mojej rodziny, dzięki czemu jestem o nie całkowicie spokojna. Polecam każdemu!

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Zatem jedno zmartwienie, dosłownie i w przenośni, z głowy. Pozdrowienia dla familii (od dwunastu lat pod opieką) z podziękowaniem za długoletnie zaufanie.
lek.stom. Janusz Pulsakowski

A
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista w swoim fachu! Wszystkim, którzy obawiają się bólu lub po prostu mają strach przed wizytami stomatologa polecam Pana Doktora. Bardzo kompetentny specjalista. Dokładnie potrafi omówić problem, przedstawić różne opcje rozwiązania. Do Pana Doktora trafiłam z ósemką, którą należało usunąć. Po poprzednich doświadczeniach z innymi specjalistami, gdzie ekstrakcja trwała 45 min a później następowały komplikacje wizyta u Pana Doktora to sama przyjemność.Zawsze miałam problem ze znieczuleniem, które nie działało tak jak powinno a u Pana Doktora znieczulenie było tak odpowiednie, że nie poczułam nic. Ekstrakcja ósemki trwała dosłownie kilka sekund. A dziś dzień po ja czuję jakbym wcale nie była u stomatologa. Pan Doktor jest cudotwórcą!!!

lek. dent. Janusz Pulsakowski

Pani Aniu, nie za dużo tych pochwał? Pominęła Pani kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności i to w nich tkwił sukces. No, zgoda, może odrobinę się przyczyniłem do sprawności i bezbolesności zabiegu, a od cudów - to nie ja, to ten co boso po jeziorze chodził. Serdecznie dziękuję za przychylną opinię.
lek.stom. Janusz Pulsakowski

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Uniwersytet Medyczny Poznań,
Indywidualna Praktyka Lekarska,
Praktyka Implantologiczna

...

Zobacz pełen opis