lek.

Jadwiga Anna Wolińska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2003 roku. Specjalizację w zakresie neurologii uzyskała w 2011 roku. Doświadczenie zawodowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, przy tym bardzo miła. Rozmowa z Panią Doktor odbyła się w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor zbadała moją mamę i odpowiedziała wyczerpująco na jej pytania. Moja mama dostała dużo wsparcia, Pani Doktor podbudowała ją psychicznie, ma wspaniałe podejście do człowieka. Moja mama z gabinetu wyszła naprawdę spokojniejsza. Śmiało można powiedzieć, że Pani Doktor to lekarz z powołania. Polecam jak najbardziej.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo zyczliwa, ciepla i kompetentna osoba. Cierpliwie wysluchuje problemu i szuka najbardziej optymalnych rozwiazan.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Dziś po piewszej wizycie u Pani Doktor jestem pod wrażeniem wapaniałego podejścia do pacjenta .Konkretnie obadała wszystko wytłumaczyła i dała skierowania na dalszą diagnostykę.Dziękuję i myślę ze bedzie to napwno moją doktor prowadzącą .Godna polecenia Pani Doktor :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum Medyczne

  Wizyta profesjonalna, rozmowa rzeczowa, wysłuchanie pacjenta, przeprowadzone badanie neurologiczne. Pani dr kompetentna, miła.Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: przewlekłe bóle głowy

  Lekarz godny polecenia, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, przy tym bardzo miła.

 • I
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska OtmętUsługa: badanie neurologiczne

  Pani doktor to wspaniały lekarz i specjalista, podchodzi do pacjenta indywidualnie, słucha tego co mówi pacjent. Zleca potrzebne badania nie zwracając uwagi na koszty diagnostyki. Bardzo szybko doszła do przyczyn moich dolegliwości. Mimo, że diagnoza była poważna, dalsze leczenie operacyjne ustrzegło mnie przed poważnym kalectwem. Dziękuję za wyrozumiałość serce i życzliwość.

 • A
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne

  Jestem już kolejny raz i polecam jak najbardziej.
  W przyjaznej atmosferze Pani Doktor przeprowadziła wywiad, zbadała mnie, omówiła wyniki badań i udzieliła odpowiedzi na liczne pytania - rzeczowo i wyczerpująco. Dostałam leczenie, skierowanie na rehabilitację i dużą porcję wsparcia. Z gabinetu wyszłam naprawdę podbudowana.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo profesjonalna, rozmowa z pacjentem, wysłuchanie problemu, badanie. Moim zdaniem lekarz kompetentny, znający zagadnienia, miły. Polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurologiczne-> skierowanie ze szpitala -> problemy ze snem-> bezsenność.

  Pani bardzo miła, wysłuchała mnie i nie oceniała pochopnie tak jak to robili inni lekarze ze względu na mój młody wiek oraz przebytą nerwicę lękową. Widać że Pani Jadwiga chce pomagać, doradza oraz daje skierowania na dobre porządne badania. Na pewno podejmę się leczenia neurologicznego na stałe u Pani Wolinskiej. Widać że to lekarz z powołania a nie tylko dla zdobywania zarobku. Jestem bardzo zadowolona i czuję ulgę po wizycie bo wiem że otrzymam pomoc jakiej bardzo potrzebuje.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna, rzeczowa lekarka. Nie leczy od razu farmaceutycznie tylko zleca wcześniej badania. Jesteśmy w 100 % zadowoleni

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2003 roku. Specjalizację w zakresie neurologii uzyskała w 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując od 2005 roku w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym w Opolu jako starszy asystent Oddziału Neurologii dla Dorosłych B. Zawodowo stawia na rozwój ; ukończyła kurs z zakresu badań elektromiograficznych i stale szkoli się w tym kierunku , dodatkowo poszerzając swoje umiejętności o leczenie toksyną botulinową. Uczestniczy w licznych konferencjach i zjazdach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego , Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz sekretarzem Opolskiego Oddziału PTN. W pracy szczególnie interesuje się chorobami nerwowo- mięśniowymi , schorzeniami kręgosłupa oraz bólami głowy.

Specjalizacje

 • Neurologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki