Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Sienkiewicza 2, Pisz Przyjmuje na NFZ
Szpital Powiatowy w Piszu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Inny

Dr. J. Nerkowski operował mi 2 haluksy i obecnie płaskostopie. Nazwałam go "złota rączka" ponieważ nie ma bólu, dobrze zrobione, dobrze się goi, fachowa opieka, polecam bardzo tego lekarza. Dziękuję bardzo.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital powiatowy operacja haluksów

Jestem po drugiej operacji palucha koślawego metodą scarf w szpitalu w Kolnie. Pierwsza odbyła się w październiku 2018, druga w lipcu 2019 (10 dni temu). Pierwsza stopa jest w pełni sprawna od kilku miesięcy, druga goi się idealnie, nie ma obrzęku, za kilka dni zdjęcie szwów. Kontakt z doktorem Nerkowskim rewelacyjny, przy każdej wizycie czuję się pacjentem- partnerem w rozmowie, a nie jednostką chorobową, otrzymuję odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam jako świetnego fachowca i empatycznego lekarza.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital powiatowy Haluksy

Jestem 5 tyg. po operacji haluksa metodą Scarf, którą wykonał dr Nerkowski .Jestem bardzo zadowolona i ogromnie wdzięczna panu doktorowi. Bardzo szybko powracam do sprawności a moja stopa wygląda pięknie ( a zaznaczam , że miałam bardzo dużą koślawość). Dr Nerkowski to wysokiej klasy specjalista i operator a do tego wspaniały i przemiły człowiek. Dokładnie objaśnia wszystkie problemy związane z zabiegiem i postępowanie po operacji. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Miałam wielkie szczęście , że trafiłam na dr Nerkowskiego. Dziękuję pięknie . Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka. Dorota Gil z Olsztyna


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej haluks

Własnie mija 4 doba po operacji która odbyła się w szpitalu w Kolnie.. Sama operacja to nic strasznego odbyła się przez najlepszego ortopedę Pana dr Jacka Nerkowskiego. W środku stopy są wkręcone 2 ie śrubki tytanowe, zabieg refundowany z NFZ Pierwszą i drugą operacje na haluksa miałam zrobione w szpitalu Kolnie. Zrobioną pod znieczuleniem w kręgosłup -metodą krokiewką Po zabiegu pojawił się jakiś niewielki ból. dostałam dożylnie leki przeciwbólowe, następnego dnia już było lepiej,.Dzisiaj podziwiałam rękodzieło pana doktora moje stópki są prościutkie i piękne :), nóżka trochę spuchnięta ale ma prawo to 4 doba po operacji . Widać że Pan doktor Jacek Nerkowsk i to wysokiej klasy specjalista spisał się na medal. Podejście do pacjenta wyjątkowe. Lekarz z powołania życzę NFZ jak najwięcej tak profesjonalnej kadry zawodowej


P
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jacek Nerkowski to bardzo dobry lekarz. Miałam bardzo duży problem z haluksami.które sprawiały mi ból i problem z chodzeniem. Pana doktora poleciła mi mama. Dr. Nerkowski zoperował mi prawą stopę metodą SCARF, która okazała się bezbolesna i bezgipsowa.Po operacji jestem już sześć tygodni i jestem w pełni mobilna,stopa wygląda pięknie i prawie nie ma śladu cięcia (a haluks był naprawdę ogromny). Mało tego, w szpitalu 6 godzin po operacji poruszałam się samodzielnie bez kul, tylko w bucie ortopedycznym,który odciążał mi przednią część stopy.Pan doktor otacza pacjentów bardzo dobrą opieką,wszystko dokładnie wyjaśnia i udziela pełnego instruktarzu przed i po operacji. Jako pacjentka od początku czułam, że jestem pod bardzo fachową opieką.
Po nowym roku będę zabiegać, by lewą stopę też zoperował mi dr Nerkowski metodą SCARF.
POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA JACKA NERKOWSKIEGO - OBALA WSZELKIE TEZY O BOLESNYCH OPERACJACH HALUKSÓW.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Nerkowski to ludzki, miły i znający się na tym co robi lekarz. Mój tata miał zapalenie wiązadła, puchła mu ręka, ostrołęccy lekarze dawali mu ketonal i kierowali na jakąś operację. Na szczęście nasz wujek, któremu dr Nerkowski również pomógł polecił nam go. Już po pierwszej wizycie u pana doktora tata musiał wykonać szereg badań na podstawie których lekarz podjął leczenie. Założył mu gips, później dał serię zastrzyków i ręka wróciła do pełnej sprawności, nie puchnie, nie boli i przede wszystkim nie trzeba nic operować.Takich lekarzy nam potrzeba, którzy nie patrzą tylko na kasę, ale na to aby pomóc człowiekowi. Zdecydowanie polecam tego lekarza.


B
Użytkownik zweryfikowany

Miły , przyjemny dla pacjentów lekarz. Przeprowadzał mi 18 marca 2013 roku artroskopię kolana.Mimo obowiązków znajduje czas dla pacjentów przed zabiegiem,udziela instruktażu przy wypisie. Odczucie moje i
chorych na oddziale : to miły, uczynny i dobry fachowca. Do pacjentów podchodzi z troską i zaangażowaniem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz ortopeda.Leczyłam się u pana dr.wiele razy ,w tym nawet jedna operacja .Był moim lekarzem prowadzącym na oddziale ortopedii,przeprowadzał operację,wszystko jak w najlepszym porządku po operacji kolana .Bardzo miły ,sympatyczny ,zawsze porozmawia z pacjentem,wytłumaczy i pocieszy.To jest lekarz z powołania pacjent na pierwszym miejscu zawsze.Polecam wszystkim pana Dr.Jacka Nerkowskiego bardzo dobry specjalista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie