Jakub Sęk

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"Usługa: ból odcinka ledźwiowego

  Godny i warty polecenia fizjoterapeuta. Rzetelne i skrupulatne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad i dokładna analiza badań, z góry ustalony harmonogram zabiegów i terminowość. Ja i moje lędźwia szczerze polecamy usługi Pana Jakuba! :-)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam.
   Jestem praktykującym mgr fizjoterapii. Na co dzień pracuję w Sanatorium w Karvinie w Czechach z pacjentami ortopedycznymi oraz neurologicznymi. Przyjmuję również w swoim gabinecie w Cieszynie na ul. Hallera 50. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, zabiegi, metody oraz techniki dobierane są z myślą o pacjencie. Zanim rozpoczniemy jakąkolwiek rehabilitację przeprowadzam badanie narządu ruchu oraz szczegółowego wywiadu z pacjentem. W razie rozwiania wątpiliwości kieruje lub odsyłam gdzie trzeba.

   Przed przyjazdem proszę umówić się na wizytę telefonicznie.   - Studia I stopnia stacjonarne kier fizjoterapia w Bielsku Białej
   - Studia II stopnia niestacjonarne kier fizjoterapia w Bielsku Białej
   - Ukończony kurs Terapii Manualnej Wg koncepcji Mulligana moduł A, B i C
   - Ukończony kurs Kinesiotapingu podstawowy + rozszerzenie
   - Ukończony kurs "Skojarzone Terapie Antycellulitowe"
   - Odbyte Warsztaty "Diagnostyka i terapia zespołu bólowego odcinka lędźwiowego kręgosłupa"
   - Nostryfikacja Dyplomu w Ministerswie zdrowia w Czechach oraz prawa do wykonywania zawodu na terenie Czeskiej Republiki.

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"

  Generała Józefa Hallera 50, 43-400 Cieszyn, śląskie

  Masaż od 25 zł
  Fizykoterapia od 8 zł
  Laseroterapia od 8 zł
  Zwykła wizyta od 40 zł
  Testy funkcjonalne
  Kinesiotaping
  Skojarzona terapia antycellulitowa
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Jakub Sęk
  Jakub Sęk
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Cieszyn
  Wizyta u specjalisty (ortopeda) on na pewno zleci badanie dodatkowe jak USG w dalszych planach możliwa rehabilitacja w zależności od wyniku badań. Pozdrawiam.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"Usługa: ból odcinka ledźwiowego

   Godny i warty polecenia fizjoterapeuta. Rzetelne i skrupulatne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad i dokładna analiza badań, z góry ustalony harmonogram zabiegów i terminowość. Ja i moje lędźwia szczerze polecamy usługi Pana Jakuba! :-)

  • P
   Lokalizacja: Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"Usługa: ból kręgosłupa

   Pełen profesjonalizm. Rzeczowy, szczegółowy wywiad wraz z analizą badań. Po wizycie ból w odcinku lędźwiowym był mniejszy, a po zastosowanej terapii przestałam mieć nawracające problemy z kręgosłupem. Przyjemna, komfortowa atmosfera. Pan Jakub jest bardzo życzliwy, cierpliwie odpowiada na pytania. Szczerze polecam!

  • S
   Lokalizacja: Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"Usługa: rehabilitacja po urazie kolana

   Serdecznie polecam ! Duza wiedza i zaangazowanie fizjoterapeuty, pełen profesjonalizm, świetne podejscie do pacjenta i miła atmosfera .

  • K
   Lokalizacja: Studio Masażu i Rehabilitacji "Reha-Med"Usługa: wypadek na rowerze - kontuzja barku

   Dokładnie przeprowadzony wywiad, wnikliwa analiza problemu, miła atmosfera i duża wiedza fizjoterapeuty ,szybka pomoc i co najważniejsze całkowity powrót do zdrowia.
   Zdecydowanie polecam!!

   Mirek K :)

  • Polecam wszystkim pacjetom p.Jakuba,Bardzo mi pomógł,Profesjonalne podejscie do pacjenta,zawsze miły i chętny do pomocy.Dzięki temu specjaliście mogłam wrocić do pracy.

  • Ł

   Szybka diagnoza, fachowa pomoc i po bolu. Pan Jakub jest specjalistą, ktory podchodzi wpelni profesjonalnie do swojej pracy. Jest mało tak dobrych osob. Bardzo polecam wszystkim :)

  • Godny polecenia! Fantastyczny kontakt z klientem oraz skuteczność - wyleczył mnie z bólu kręgosłupa.

  • J

   Witam. O Panu Jakubie można mówić tylko w superlatywach. Jest godny zaufania i bardzo profesjonalny, niejednokrotnie bardzo mi pomógł ze wszystkimi dolegliwościami, z którymi się zgłaszałam. Nie neguje diagnozy lekarskiej lecz się na niej opiera i traktuje jako wskazówkę. Polecam na 100% !!

  • Polecam w 100% pana Jakuba. Wiele razy mi bardzo pomógł, zawsze miły, profesjonalny. Dużo potrafi wyjaśnić i nie lekceważy swoich pacjentów. Widać że robi to co lubi. Zawsze chętny do pomocy i jeśli nawet musi zostać po godzinach to zrobi wszystko dla swoich pacjentów. Naprawdę warto wybrać takiego specjalistę.

   Jakub Sęk2015-04-07

   Dziękuję. Największa satysfakcja to poprawa stanu pacjenta i uśmiech na twarzy zamiast grymasu który jest spowodowany bólem :)