dr n. med.

Jan Woś

Laryngolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę 492 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr n. med. Jan Woś jest specjalistą otolaryngologiem, specjalizującym się w leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Pracuje jako starszy asystent ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Jan Woś jest specjalistą otolaryngologiem, specjalizującym się w leczeniu schorzeń laryngologicznych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Otolaryngologii Szpitala im. Żeromskiego. W 2013 roku uzyskał stopień doktorski (rozprawa doktorska dotyczyła oceny skuteczności leczenia pacjentów z rakiem krtani).

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Konkretny i rzeczowy, słucha pacjenta i odpowiada na jego pytania. Wzorowo przeprowadził u mnie zabieg prostowania bardzo skrzywionej przegrody nosowej (septoplastyka). Polecam.

 • bardzo dobry

  Wysokiej klasy lekarz specjalista. Zostałam dokładnie przebadana. Po badaniu lekarz wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie i zaproponował sposoby leczenia. Lekarz z powołania. Polecam gorąco.

 • bardzo dobry

  Polecam uważam ,że warto zaufać temu lekarzowi.Jest kompetentny a przy tym kontaktowy i miły. Nie stwarza bariery : ja mądry lekarz ty głupi pacjent co mu nic nie warto tłumaczyć bo przecież to ja kończyłem medycynę.... Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i leczenia. Warto!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelny i solidny lekarz. Profesjonalnie podchodzący do pacjenta młodszego jak i do osoby dorosłej. Oby takich osób jak najwięcej w naszej służbie zdrowia. Zdecydowanie POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  doktor operował mi zatoki jeszcze w szpitalu Żeromskiego, super, od pierwszego spotkania do końca bez komplikacji i zgrzytów

 • bardzo dobry

  Jesteśmy zadowoleni z wizyty. Lekarz ocenił migdałek endoskopem, córeczka pozwoliła mu na to a on słuchał jej i przestawał jak mówiła stop.Wszystko przebiegło szybko i bezstresowo.

 • bardzo słaby

  Byłem w larmed u tego lekarza, uważam że jest zarozumiały,ma słaby poziom wiedzy medycznej i kompletny,arogancki sposób podejścia do pacjenta. Pomimo że była to wizyta płatna -100zl,to p.doktor nie dał mi zadnego skierowania, stwierdził tylko ze bez wyniku usg i wymazu on tu nic poradzić nie może,oraz zaczął wypowiadać slogany zaczerpnięte z for internetowych.Widać że nie ma kompletnie żadnego pojęcia o śliniankach,oraz nieżytach gardła.

 • słaby

  byłem dziś na wizycie u lekarza. i nic sie nie dowiedziałem. "jak pan chce to panu usune jak nie to nie " takie gadanie zero konkretnych informacji. mysle ze poza usunieciem migdałków nic wiecej nie ogarnia. moja opinia tzn lekarz starej daty to co sie nauczył kiedys na tym bazuje nic wiecej....... porażka

 • bardzo dobry

  Usuwał mi ostatnio na łazarza migdałki i jestem bardzo zadowolony. Kompetentny facet, widać, że wie co robi. Polecam

 • bardzo dobry

  Miałam na Łazarza usuwane migdałki i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Rewelacyjny lekarz, z ogromną wiedzą i umiejętnościami a do tego przemiły dla pacjenta, zawsze uśmiechnięty. Polecam z całego serca!