lek.

Jan Paszkowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
284 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Wojewódzkim im Jana Pawła II w Bełchatowie. W praktyce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły i kompetentny doktor, umie porozumieć się po angielsku, co było bardzo pomocne, bo mój małżonek po polsku nie mówi. Chęć pomocy z jego strony zdecydowanie przekracza zwykle podejście lekarzy. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultiClinic Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan dr Jan Paszkowski to bardzo dobry specjalista. Jest bardzo przezorny i lubi dokładnie zbadać pacjenta, żeby mieć pewność, że nic nie pominął i wszystko sprawdził. To naprawdę solidny lekarz z powołaniem. Moją nogą zajął się perfekcyjnie. Po wypadku noga trzymała się na kawałku skóry, a Pan Doktor ją tak poskładał, że po niedługim czasie już zaczynam na niej chodzic. Zna się na rzeczy. Jestem zadowolony w 100%. Polecam doktora Jana Paszkowskiego jak najbardziej.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo profesjonalnie wykonal badanie I zalecil postepowanie, ktore pomoglo przy moim urazie ortopedycznym.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Wojewódzkim im Jana Pawła II w Bełchatowie. W praktyce zawodowej zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób układu kostno-stawowego: urazów ( skręcenia, złamania, zwchnięcia), zmian zwyrodnieniowych, chorób zapalnych kości i stawów, zespołów przeciążeniowych, zespołów bólowych kręgosłupa i stawów. Chcąc sprostać oczekiwaniom pacjentów wciąż systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, a w proponowanej terapii opieram się nie tylko na zdobytym doświadczeniu, ale również na najnowszych doniesieniach naukowych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi