Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Limanowskiego 1/2, Stargard Szczeciński
Gabinet Lekarski.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

3

Ogólna ocena
12 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski. Inny

Lekarz bardzo niemiły i nawet nie chciał słuchać co mi dolega z góry zakładając, że jestem zdrowa oraz przerywał w pół słowa. Kiedy pokazałam mu pomiary ciśnienia to powiedział, że osoby zdrowe nie mierzą ciśnienia i ja mam tego nie robić. "Moje normalne" ciśnienie to ok. 105/65, a teraz mam wyższe skaczące aż do 142/92 lub 147/95 oraz mam podwyższony puls z 64 na 84 w spoczynku . Miewam bóle w klatce piersiowej, ból głowy, szumy w uszach oraz czuję w tym czasie osłabienie .Jestem po Covid 19 i mam ponadto zakrzepicę- to też stwierdził, że krążeniowo nic mi nie jest i mam sobie nie wyszukiwać chorób oraz nie oglądać i słuchać telwizji, bo sobie coś wymyślam. Wszędzie mówią o powikłaniach po covidowych, a ten lekarz bardzo lekceważąco podchodzi do tego tematu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Inny

Wizyta zaczęła się pytaniem o fakturę, następnie Pan doktor w bardzo niemiły sposób odnosił się do mnie, był wyjątkowo nieuprzejmy. Jestem chora na serce od dziecka, ale dziś usłyszałam, że to nikogo nie interesuje, że już od dziecka są problemy. konkluzja wizyty była opinia doktora, że nie przepisze żadnych leków. Poszłam w gotowymi wynikami badań, które niestety były bardzo zle, usłyszałam jednak, że to co jest poza normą jest w normie. Na moje pytania nie odpowiadał, nie uzyskałam żadnej informacji jak mam się leczyć, co mam robić. Jedyną usłyszana przeze mnie opinia było stwierdzenie Pana doktora, że do tej pory byłam leczona przez konowałow. Żałuję bardzo, że w żaden sposób mi nie pomógł, a w dodatku straciłam pieniądze, czas i energię na bezowocna wizytę. Nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan P. Nie prawidlowo (nie dbale) zmierzyć ciśnienia pacjentowi.Mierzył na stojąco i stwierdził że mam nadciśnienie i musze od razu zacząć kuracje lękowa. Po następnej wizycie u innego kardiologa nie było oznak nadciśnienia. Nie polecam aż wręcz odradzam tego lekarza który przyjmuje w Medicusie.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Janusz Petri wg mojej oceny jako pacjentki: kompetentny, na pytania dotyczące tematu odpowiada wyczerpująco i bardzo rzeczowo. Powiedziałabym że wg tzw czarnego humoru który sama niezwykle cenię...nie rozczula się, jest od leczenia a nie do pocieszania... dla mnie super, nie oczekuję od lekarza miłych słów i głaskania po głowie, ma być profesjonalistą i taki jest dr Petri. Jeszcze o ojcu pana doktora, był taki sam, wypisz - wymaluj...


Użytkownik zweryfikowany

byłem tylko na jednej wizycie - brak satysfakcji
wierzę , ze posiada Pan dużą wiedzę.
Panie doktorze więcej odwagi i uśmiechu
Słuchajcie każdy z nas ma wady, ale nie wolno człowieka przekreślać, a może to my pacjenci jesteśmy kiepscy ? Nie potrafimy słuchać i być wyrozumiali.
Życzę panie Doktorze Powodzenia !


E
Użytkownik zweryfikowany

lekarz jest bardzo nie miły. W ogóle nie powinien być lekarzem. Jestem chory na serce od urodzenia, przeszedłem trzy zawały, a on mi każe rowy kopać. Nie polecam nikomu tego lekarza.


H
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz w mojej ocenie b.dobry. Przez 16 lat pod jego opieką byla moja ma\ma, osoba po 5 operacjach serca.Przez caly ten czas mama miala poczucie bezpieczeństwa i pomoc w kazdym momecie. Teraz ja od 3 lat korzystam z jego pomocy i dzięki trafnym decyzjom i celnym dobieraniu leku czuje sie lepiej Powiększona komora serca wróciła do normalnych rozmiarów , a ja funkcjonuję dużo , dużo lepiej . Ciśnienie też jest pod kontrolą , a kilka lat wcześniej myslałam , że to juz ze mną koniec. Lekarz potrafiacy dobrze doradzić i pokierować w innych schorzeniach nie wchodzących w sklad jego specjalizacji. Dziekuję.


D
Użytkownik zweryfikowany

LECZĘ SIE U DOKTORA PETRI OD JAKICHS 2 LAT.
NIE NARZEKAM.
NIE MA PROBLEMU ZE ZROBIENIEM USG CZY NAŁOŻENIEM HOLTERA.
DZIĘKI NIEMU NIE MAM LĘKÓW DEPRESYJNYCH.
JESTEM Z WIZYT ZADOWOLONA.NIE MOGE SIĘ DO NICZEGO PRZYCZEPIĆ.


M

Super fachowiec, szczery i nie ściemnia jak inni, ma pełną wiedzę w zakresie kardiologi, polecam....


G

Opinia z dnia 06.03.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie