Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Słowiańska 41, Leszno
Gabinet Internistyczno - Hematologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

POLMED


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych hematologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam 30 letnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób internistycznych a zwłaszcza hematologicznych.Prowadzę chemioterapię
w NZOZ....

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Hematologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Słowiańska 41, Leszno

100 zł

Gabinet Internistyczno - Hematologiczny

Pozostałe usługi


Słowiańska 41, Leszno

100 zł

Gabinet Internistyczno - Hematologiczny

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Internistyczno - Hematologiczny konsultacja hematologiczna

Udałam się na wizytę z powodu niepokojących wyników badań. Pan doktor Nowosielski od razu przypuszczał diagnozę - celiakia. Dalsze badania od Pana Doktora potwierdziły chorobę.
Wcześniej lekarz rodzinny nie widział powiązania moich wyników z tą chorobą.
Dobrze trafiłam.

I
Użytkownik zweryfikowany

Może dla niektórych to wspaniały doktor, dla mnie, cóż... zero kultury... mam kolczyka w brodzie, więc na wizycie usłyszałam (cytuję) "a co to za g..... masz w twarzy? wiesz w ogóle skąd to jest?" i tego typu wulgarne uwagi. Na wizycie dowiedziałam się że jestem osłabiona bo "jestem z TAKIEGO środowiska". Na prawdę jestem oburzona takim zachowaniem. Jestem żoną, matką, normalnym człowiekiem, a zostałam potraktowana jakbym się pałętała nie wiadomo gdzie. Okropna wizyta, bardzo nie polecam...

D
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy człowiek, nie wyciąga pieniędzy i nie mami ozdrowieniem skoro zna diagnozę. Jak ktoś chce usłyszeć cuda na temat wyleczenia z nieuleczalnego nowotworu niechaj uda się do wróżki- jak jej dobrze zapłaci to usłyszy co chce słyszeć.
Doktor jest skromny i cichy ale nikogo nie oszukuje a stara się pomóc jak może, choć tego głośno nie wygłasza.

G

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym Człowiekiem!
Ma ogromną wiedzę i jest skromny. Fakt - "selfmarketing" nie jest jego mocną stroną, ale nie po to idziemy do Hematologa. Jeśli potrzebne wsparcie po to są członkowie rodziny, psycholog..

Wiele przeżył, wiele doświadczył i kiedy jest szansa pomoga.

POLECAM!

G

Witam !
Bardzo mi przykro ale nie polecam dr.Nowosielskiego!!! Bardzo mało komunikatywny!!!! Ja przez całą walke z nowotworem ,mojego tatusia czytałam w internecie i konsultowałam sie z innym profesorem a takze z chorymi na ten sam nowotwor pacjentami! To własnie odnich dowiedziałam sie najwiecej! Potem wspominałam i pytałam Dr.Nowosielskiego ale z wielką niechecią i łaską odpowiadałi i nieraz dostosowł sie do tych wskazowek.W wiekszości przypadkow np.o dodatkowych lekach terapiach itd stwierdzała,ze to nie pomoze albo ,ze niepotrzebne! Zresztą od poczatku choroby mówiła nam same negatywne rzeczy! A przeciez tak ważna jest psychika w leczeniu !!! Mówią,ze wiara czyni cuda i my sie tego trzymalismy jednak ten lekarz za kazdym razem nas zdołował.Moj tatusia niestety juz niema i dlatego chciałbym przestrzec innych przed tym lekarzem bo moim zdaniem lekarz powiennien rozmawiac z pacjentem i z ich najblizszymi ,mobilizowac do walki i dawac ndzieje! A niestety z strony tego lekarza tego NIEMA!!! Wiam ,ze chorzy na raka tego co tata miał nie mają lekko ale po co jeszcze to podkreslac na kazdej wizycie !!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Posiadam 30 letnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób internistycznych a zwłaszcza hematologicznych.Prowadzę chemioterapię
w NZOZ....

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Hematologia