Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Okulistyczny

  Bolesława Chrobrego 21
  55-120 Oborniki Śląskie, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: korekcja wad wzroku

  Pani Janina jest bardzo profesjonalnym okulistą. Jej fachowe podejście zawsze pozwala mi realizować się bez jakichkolwiek obaw o dysfunkcję wzroku. To bardzo rzeczowy i uczciwy lekarz, jakich mało w obecnych czasach. Podziwiam elokwencję i ogrom wiedzy.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: konsultacja okulistyczna

  Nie polecam! Byliśmy z 8 letnim synem na kontroli , ponieważ zaczął często mruzyc oczy. Pani Doktor bez rozszerzania źrenic stwierdziła, że syn nie powinien korzystać z okularów. Jednak problem nie minął. Po kontroli u innego specjalisty dowiedzieliśmy się, że syn okulary nadal powinien nosić tylko szkła są do wymiany. Zupełny brak profesjonalizmu. 150zl wydane na darmo...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Ironiczna, zarozumiała, nieuprzejma, dyktatorska, irytująca. To lekarz ma być dla pacjenta a nie odwrotnie. Jest tak duża konkurencja wśród lekarzy, że nie muszę pozwalać się traktować z góry. Szacunku i trochę empatii do pacjentów proszę się nauczyć pani doktor.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Na wstępie podkreślam, że Pani Dr jest dobrym specjalistą, jednak moja opinia na jej temat jest następująca. otóż, do pani doktor trafiłam około 10 r.z. z dużą wadą, leczenie okazało się skuteczne, jednak sama je zaprzepaściłam. Powróciłam do niej po około 5 latach w celu doboru soczewki. Generalnie, od początku każde moje pytanie dot. wady wzroku, traktowane było z ironicznie, na zasadzie " co za głupek je zadaje", za każdym razem doszukiwała się drugiego dna, że czynie jej jakieś zarzuty, co do jej fachowości- co nie było prawdą. Tolerowałam to do 3 wizyty, w końcu sama się podirytowałam, powiedziałam, że traktuje mnie niegrzecznie, na co otrzymałam cały wykład, że to ja mam z nią problem, po czym ładnymi słowami wyprosiła mnie z gabinetu.!!!Spotykałam się z opiniami na jej temat, że jest nieuprzejma, dyktatorka w gabinecie itd. i stwierdzam z całą pewnością, że to prawda. Ona oczekuje, że skoro jest lekarzem i ludzie do niej przychodzą, to ma prawo jechać po nich, przy czym oczekuje, że pacjęci będą się zachowywać łagodnie jak baranki. Ja uniosłam się honorem i miałam efekt- jak stwierdziła dalsza współpraca nie ma sensu:p
  P.s. raz zamówiłam soczewki u konkurencji, jak się jej przyznałam, to z irytacją i podniesionym głosem stwierdziła, żebym teraz szła po pomoc do osoby, która mi je sprzedała. Czy ktoś mi powie czy tak się zachowuje lekarz, którego zadaniem jest pomagać!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Konkretnie i rzeczowo ,skutecznie . Nie ma już takich Lekarzy..Po prostu wie co robi .A owszem inni są bardziej mili za własne pieniądze czemu nie.i nic po za tym nie umieją .W tym wypadku Fach - wiedza jest OK.

 • Bardzo dobra okulistka,profesjonalnie podchodząca do pacjenta.Nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jestem jej wdzięczna za poświęcony mi czas bo aż 1,5 na ostatniej wizycie,chęć pomocy,życzliwość a przy tym ogromna wiedza sprawiają że będę go polecać każdemu z mniej lub bardziej poważnymi problemami związanymi z oczami!!!

 • Do Pani dr trafiliśmy z naszym niemowlaczkiem po tym jak z porodówki wróciliśmy z okropnie ropiejącymi oczkami. Na wizytę do okulisty w ramach NFZ mieliśmy czekać ok. 2 miesięcy, nasz synek cierpiał, oczka coraz bardziej ropiały, więc zaraz umówiliśmy się prywatnie do Pani dr.
  Pani dr ma niesamowite podejście do maluszków, ciepła, cierpliwa, badanie bardzo szczegółowe- szczegółowy wywiad itp. Diagnoza oczywiście trafna. Gorąco polecam Panią dr

 • Do Pani doktor chodzę już od lat. Jest najlepszym okulistą jakiego znam, prawdziwy lekarz z powołania. Robi dokładne badania, zawsze docieka przyczyny problemu, stawia trafne diagnozy. Na Panią doktor zawsze można liczyć. Gorąco polecam!

 • Pani doktor może nie jest bardzo miła, ale konkretna i rzeczowa, wie o czym mówi i potrafi konkretnie zająć się problemem. Jej zalecenia przynoszą szybko pozytywne efekty

 • Byłam niedawno u Pani Kiszy i jestem bardzo zadowolona z wizyty - jest najlepszym fachowcem, jakiego znam i świetnie dobiera szkła - bez stresu, pośpiechu i nacisków. Pełen komfort. Ma swój styl bycia, ale nie jest ani niegrzeczna, ani tym bardziej dyktatorska. Polecam zdecydowanie!!!

Jesteś tym lekarzem?

170

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.