Adres

Grabiszyńska 124a, Fabryczna, Wrocław
Nakovet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Najbardziej profesjonalny lekarz w całym Wrocławiu. Chodzimy do Pana Jakuba z Filemonem od 8 lat. W tej chwili przeprowadziłam się na drugi koniec miasta, ale w dalszym ciagu tylko doktor Nakonieczny leczy Filemona i kotke Fifi. W dodatku ma bardzo przystępny cennik.


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy weterynarz, z jakim miałam przyjemność. Rzetelny, profesjonalny, konkretny. Przychodzę do niego z moimi dwoma psami; nie było przypadku żeby zabiegi czy zalecenia p. Doktora nie poskutkowały oczekiwanym rezultatem.
Dziś byliśmy na zdejmowaniu kamienia (pies z przeciwwskazaniem do znieczulenia ogólnego). W 40 minut było po zabiegu, efekt niesamowity, zwłaszcza mając na uwadze zastaną kondycję uzębienia.
Nie wyobrażam sobie leczenia moich zwierząt gdzie indziej i chyba nie muszę nic więcej dodawać. Zdecydowanie polecam p. Doktora wszystkim, którzy szukają weterynarza z powołania.


N
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana doktora. Ma wiedzę, dobre podejście do mojego psa, jest konkretny. Stara się pomóc, a nie zedrzeć kasę z właścicieli.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam wizyty u Doktora Nakoniecznego!

Byłam u Pana Doktora już kilka razy z moim psem (różne drobnostki medyczne); zawsze udzielał mi profesjonalnej porady, leczył skutecznie, nie starając się na siłę "zbić kasy", proponując niezbędne dla wyzdrowienia pacjenta rozwiązania. Bywałam na przestrzeni lat w rożnych wrocławskich lecznicach z różnymi zwierzętami i w wielu odnosiłam wrażenie, że pod sztuczną fasadą przyjazności personelu kryje się zwyczajna chęć dorobienia się ("oj jaki piesek grzeczniutki, a jakie ładne ma oczka, czy myślała Pani o kupnie nowych kropelek do tych oczek?"). U Doktora Nakoniecznego jest inaczej - przychodzę z konkretnym problemem i Pan Doktor oferuje konkretne leczenie. Oczywiście wszystko odbywa się zawsze w przemiłej atmosferze, pacjent też nigdy nie wychodzi z gabinetu przerażony - chyba siła spokoju Doktora Nakoniecznego działa;)

Choć dawno wyprowadziłam się z okolic ul. Grabiszyńskiej, gdzie Pan Doktor przyjmuje, nadal tam jeżdżę z psem nadkładając drogi - zwyczajnie ufam mu jako specjaliście i porządnemu człowiekowi:)


C
Użytkownik zweryfikowany

zawsze wszystko konkretnie i solidnie. Mojemu psiakowi pomagał już nieraz nawet jeżeli sprawa wyglądała totalnie beznadziejnie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny weterynarz, który postawił mojego 17-letniego kota na nogi, gdy wcześniej w jednej z popularnych i tak "renomowanych" wrocławskich lecznic skazali go na śmierć. Zawdzięczam mu życie mojego pupila :-) Z całego serca polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jedyny weterynarz we Wrocławiu, któremu w pełni ufam i któremu bez żadnych obaw powierzam swoje koty. Nie zdarzyło się żeby postawił błędną diagnozę, zawsze walczy o zwierzaka do końca. Wiem o tym, bo często przynoszę mu różne przybłędy i sieroty. Nie jest nastawiony na kasę jak większość lecznic we Wrocławiu. Zawsze rzeczowo tłumaczy co dolega pupilowi, informuje jakie są rokowania, gdy wie, że już nic się nie da zrobić nie ciągnie dalej kasy tylko pomaga zwierzakowi spokojnie odejść. Mogę do niego zadzwonić lub napisać o każdej porze dnia i nocy i zawsze otrzymam odpowiedź. Dla mnie i moich znajomych, którzy też się do niego w pełni przekonali to prawdziwy weterynarz z powołania.


O
Użytkownik zweryfikowany

ja dla mnie to lekarz sredni i nie widzialam jakos zaangazowania i tego podejscia do zwierzat


G

Witam! Koleżanka mi poleciła tego lekarza, a teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim posiadającym zwierzaki. Bardzo kompetentny, miły i nie drogi weterynarz.


G

Leczę swoją suczkę u dra Nakoniecznego od dłuższego czasu.Zdecydowałam się na ten gabinet weterynaryjny nie tylko dlatego,że mieszkam niedaleko.Nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego z mym psem.Ten lekarz zawsze chętnie służy radą i pomocą,wszystko jasno tłumaczy.Jego diagnozy zawsze były trafne.Nigdy nie miałam wątpliwości co do leczenia mego psa.Człowiek przyzwoity i uczciwy,z ogromnym sercem dla zwierząt.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania