Lek.

Jacek Lejko verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Lekarz medycyny pracy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Gorąco polecam ,świetny lekarz . Ma podejście do dzieci ,jest wyrozumiały no i oczywiście zna się na rzeczy . Więcej takich ludzi a świat będzie lepszy.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Anna Wiernik
  Anna Wiernik
  Alergolog, Pediatra
  Wojska Polskiego 77, Piotrków Trybunalski
  Bardzo miła Pani doktor wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Ma dobry kontakt z dzieckiem:) więcej

  Elżbieta Dółka
  Elżbieta Dółka
  Pediatra, Alergolog
  Dmowskiego 38, Piotrków Trybunalski

  Dariusz Adamczyk
  Dariusz Adamczyk
  Neurolog, Pediatra
  Jagiellońska 74, Kielce
  Pan doktor ma wspaniały kontakt z dziećmi. Udzielił nam dokładnych porad dotyczących dalszego postępowania z naszym… więcej

  Katarzyna Młudzik
  Katarzyna Młudzik
  Kardiolog dziecięcy, Pediatra
  Rzgowska 281/289, Łódź
  „Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)” Nasza… więcej

  Dorota Jurałowicz
  Dorota Jurałowicz
  Pediatra, Gastrolog
  Stanisławy Leszczyńskiej 20, Łódź
  Pani doktor jest bardzo dokładną, uważną osobą, z szacunkiem podchodzącą do pacjenta i jego rodziców. Ma dużą wiedzę… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna pracy

  Usługi

  Vita-Med

  Partyzantów 1a, 26-300 Opoczno, łódzkie


  Mirmed

  Mireckiego 90, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Gorąco polecam ,świetny lekarz . Ma podejście do dzieci ,jest wyrozumiały no i oczywiście zna się na rzeczy . Więcej takich ludzi a świat będzie lepszy.

  • P

   Z NASZYM SYNKIEM BYLIŚMY U PANA DR Z RÓZNYMI CHOROBAMI, DIAGNOZA ZAWSZE PRAWIDŁOWA I LECZENIE SKUTECZNE. PAN DR NIE LECZY ANTYBIOTYKAMI BYLE KATARKU A WIELU LEKARZY TAK DZIAŁA, A RODZICE ZACHWYCENI BO PO DWÓCH DNIACH PRZECHODZI, A JAKIE SKUTKI SĄ PO TAKIEJ KURACJI ANTYBIOTYKOWEJ WIELU RODZICÓW SOBIE NIE ZDAJE SPRAWY. DAJE NAJPIERW SYROPY I PROSI BY OBSERWOWAC DZIECKO. DODAM ŻE ZAWSZE BYLIŚMY Z NASZYM SYNKIEM NA NFZ I ZAWSZE BYŁ DOKŁADNIE PRZEBADANY, PODEJŚCIE DO DZIECI TEZ SUPER.

  • R

   Gorąco polecam tego lekarza z powołania, na moje nieszczęście mieliśmy do czynienia z różnego rodzaju lekarzami i proszę mi wierzyć że takich Jegomości w tych czasach tylko ze świeczką szukać . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w własną pracę a nie pogoń za pieniędzmi jak niestety koledzy po fachu.
   Co do wypowiedzi mojej poprzedniczki to choć nie znam sytuacji to myślę że każdy jest tylko człowiekiem i ma swoje życie prywatne, które często zaniedbuję poprzez pracę więc troszkę wyrozumiałości.

  • M

   bardzo mocno i szczerze polecam!!! Na wizycie poświęcił mi bardzo duzo czasu, dokładnie wyjasnil dlaczego takie leki, co dolega moim dzieciom .... a do tego fantastycznie zlapał kontakt z moimi synkami !!!!! Jeszcze raz goraco polecam !!!!

  • E

   Jak najbardziej polecam. Naprawdę lekarz z powołania, podejście i wiedza po prostu rewelacja. Powiem szczerze, że mając takiego pediatrę dla swojego malucha, człowiek aż mniej się boi, mniej stresuje...bo wie, że dziecko zostanie zbadane naprawdę wnikliwie.

  • J

   Bardzo dobry lekarz. Super podejscie do maluszków. Rozumie potrzeby malutkich dzieci i obawy ioraz problemy rodziców. Stara się wszytsko dobrze wyjaśnić, służy pomocą praktyczną gdy potrzeba-nie zostawia rodziców samych sobie. Jak dla mnie lekarz z prawdziwym powołaniem!