Adres

Zwiadowców 13, Krzyki, Wrocław
Gabinet Weterynaryjny dr n. wet. Janusz Bieżyński

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet czynny:
wtorki i środy 17-18


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie złamań u zwierząt

Absolutny geniusz od przypadków beznadziejnych i najtrudniejszych a przy tym wspaniały człowiek. Podjął się bardzo trudnej operacji pieska, która była następstwem uderzenia przez samochód i błędnej decyzji innego weterynarza, który bez zdjęcia i operacji umieścił kończynę w gips na 4 tygodnie. Dzięki pomocy Pana doktora udało się uratować łapę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja weterynaryjna

Niesamowity lekarz i doskonały ortopeda doskonale rozumiejący co i dlaczego robi. 10 minutowa konsultacja wystarczyła, aby rozwiać wszelkie moje wątpliwości jednocześnie dając gwarancję, że podjęta przeze mnie decyzja będzie najlepsza z punktu widzenia zdrowia psa. Niezwykle istotne jest również to, że doktor mimo urlopu zgodził się na natychmiastową konsultację nie mając w tym absolutnie żadnego interesu (od razu było wiadomym że inny lekarz będzie przeprowadzał zabieg) oraz nie krytykował kolegów po fachu. Czuć po prostu, że to lekarz z powołania z ogromną wiedzą i nie pracuje dla zysku, tylko dla dobra zwierząt. W wyniku kilku wcześniejszych konsultacji zaczęłam mieć poważne wątpliwości, czy zalecane działania nie są błąkaniem po omacku, szukaniem rozwiązań na ślepo, delikatne sugestie "zmiany lekarza" powodowały mój niesmak. Dzięki kilku słowom doktora powody stosowania określonych technik operacyjnych, skutek zastosowania konkretnego sposobu leczenia stały się jasne i zrozumiałe. Nie jest wykluczone, że gdyby nie jego pomoc nie byłabym w stanie podjąć świadomej i słusznej decyzji.


Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity lekarz, podejmujący się "przypadków beznadziejnych", o wspaniałym podejsciu do zwierząt, jak i ich właścicieli. Bardzo długo zajęło mi zdiagnozowanie mojego psiaka, aż natrafilam na dr. Bieżynskiego. Przy podejrzeniu pękniętej łąkotki podjął się zabiegu przy użyciu artroskopu (nie znam innego chirurgia, który by taki zabieg wykonał). Mimo tego, że zapewne jest bardzo zajęty i rozchwytywany, zawsze znalazł dla nas czas. Dokładnie tłumaczył przebieg leczenia, słucha z uwagą właścicieli czworonogów. Po zabiegu pomògł mi ròwnież zorganizować rehabilitację dla psiaka. Od tego czasu minęło 5 lat, a piesek (jak na swoje lata) jest w bardzo dobrej formie. W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami - doktor jest prawdziwym pasjonatem i mistrzem w swoim fachu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor przyjął mojego pieska w trybie nagłym tuż przed długim weekendem. Zaopiekował się nim profesjonalnie i z dużą troskliwością. Okazał nam serce w trudnych chwilach.


A
Użytkownik zweryfikowany

Przyjął nas na cito z podejrzeniem zerwanego więzadła. Wszystko dokładnie wytłumaczył i rozrysował. Zlecił niezbędne badanie, jestem bardzo zadowolona! Warto było jechać 300 km.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja niestety odnośnie tego lekarza nie mam dobrej opinii. Mój 13 letni pies kulał na łapkę, szukałam pomocy u dr Bieżyńskiego. Miał robione 2 razy zdjęcia rtg, które nic nie wykazały (wszystko było jak należy). Lekarz też nie miał czasu na dokładne badanie, max czasu jaki poświęcił to 2-3 min. Piesek 22 kwietnia 2015 r. był operowany na nadwichnięcie (lekarz nie był nawet do końca przekonany, czy aby na pewno to jest nadwichnięcie). 3 czerwca 2015 r. musiałam psa uśpić, ponieważ pod pachą miał guza (mięsaka) wielkości 4,5 cm na 4 cm!! Odpowiedni komentarz sam się nasuwa


M
Użytkownik zweryfikowany

Szukając pomocy zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę z opiniami na temat dr Bieżyńskiego.
Zadzwoniłam, pytając czy może i zechce pomóc kotu, który bardzo cierpiał ( złamana łapka zdecydowanie niewłaściwie zoperowana przez dotychczasowego lekarza ).
A później wszystko poszło już bardzo szybko. Dosyć, że w dwa dni po rozmowie z panem dr Bieżyńskim pojechaliśmy z kotem do Wrocławia - do kliniki chirurgii przy Uniwersytecie Przyrodniczym.
Przed zabiegiem poznaliśmy dr Bieżyńskiego. Bardzo miły i sympatyczny człowiek mający wielkie, wielkie serce dla zwierząt i dla ludzi.
Człowiek z pasją, pracujący w otoczeniu ludzi których priorytetem jest nieść pomoc.
Odpowiedni ludzie, Fachowcy, w odpowiednim miejscu!
Proszę wierzyć, mnogość dziękczynnych opinii na temat dr Bieżyńskiego i całej ekipy - ich wspaniałej pracy jest zdecydowanie oparta na faktach i bardzo pozytywnych przeżyciach (mimo że związanych z cierpieniem zwierzęcia).
Bardzo żałuję że nie pojechałam z kotem do kliniki tuż po wypadku.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pana Doktora poznałem nie dawno i żałuję że tak późno leczyłem mojego psa imieniem Hunter na stawy kolanowe u weterynarza w Opolu nie będę wymieniał nazwy weterynarii zostawię to dla siebie,gdy widziałem że niema poprawy szukałem gdzieś dalej i znalazłem ale tego się nie spodziewałem po diagnozie stwierdzono guza pod pachą z przerzutami piesek kuleje ale jest pełen życia ma apetyt,biega jak mu na to pozwala łapka i oby jak najdłużej a gdy już przyjdzie pora zastosuje się do zaleceń. Dziękuje z tego profilu panu Doktorowi Januszowi Bieżyński i panu Doktorowi Wojciechowi Kinda za opiekę podczas badania.
Mam apel do właścicieli swoich czworonożnych pociech jeśli macie problem z ich zdrowiem a wasz weterynarz nie przynosi skutku wybierzcie się do Wrocławia może nie będzie za późno ja w przypadku mojego pieska.


K
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny człowiek....wspanialy lekarz uratowal kolanko naszego amstaffa, gdzie inni nie dawali mu szans:)Piesio po zabiegu 3 tyg zaczyna normalnie funkcjonować.


W
Użytkownik zweryfikowany

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za pomoc Naszemu pupilowi. Po zabiegu zwichnięcia rzepki kolanowej minęło 10 dni a nasz Yorek już biega i nie kuleje. Klinika godna polecenia, jechaliśmy do Pana Doktora ponad 200 km ale uważamy że jest on najbardziej kompetentnym weterynarzem jakiego do tej pory poznaliśmy, przede wszystkim konkretny i widać że to czym się zajmuje to nie nabijanie portfela tylko pasja. Naprawdę polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet czynny:
wtorki i środy 17-18


Powiązane wyszukiwania