Adres

Warszawska 63b, Kalisz
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski podkurczona łapa psa

Świetny weterynarz, polecam bardzo gorąco. Mój pies trzy tygodnie chodził z poniesioną tylną łapą, dostawał zastrzyki aplikowane w pewnej klinice weterynaryjnej. Tam otrzymałam numer telefonu do pana Sośnickiego, zadzwoniłam i już kolejnego dnia byłam umówiona na wizytę. Po przyjeździe do gabinetu, pieskowi zrobiono zdjęcie łapy i jedyną możliwością była operacja, która odbyła się praktycznie od razu. Po półtorej godziny mogłam zabrać psa do domu. Trzy tygodnie później piesek chodził już o czterech łapkach:)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Wspaniały lekarz zwierząt, doskonale zna się na swoim zawodzie. Nikt nie chciał podjąć się operacji i leczenia mojego kota ze zmiażdżoną przednią łapą, wręcz lekarze polecali mi amputacje łapy (i po sprawie). To jedyny lekarz, który podjął wyzwanie zoperowania i wyleczenia kota. Cudotwórca. Dzisiaj kot jest zdrowy, radosny i w formie. Dziękujemy !


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski zapalenie jelit, nadziąślaki, sterylizacja - mnóstwo wizyt było

Fantadtyczny lekarz i doskonały chirurg. Może nieci szorstki w kontakcie, ale ja do lekarza nie idę po komplementy, tylko po kompetentną diagnozę - a dr Sośnicki nigdy mnie w tej materii nie zawiódł. Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i w zasadzie najbardziej kompetentny specjalista spośród wszystkich, z którymi miałam do tej pory do czynienia. Wcześniej byliśmy z naszym chińskim grzywaczem u innego weterynarza, który nie potrafił stwierdzić co może dolegać naszej suczce. Pojechaliśmy do doktora Sośnickiego, który przeprowadził operację, bo była już w ciężkim stanie i gdyby nie to, to pewnie już byśmy ją stracili. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Miałam niestety styczność z Panem Sośnickim w schronisku, przy adopcji psa. Dawno nie miałam do czynienie z tak ordynarnym, nieprzyjemnym, nieempatycznym człowiekiem. Sunia przed adopcją miała przeprowadzany zabieg sterylizacji. Odbierałam ją trzy razy ze schroniska, bo za każdym razem miałam "powikłania" . Zdaniem lekarza ich przyczyną, było to, że pies jest zbyt energiczny, zbyt dużo je, dlatego rana się nie goi. Po odebraniu psa, pojechaliśmy do sprawdzonego weterynarza, który po raz kolejny usypiał psa i rozcinał ranę, żeby wyciągnąć pozostawione po szyciu "żyłki".


G
Użytkownik zweryfikowany

Miły czy nie doświadczenia z moimi czterema różnymi zwierzętami oraz z innymi specjalistami w Kaliszu wyłania Sośnickiego jako niedoścignionego specjalistę. Naprawdę polecam do psów, świnek morskich i chomików. Mnie zadziwiła drobiazgowość w poszukiwaniu choroby i skuteczność leczenia.


Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam lek.Jacka Sośnickiego, mój kot, z którym byłam u tego lekarza nie przeżył wizyty, padł na stole w gabinecie po tym, jak lekarz ten podał mu środek usypiający bez mojej wiedzy,potem lekarz wyszedł sobie leczyć innych pacjentów w międzyczasie.Pojechałam po ratunek z żywym kotem, chorym, ale reagującym żywo na bodźce zewnętrzne, a wyszłam z padłym zwierzątkiem.Poza tym lekarz ten ma lekceważący stosunek do zwierząt,traktuje je przedmiotowo i używa brzydkich określeń wobec nich.Poza tym brud w gabinecie.


A
Użytkownik zweryfikowany

przeprowadzil u mojej suki Husky operacje na jelitach, usowajac czesc zapalna, i laczac ponownie jelito/ suka dochodzila do siebie po operacji 4 tygodnie, czym zadziwieni byli i weterynarze i lekarze ludzcy- gdyz po takiej operacji gdzie naruszona zostaje powloka jelita, flora bakteryjna itd, dochodzi sie do siebie znacznie dluzej/ po operacji bez komplikacji- pewnie i tez taki zwierzecy egzemplarz, ale technika i umiejetnosci, wiedza sie licza/ fajnie jakby byl i mily i spec/ ale przy wyborze weta w powaznych sparwach polecam Sosnickiego/


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor przeprowadził operacje u mojego 3 letniego kundelka której nikt w moim mieście i okolicy się nie podjął. Profesjonalne podejście bezbłędna diagnoza i tak samo wykonana operacja. Pies miał wstawiane sztuczne więzadło w stawie kolanowym po miesiącu wrócił do dawnej sprawności. Pan doktor bardo miły i co najważniejsze profesjonalista. Dlatego serdecznie polecam i pozdrawiam...


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z zamieszczonymi powyżej negatywnymi ocenami. Ja uważam go za miłego człowieka, oddanego całym sercem swojej profesji, a przede wszystkim super specjalistę. Jako jedyny z okręgu Kalisz-Ostrów Wlkp. podjął się operacji hirurgicznej mojej 3-miesięcznej sznaucerki, która złamała sobie kość udową spadając z wysokości 3 metrów. Operację wykonał profesjonalnie o czym świadczy fakt, że psinka już po tygodniu chodziła normalnie, a po kilku tygodniach biegała i skakała jak normalny szczeniak i do dzisiaj nie ma żadnych dolegliwości mimo, że posiada i do końca życia będzie miała metalowy element w nodze. Poza tym wbrew opiniom mogę stwierdzić, że nie jest drogi. Po konsultacjach medycznych okazało się, że taka operacja we Wrocławiu byłaby dwa razy droższa.Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę więcej pozytywnych wpisów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie