Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Matejki 5, Starogard Gdański
Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Janina Czech – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (numer certyfikatu 746) oraz certyfikowany specjalista psychoterapii ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia snu
 • zaburzenia psychiczne
 • uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


ul. Matejki 5, Starogard Gdański

od 200 zł

Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech Inny

Kilkumiesięczną terapię dla pary oceniam bardzo pozytywnie i z całego serca polecam gabinet Pani Janiny Czech. Przyjemna atmosfera, pełne zaangażowanie i skupienie na nas uwagi, a do tego cenne rady i wskazówki świadczą o pełnym profesjonalizmie. Tym, którzy nie są jeszcze zdecydowani polecam zaufać Pani psycholog i pozwolić sobie pomóc.

mgr Janina Krystyna Czech

Dziękuję bardzo za dokonanie tego wpisu, tym bardziej, że dziś wiele par/małżeństw w sytuacji trudnej rozstaje się zamiast wzajemnie rozwiązywać konflikty. Jestem zwolennikiem rozwiązywania nieporozumień, bo ich konstruktywne rozwiązanie często wznosi diadę na wyższy poziom funkcjonowania.
Sytuacje kryzysowe, czy wręcz słowo kryzys oznacza trudność, ale także oznacza szansę dla nas i dla naszego dalszego rozwoju. Osobiście uważam, że zawsze warto "ratować związki", by sprawdzić wszystkie dostępne szanse - w tym terapię par; zanim podejmie się decyzje o ostatecznym rozstaniu.
Dziś wiele osób zbyt szybko podejmuje decyzje, że: "Jak nie, to każdy w swoją stronę zabiera zabawki i idzie na swoje podwórko".
Cieszę się, że Państwo w minionej przeszłości daliście sobie szansę na to, by z takiej pomocy skorzystać.
Życzę Wam wszelkiej pomyślności i dobra.
Z serdecznymi pozdrowieniami dla Państwa, Janina Czech


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Witam serdecznie.
Chciałabym wszystkim osobom szukającym pomocy sama jej udzielić poprzez rzetelną rekomendacje usług Pani Janiny. Dzięki Pani Janinie moje życie nabrało sensu i barw. Terapia, którą przeszłam wyrwała mnie z głębokiej otchłani i męczącej mnie depresji, która łamała skutecznie moje życie zawodowe i osobiste na mnóstwo kawałków. Pani Janina z każdą wizyta skutecznie te kawałki zlepiała, aż powstałam nowa ja z uleczoną duszą i zdrowym podejściem do życia i problemów w nim występujących, których nie jesteśmy w stanie uniknąć, a z którymi musimy sobie radzić. Tę właśnie umiejętność radzenia sobie posiadłam dzięki Pani Janinie. Pani Janina to osoba bardzo profesjonalna, podchodząca do swojej pracy wręcz z misją pomagania ludziom zmagającym się z różnego typu problemami. I gratuluje w tym miejscu Pani Janino bo ta misja jest skuteczna i tak bardzo potrzebna ludziom!Niech Pani nigdy nie przestaje tego robić bo ratuje Pani w wielkiej mierze życie ludziom.Pozdrawiam M.N

mgr Janina Krystyna Czech

Jest mi szczególnie miło przeczytać ten wpis, choć Pani zakończyła terapię przed I wojną światową; ale pamiętam jak dziś jaką drogę wspólnie przeszłyśmy. Była dla mnie Pani jedną z pierwszych pacjentek, która była w terapii stosunkowo długo - być może z powodu: "głębokiej otchłani i męczącej depresji, która łamała skutecznie życie zawodowe i osobiste na mnóstwo kawałków"; ale co ważniejsze terapia okazała się trwałym sukcesem, a jej efekty są widoczne po dzisiejszy dzień! To wielkie osiągnięcie i szczerze gratuluję.
Poprzez ten wpis chcę zaznaczyć, że nie zawsze psychoterapia trwa do 20 sesji, ale warto ten trud jak widać podjąć.
Bardzo dziękuję za dokonanie tego wpisu, bo może to pomóc innym osobom, które zadają sobie pytanie: "Czy warto szukać pomocy?
Czy przy moim zaburzeniu ktoś jest w stanie mi w ogóle pomóc?"
Osobiście uważam, że próbować zawsze warto, a czy to na pewno pomoże? Tego nie wiemy, ale nie podejmując tej osobistej próby nie mamy szansy się dowiedzieć. Jak widać terapia działa jak "skuteczna misja"; ale misję trzeba wspólnie podjąć i do tego zachęcam Pacjentów - nie musi to być u mnie, ale mam pogląd, że: "Życie jest warte dobrego przeżycia i każdy na to zasługuje; a człowiek cierpiący w szczególności". Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam bardzo serdecznie, Janina Czech


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech Inny

dzięki Pan psycholog rzuciłem palenie papierosów.
Rzucałem 10 lat i się nie udawało.
Od 3 lat nie pale.
Jeszcze raz dziękuje Pani Psycholog za porzucenie tego nałogu.

mgr Janina Krystyna Czech

Panie Dariuszu, to cudowne, że porzucił pan nałóg nikotyny - to wielkie osiągnięcie; ale jeszcze większe jest wytrwanie w decyzji, by do nałogu nie wrócić.
Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych sukcesów, ale także pozwolę sobie dodać, że w czasie naszej wspólnej terapii zaplanował Pan podjęcie studiów, co jest niezwykłą sprawą i trzymam kciuki za ich sfinalizowanie. Życzę wszelkiej pomyślności.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Problemy z jakimi musiałam się mierzyć były dla mnie bardzo trudne, bałam się jak to może wyglądać. Jednak Pani Janina pokazała mi, że wszytko można zmienić. Terapia na którą uczęszczałam bardzo zmieniła moje życie, kiedy wchodziłam na wizytę od razu czułam ciepło i przyjemną atmosferę jaka towarzyszyła każdej wizycie w gabinecie. Wychodząc czułam się jak inny człowiek, mogłam wyrzucić z siebie wszystko co mnie przytłaczało. Pani Janina pomogła mi zrozumieć wiele spraw, które mnie męczyły, okazała serce i chęć pomocy. To właśnie dzięki Pani Janinie mogę dziś powiedzieć, że jest dobrze, że czuje chęć do życia. Bardzo polecam, Pani Janina jest wspaniałą terapeutką.

mgr Janina Krystyna Czech

Dziękuję pięknie za dokonanie tak pozytywnego wpisu.
Nie wiedziałam, że miałam aż taki wpływ na Pani życie.
Cudowne jest mieć świadomość - poprzez informację zwrotną, że można było pomóc komuś o równie dobrym sercu.
Życzę pomyślności na maturze i trzymam kciuki.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech Inny

Pani Janina pomogła mi z moim problemem. Wysłuchała i dobrała odpowiedni sposób na rozwiązanie sprawy, z którą przyszłam. Polecam jej gabinet.

mgr Janina Krystyna Czech

Pani Agato bardzo dziękuję za dokonanie tego wpisu na portalu "Znany Lekarz"; tym samym podzieleniem się z innymi osobami na temat swojego problemu, który udało się nam wspólnie rozwiązać. To w znacznej części była Pani zasługa, bo bardzo Pani zależało na rozwiązaniu problemu, a nie "jego pielęgnowaniu".
Może to doda innym osobom odwagi, że warto poszukiwać pomocy.
Życzę wszelkiego dobra i pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście. Duża pomoc w poukładaniu sobie w głowie tego, co się samo nie chciało poukładać. Polecam.

mgr Janina Krystyna Czech

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, było mi miło móc z Tobą pracować - bo w tym miejscu pracy mówiło się po imieniu i także było sympatyczne.
Życzę wszelkiego dobra i dalszej owocnej pracy - bo to praca na całe życie. Czasem tak bywa.
Pozdrawiam bardzo serdecznie, Janina Czech


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szukałam pomocy...chciałam ratować męża, który nadużywał alkoholu i rodzinę, która się rozpadała. Cudownym trafem znalazłam się w poradni uzależnień, gdzie indywidualnie zajęła się mną Pani Janka. Zyskałam wiedzę na temat choroby alkoholowej, ale przede wszystkim zrozumiałam, że to JA jestem ważna. Uczyłam się siebie kochać, a to zmieniło moje postrzeganie świata i przede wszystkim koszmaru, który wówczas przeżywałam. Pani Janka była ze mną w najtrudniejszym dla mnie czasie, gdy choroba męża przybierała na sile. Ze spokojem, niezwykłym ciepłem i zrozumieniem, słuchała i wyjaśniała, wzmacniała wiarę w siebie i rozwiewała wątpliwości . Pani Janka ma szeroką wiedzę, ogromne doświadczenie i niezwykłą zdolność tworzenia atmosfery bliskości i szczerości.
Mój mąż szczęśliwie podjął leczenie, również we wspomnianej poradni, i ma się całkiem nieźle. Oboje dużo czytamy, zgłębiamy tajniki psychologii :) dalej się rozwijamy, przez co lepiej się rozumiemy, pracujemy nad relacjami z naszymi dziećmi... i uśmiechamy się do życia.
Ja zwlekałam dwa lata, zanim podjęłam tę najważniejszą decyzję...Dziś wiem na pewno - warto szukać pomocy. Panią Janinę Czech polecam z całego serca! Odwagi!

mgr Janina Krystyna Czech

Pani Elu, bardzo dziękuję za tak osobisty aż wpis. To niezwykle miłe móc dla kogoś być, aż tak użytecznym, pomocnym, że spostrzegała Pani atmosferę bliskości i szczerości w takim miejscu jakim jest poradnia uzależnień. To cudowne doświadczenie dla obu stron, choć nie zawsze jest tak miło na terapii - to też trzeba uczciwie zaznaczyć, ale docelowo ma być lepiej na koniec terapii.
Trzymam kciuki za dalszy Państwa rozwój i pozdrawiam serdecznie Panią i męża, którego znam z cudownego warsztatu dla rodziców.
Janina Czech


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech Inny

Terapia z Panią Janiną była ważnym rozdziałem w moim życiu. Po nieudanych terapiach z kilkoma innymi psychologami, w końcu odnalazłam pomoc, której szukałam. Terapia była długotrwała, ale skuteczna. Dzięki niej poradziłam sobie z traumą po mobbingu w miejscu pracy i wieloma lękami. Przestałam bać się ludzi, jestem bardziej otwarta, zaczynam odkrywać życie na nowo. Polecam terapię z panią psycholog wszystkim tym, którzy nie chcą się poddawać i chcą zawalczyć o siebie.

mgr Janina Krystyna Czech

Dziękuję Pani Iwono za dokonany wpis. Nie jest łatwo być w terapii kolejnym psychologiem, ale nam się wspólnie udało wyjść z kryzysu - dzięki Pani ogromnej determinacji. Zasłużyła Pani na rzetelną pomoc i chciała Pani z tej pomocy skorzystać. Trauma, mobbing jest trudnym doświadczeniem, ale skuteczna terapia pozwala przepracować nawet wiele lęków. Cieszy mnie odkrywanie Pani świata na nowo; bo uważam, że życie jest warte dobrego/godnego przeżycia i każdy człowiek na to zasługuje; a człowiek który wycierpiał zasługuje na to w szczególności i Pani w tym gronie była. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności, Janina Czech


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Z wielkim opoznienieniem ale pisze Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Pani Janina odmienila moje życie. Rozpoczynalem terapie z dystansem, z niepewnością i delikatnym brakiem wiary, że to wszystko ma jakiś sens i się uda... a okazało się, że była to jedna z najlepszych decyzji, która podjalem(bardziej żona niż ja). Cudowne, profesjonalne ale bardzo osobiste podejście do trudnego pacjenta, którym że względu na swoją osobowość na pewno byłem. Efekty są nie do opisania...napiszę w skrócie...radość zagościła w moim zyciu Wszystkim z całego serca polecam Panią Janinę, to cudowny człowiek i cudotworca

mgr Janina Krystyna Czech

Dziękuję Panie Michale za takie skomplementowanie. Nie wiem czy aż tak zasłużyłam na Pana ocenę, ale z drugiej strony nie ma powodów, żeby nie wierzyć Pana słowom, tym bardziej, że napisane zostały z tak znacznym odroczeniem.
Podsumowując bardzo się cieszę, że radość zagościła w Pana sercu, bo to jednak wartość dodana.
Cudotwórca to na pewno nie jestem, ale chyba dość skutecznie pomagam tym Pacjentom/Klientom, którzy chcą z tej pomocy skorzystać i tak właśnie było z Pana osobą.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności, Janina Czech


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniała Pani psycholog !!!! :) mialam okazje byc na cudownych warsztatach i wiele to pomogło w moim życiu jak i w związku kiedy skorzystałam z prywatnej rozmowy z partnerem. Serdecznie polecam każdemu indywidualnie lub dla par :)

mgr Janina Krystyna Czech

Dziękuję Pani Karolino za dokonanie wpisu. Nie sądziłam, że z tak dużym odroczeniem będzie jeszcze Pani o tych warsztatach pamiętała i tej prywatnej wizycie.
Mam w zwyczaju prosić Pacjenta/Klienta o wpisanie opinii wówczas, gdy Pacjent/Pacjenci zakończą już terapię, by była to ich autonomiczna i nieprzymuszona decyzja; ale wtedy już Pacjenci/Klienci zwykle zapominają, dlatego jestem mile zaskoczona, że Pani z tak znacznym odroczeniem dokonała takiego wpisu na portal "Znany Lekarz".
Serdecznie dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności.
Pozdrawiam życząc zdrowia dla Pani i Pani bliskich; Janina Czech


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

64 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy zajmuje się Pani również psycholagia dziecieca?! Chcialabym skorzystac z porady dla 8 letniego dziecka.

  Witam;
  Tak przyjmuję dzieci na konsultację psychologiczną; ale u mnie procedura wygląda tak, że na pierwszą wizytę przychodzi zawsze rodzic dziecka, niekiedy dwoje rodziców przychodzi i omawiamy wspólnie, co niepokoi rodzica/ewentualnie rodziców i dopiero po takiej konsultacji przyjmuję dziecko na wizytę.
  Na pierwszej wizycie nie rozmawiam z rodzicami w obecności dziecka.
  Pozdrawiam, Janina Czech

  mgr Janina Krystyna Czech

 • Mam problem z emocjami. Jestem ciągłną huśtawką nastrojów. Jedego dnia czuje,ze leze na dnie a drugiego staje szczesliwa jakby nigdy nic. Błachostka spowodowana jedną konkretna osobą w moim zyciu potrafi mi zepsuć caly dzien do maximum,co odbija się na mojej pracy i relacjach z ludzmi. Wiem ze moj stan spowodowany jest ciezkimi przezyciami z "tą osoba" i doskonale wiem ze nie powinno jej byc najprawdopodobniej w moim zyciu,lecz nie mam pojecia co mam zrobic i co jest ze mna nie tak. To czysty bol po ciaglej krzywdzie psychiczniej jaką mi wyrzadzil byly parnter. Czuje sie zagubiona

  Witam;
  Nie potrafię udzielić żadnej porady zdalnie, ponieważ problem wydaje się dość skomplikowany i zdaje się, że wymaga osobistej konsultacji.
  Nie chcę stawiać na podstawie tego opisu żadnej diagnozy.
  Proszę się udać na konsultację do psychologa, a może i byłoby pożądane do lekarza psychiatry w związku ze wspomnianą huśtawką nastrojów itp.
  Pozdrawiam, Janina Czech

  mgr Janina Krystyna Czech

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Janina Czech – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (numer certyfikatu 746) oraz certyfikowany specjalista psychoterapii ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia snu
 • zaburzenia psychiczne
 • uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania