Adresy (2)

Armii Krajowej, Kalisz
Skal-wet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
25-stycznia 8, Nowe Skalmierzyce
SKAL-WET (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SKAL-WET poród kotki

Witam, do Pana doktora trafiłam z kotką, która po porodzie zaczęła krwawić. Weterynarz, który zajmował się kotką odmówił przyjęcia, bo była sobota, godz. 16.00. Obdzwoniłam wszystkich możliwych weterynarzy z Kalisza, aż w końcu trafiłam do Skalmierzyc. Doktor czekał już w lecznicy i oczywiście uratował młodą mamę. Od tego czasu wielokrotnie Pan doktor ratował moje zwierzaki z większych i mniejszych opresji, np. wyleczył złamaną nóżkę kotka a ostatnio uratował naszą ukochaną akitę, która zachorowała na parwawirozę. Po raz pierwszy spotkałam osobę, która podejmuje się bardzo trudnych i nietypowych zadań i myślę, że jest to możliwe, gdy ktoś obdarzony jest pasją w tym, co robi, ogromną wiedzą, miłością do zwierząt oraz nadzwyczajną intuicją. Miałam szczęście, że wtedy trafiłam na Pana doktora i bardzo dziękuję w imieniu swoim i moich zwierząt:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz weterynarii jakiego poznałam. Uratował naszego 10-letniego Maksia, który był w stanie agonalnym, dzięki operacji i działaniom innego kaliskiego weterynarza. Tamten lekarz kazał mi podjąć decyzję o uśpieniu psa. Kiedy trafiłam do Pana Jacka mój pies miał jego zdaniem 5%szans na przeżycie ale Pan Jacek zawalczył o niego. Trzy miesiące walki dały efekt. Maks żyje, biega i cieszy się życiem. Dziękujemy Panu Jackowi!!!


Użytkownik zweryfikowany

Wczoraj późnym wieczorem mój trzyletni mops zaczął ciężko dyszeć i dusić się. Obdzwoniłem wszystkich kaliskich weterynarzy, u których na wizytówkach internetowych znajdował się dopisek o dostępności telefonicznej poza standardowymi godzinami pracy w pilnych przypadkach. Kilkukrotne obdzwonienie wszystkich z nich w godzinach pomiędzy 23:00 a 00:30 w nocy nie przyniosło efektu - nie odebrał żaden z nich. Po telefonie wykonanym do kolegi już w niezłej panice z prośbą o radę uzyskałem kontakt do pana Jacka Ignora. Telefon został odebrany natychmiast. Nie usłyszałem w słuchawce tonu żalu o zakłócenie spokoju w nocy. Pan Jacek po wysłuchaniu bez wahania poprosił o natychmiastowy przyjazd do przychodni w Nowych Skalmierzycach gdzie "zjechaliśmy" się z nim po 10 minutach od odłożenia słuchawki. Otworzył w nocy gabinet by szybko, konkretnie i sprawnie udzielić pomocy naszemu mopsowi. Mimo nocnej pory przekazał nam jeszcze kilka cennych rad dotyczących mopsa a wszystko to za naprawdę przystępną cenę. Dziękując za pomoc serdecznie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Jacka. Bada a nie spekuluje, trafnie stawia diagnozę i efektownie leczy. Jest cierpliwy nawet dla mojego dzikusa, który nie ufa nikomu. Moje psisko po wielu nieudanych wizytach u przeróżnych weterynarzy, wreszcie ma odpowiednią opiekę. Wszelkie zabiegi i operacje perfekcyjnie wykonane. Każdy lek, specyfik, kropelki na kleszcze, a także karmę można zakupić w gabinecie. Warto cierpliwie poczekać w kolejce na fachową konsultacje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor poskładał pogruchotana szczękę mojego psa i choć sam nie dawał mu wielkich szans, pies po kilku tygodniach był jak nowonarodzony. Gabinet sterylnie czysty plus wiedza przekonały mnie do dojeżdżania do Pana Jacka ze wszystkimi psami w hodowli, choć mam kilka gabinetów po drodze. Polecam więc Pana doktora jako świetnego fachowca, a do tego bardzo sympatycznego miłośnika zwierząt ;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest fantastyczny ! Miły , doświadczony , przeprowadzil operacje mojej psinie , w sposob profesjonalny oraz cena niebyla wygurowana !!Zawsze usmiechniety i otwarty na pomoc dla kazdego zwierzecia :) Polecam Serdecznie wszystkim szukajacym dobrego weterynarza ! Moj pies do tej pory ma sie dobrze i jest szczesliwy dzieki panu Jackowi ! POzdrwiam :)


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pan Jacek to super specjalista, wysokiej klasy, bardzo oddamny zwierzetom które bardzo lubi, i własnie robi wszystko oby były zdrowe, oddany swojej profesji, takich lekarzy powinno byc wiecej, mam rózne doswiadczenia i nawet bardzo przykre oddnosnie innych wet, bardzo jestem zadowolona ze moja hodowla jest pod p. Doktora opieka, jestem spokojna o zdrowie swoich piesków i mam tego namacalne dowody, kiedy to z bardzo ciezkiej operacji uratował sunie 11 letnia, warty jest POLECENIA dla innych,,,


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest fantastycznym i wybitnym weterynarzem, najlepszym jakiego kiedykolwiek spotkałam! Uratował kotkę, którą wcześniej inny weterynarz z Kalisza skandalicznie źle zoperował. Pan doktor szybko ocenił sytuację i podjął odpowiednie kroki. Dokładnie obejrzał i prześwietlił kotkę a później wspaniale przeprowadził operację tak, że naprawił błędy poprzedniego weterynarza. Natomiast po operacji cały czas zajmował się kotką i podawał jej odpowiednie leki. Codziennie pytał jak zwierzak się czuje i bardzo zaangażował się w jego leczenie. Wykonał nawet transfuzję krwi, którą wcześniej pobrał od naszego drugiego kota. Dzięki Panu doktorowi kotka nadal żyje i ma się dobrze. Kontakt z Panem doktorem był możliwy nawet w weekendy i wieczorami po jego godzinach pracy! Zawsze przyjmuje tylu pacjentów ilu czeka przed lecznicą i nie patrzy nawet na czas. Poza tym Pan doktor w swoim zawodzie nie kieruje się zyskami ale przede wszystkim SZCZERZE dba o dobro swoich pacjentów, co jest niezwykle rzadko spotykane. Do takiego specjalisty i jednocześnie wspaniałego człowieka warto nawet dojeżdżać z daleka! Serdecznie wszystkim polecam! Dziękuję Panie doktorze za uratowanie naszej koteczki, którą niejeden inny weterynarz skazałby już na śmierć! Ocena bardzo dobra to zdecydowanie za mało!


Użytkownik zweryfikowany

super specjalista . odwiedzam Pana doktora z moimi pupilami kotem i psem . Pan doktor zna sie na rzeczy i potrafi rozwiazać problemy zwirzat podchodząc profesjonalnie , a kiedy juz wszystko jest ok ma fantastyczne poczucie humoru....
Joanna S


T
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz, bardzo dobry specjalista i bardzo miły, również dla mojego psiutka :) bardzo gorąco polecam wszystkim poszukującym dobrego weterynarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie