Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
13 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam dr jest wspaniałym lekarzem. Kompetentny, fachowy nigdy nie zbywa małego pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do tego lekarza moja matka zabierała mnie i mojego brata, a ja teraz leczę u niego moje dziecko. Dr. Wojtyła jest sympatyczny, zawsze zainteresowany pacjentem i fachowy. Potrafi postawić trafna diagnozę i nie przesadza z antybiotykami. Dla tych którzy nie wiedzą jest szczególnie zainteresowany astmą i alergiami. (zasięgam porad na te tematy i stąd wiem ze jeździ na sympozja i wykłady na ten temat). Poza tym to jest lekarz z 30-sto letnia praktyka(mój brat ma tyle a on wtedy zaczynał leczyć) i nie ma się do czego przyczepić.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor nie potrafi zdiagnozować u dziecka zwykłego zapalenia oskrzeli,o poważniejszych chorobach nawet nie mówię.


D
Użytkownik zweryfikowany

Faszeruje dziecko antybiotykami, nie działają to daje więcej. W końcu trafia człowiek z dzieckiem do spzitala... Tyle mojej opowieści... Omijać z daleka...


G

Ktos kto wypisuje takie opinie jak gabryl musi byc potwornie sfrustrowany! Chodzimy do dr Wojtyly od wielu wielu lat i ta negatywna opinia nijak ma sie do rzeczywistosci. Diagnozy byly zawsze trafione, leczenie zawsze zakonczone sukcesem i zawsze mozna liczyc na fachowa porade telefoniczna. Dr Wojtyla to najbardziej konkretny lekarz pediatra jakiego znam, naprawde polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

NIE POLECAM NIKOMU PANA WOJTYŁY,WŁAŚCIWA DIAGNOZA CHOROBY W JEGO PRZYPADKU GRANICZY Z CUDEM.NIEZŁY ZA TO Z NIEGO BAJARZ POTRAFI PLEŚĆ GŁUPOTY PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ O WSZYSTKIM,NAJWIĘCEJ LUBI SIĘ PRZECHWALAĆ JAKI TO Z NIEGO WSPANIAŁY LEKARZ,NASTEPNIE STANDARDOWO PRZECHODZI DO UŻALANIA SIĘ NAD SOBĄ JAK TO ON MA CIĘŻKO,JAKI ZAPRACOWANY.OGÓLNIE WIZYTA U P.WOJTYŁY POLEGA GŁÓWNIE NA WYSŁUCHIWANIU BREDNI I BANIALUK,A LEKARZ Z NIEGO MIZERNY!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Po pierwszej wizycie u Pana doktora odnoszę bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz bardzo dokładny i miły w podejściu do pacjenta. Na plus, nie wypisuje drogich leków ale tanie i skuteczne. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile powinien nie praktykuje " spychoterapi ". Polecam.


G

Ja osobiście odradzam tego lekarza,u mojego 6-letniego syna dwa razy nie wykrył zapalenia oskrzeli.Jak miałam jakieś pytania zawsze słyszałam proszę spytać następnym razem.Narzeka na to jaki jest zmęczony i na perwszej wizycie dostałam wizytówkę i propozycjękorzystania z wizyt prywatnych.NIE POLECAM !!!!


P

Jestem pacjentką doktora od 14 lat - jako lekarz rodzinny leczy moje córki i mnie. Zawsze trafne diagnozy, tanie i skuteczne lekarstwa, nie zdarzyła mi się ignorancja, zlekceważenie problemu, nawet porady telefoniczne są możliwe o prawie każdej porze dnia.


M

Chodziłam do tego pana z dzieckiem (noworodkiem) przez kilka miesięcy. Jego zaangażowanie oceniam średnio. Owszem zlecał różne badania, ale nie zainteresował się wysypką, suchą skórą dziecka i jego nadpobudliwością (twierdził,że dziecko musi swoje wykrzyczeć.Nawet nie zasugerował ich przyczyny, a mogły wskazywać na alergię lub problemy z tarczycą. Żadnych badań w tym kierunku nie zlecił. Teraz okazało się, że dziecko ma nadczynność tarczycy.Wystarczyło zlecić odpowiednie badanie krwi,żeby to potwierdzić lub wykluczyć.Bardzo denerwowało mnie to,że ciągle narzekał, na swoje niskie zarobki, twierdził, że jest tak zapracowany,iż nie ma czasu pójść do wc.Przy pierwszej wizycie w przychodni wręczył mi wizytówkę z informacjami o swojej prywatnej praktyce lekarskiej?!!!!!!!! Ale szczytem wszystkiego był komentarz tego pana skierowany do pielęgniarki w gabinecie zabiegowym, który pozwolę sobie zacytować:" takiego dobrego pediatry jak ja, to w lesie ze świecą trzeba szukać".
Trzeba pogratulować PANU WOJTYLE dobrego o sobie samym mniemania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie