Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Lekarz Jakub Sadowski zajmuje się terapią chorób oczu u dorosłych i dzieci, kwalifikacją i wykonywaniem zabiegów okulistycznych szczególnie w obrębie powiek, chirurgią refrakcyjną w tym laserową korekcją wad wzroku,  diagnostyką chorób okulistycznych (wykonuje m.in. badania SOCT, USG i UBM, badania pola widzenia, topografię rogówek i inne).

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2018 roku. W 2019 roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie Okulistyki w Szpitalu Św. Wojciecha Copernicus w Gdańsku pod kierownictwem dr Witolda Kokota, którą pomyślnie zakończył w 2024 roku. Od 2025 roku pracuje w Oddziale Okulistycznym dla Dzieci Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku oraz na tamtejszym Pododdziale Zachowawczego Leczenia Zeza i Niedowidzenia. 

więcej O mnie

Zakres porad

  • Okulistyka
  • Okulistyka

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

    350 zł

  • Dobór okularów

    350 zł

  • Konsultacja okulistyczna + badanie dna oka

    350 zł

  • Konsultacja okulistyczna + usunięcie ciała obcego z oka

    Od 400 zł

  • USG gałki ocznej

    Od 250 zł

Adres

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

58 765...

20 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • J

    Merytoryczny, przyjazny lekarz. Córka zadowolona z wizyty!

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne Inny  • 

  • M

    Duża uważność na pacjenta, profesjonalizm. Zdecydowanie polecam

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne Inny  • 

  • M

    Punktualnie, miło i rzetelnie. Kilka rodzajów badań podczas jednej wizyty, spokojne wyjaśnienia i dokładny wywiad pozostawiły bardzo dobre wrażenie i poczucie podjęcia właściwych kroków przy złożonym problemie okulistycznym.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)  • 

  • A

    Bardzo pozytywna wizyta. Lekarz miał świetne podejście do dziecka, wszystko dokładnie wyjaśnił. Badanie przebiegło sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)  • 

  • A

    Już od progu zostałam bardzo miło przyjęta. Panie w recepcji sympatyczne, uśmiechnięte i pomocne, co od razu sprawiło, że poczułam się komfortowo. Pan doktor dokładnie wyjaśnił, jak będzie wyglądał zabieg, wykazując się pełnym profesjonalizmem oraz ogromną uprzejmością. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne Inny  • 

  • A

    Pan doktor z bardzo dobrym podejściem i cierpliwością do dzieci. Wzrok dziecka został dokładnie zbadany, kilkukrotnie. Wszystko wyjaśnione. Polecam

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)  • 

  • A

    Pan doktor przeprowadził bardzo dokładne badania, nie poddał się i był cierpliwy nawet przy braku współpracy ze strony dziecka. Ma w sobie dużo empatii, spokojnie wszystko tłumaczy. Polecam.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)  • 

  • M

    Jestem ogromnie zadowolona z wizyty u Pana Doktora. U każdego innego lekarza mój 3-letni syn płakał i wyrywał się, natomiast tutaj spokojnie dał się zbadać, a nawet bez problemu pozwolił zakropić oczy. Świetne podejście do dzieci i pełen profesjonalizm!

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)  • 

  • S

    Pan Jakub Sadowski wykonał zabieg usunięcia gradówki z dolnej powieki. Był bardzo empatyczny, spokojnie i konkretnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. W trakcie zabiegu na bieżąco informował, co będzie robił, co bardzo pomogło mi się uspokoić. Sam zabieg przebiegł szybko i sprawnie.
    Zdecydowanie polecam.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne Inny  • 

  • N

    Konkretnie i rzeczowo. Szybki zabieg usunięcia gradówki, niemalże bezbolesny. Po kilku miesiącach zabawy z lekarzami, nareszcie trafiłem na odpowiedniego specjalistę.

     • Trójmiejskie Centrum Okulistyczne  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania