dr n. med.

Jan Woś

Laryngolog

Dr n. med. Jan Woś jest specjalistą otolaryngologiem, specjalizującym się w leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Pracuje jako starszy asystent ... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Jan Woś jest specjalistą otolaryngologiem, specjalizującym się w leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Otolaryngologii Szpitala im. Żeromskiego. W 2013 roku uzyskał stopień doktorski (rozprawa doktorska dotyczyła oceny skuteczności leczenia pacjentów z rakiem krtani).

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K

  W mojej opinii lekarz który ma bardzo dobre podejście do dzieci. Syn który nie lubi lekarzy zawsze chętnie do niego idzie i nie ma problemu z wykonaniem pełnego badania. Chodzimy do niego już od 1,5 roku i zawsze pełna informacja o stanie zdrowia. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysokiej klasy lekarz specjalista. Zostałam dokładnie przebadana. Po badaniu lekarz wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie i zaproponował sposoby leczenia. Lekarz z powołania. Polecam gorąco.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam uważam ,że warto zaufać temu lekarzowi.Jest kompetentny a przy tym kontaktowy i miły. Nie stwarza bariery : ja mądry lekarz ty głupi pacjent co mu nic nie warto tłumaczyć bo przecież to ja kończyłem medycynę.... Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i leczenia. Warto!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelny i solidny lekarz. Profesjonalnie podchodzący do pacjenta młodszego jak i do osoby dorosłej. Oby takich osób jak najwięcej w naszej służbie zdrowia. Zdecydowanie POLECAM !!!

 • M

  doktor operował mi zatoki jeszcze w szpitalu Żeromskiego, super, od pierwszego spotkania do końca bez komplikacji i zgrzytów

 • Konkretny i rzeczowy, słucha pacjenta i odpowiada na jego pytania. Wzorowo przeprowadził u mnie zabieg prostowania bardzo skrzywionej przegrody nosowej (septoplastyka). Polecam.

 • byłem dziś na wizycie u lekarza. i nic sie nie dowiedziałem. "jak pan chce to panu usune jak nie to nie " takie gadanie zero konkretnych informacji. mysle ze poza usunieciem migdałków nic wiecej nie ogarnia. moja opinia tzn lekarz starej daty to co sie nauczył kiedys na tym bazuje nic wiecej....... porażka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy zadowoleni z wizyty. Lekarz ocenił migdałek endoskopem, córeczka pozwoliła mu na to a on słuchał jej i przestawał jak mówiła stop.Wszystko przebiegło szybko i bezstresowo.

 • Usuwał mi ostatnio na łazarza migdałki i jestem bardzo zadowolony. Kompetentny facet, widać, że wie co robi. Polecam

 • Miałam na Łazarza usuwane migdałki i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Rewelacyjny lekarz, z ogromną wiedzą i umiejętnościami a do tego przemiły dla pacjenta, zawsze uśmiechnięty. Polecam z całego serca!