lek.

Jacek Frasz

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
190 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr Jacek Frasz jest chirurgiem ogólnym wykwalifikowanym w gałęzi proktologii. Jest specjalistą w leczeniu schorzeń końcowego odcinka układu pokarmowego. Domeną Doktora jest leczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej ,profesjonalista w swoim zawodzie.jestem w pełni usatysfakcjonowana z konsultacji.
  Godny polecenia .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zajmował się trudną raną mojego taty. Po fatalnych doświadczeniach z innymi chirurgami szliśmy na wizytę z pewnymi obawami. Okazało się, że Pan doktor jest wyjątkowo zaangażowanym w pracę człowikiem. Znakomicie oczyścił ranę. Wszystko cierpliwie wytłumaczył. Nie spieszył się - wizyta trwała 45 minut. Podejście Pana doktora sprawiło, że tata wyszedł z gabinetu odmieniony, pełen nadziei na przyszłość. Sfera psychiczna jest bardzo ważna. Pan doktor z pewnością potrafi podnieść pacjenta na duchu. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

  Wizyta u pana doktora przebiega w miłej atmosferze, profesjonalne podejście utwierdza ze trafiło się do odpowiedniej osoby . Polecam szczególnie osobom które zwlekają z umówieniem się na wizytę.

 • P
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

  Bardzo dobry lekarz, profesjonalne badanie na miejscu. Po badaniu lekarz przedstawił mi opcje leczenia bez nacisku, sam wskazał jego zdaniem najwłaściwsze, przy tym nie "naciągał" na najdroższe metody. Uspokoił mnie, rzeczowo wytłumaczył wszystko. Specjalista pełną gębą. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

  Bardzo dobry miły lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam innym pacjentom z czystym sumieniem. Tacy powinni być wszyscy lekarze,

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: Konsultacja proktologiczna

  Lekarz z profesjonalnym podejściem ,rzeczowy i cierpliwy. Poświęca odpowiednio dużo czasu dla pacjenta. Pomimo stresu przed badaniem wizyta przebiegła w miłej ,przyjaznej atmosferze. Lekarz jak najbardziej godny polecenia . Dorota M.

 • G
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

  Sympatyczny i bardzo miły doktor. Sposób, w jaki zaopiekował się moja córką bardzo mile mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

  Dr. Frasz wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości i opcje dotyczące leczenia. Mimo iż miałam obawy przed wizytą u proktologa, okazały się one bezzasadne. Lekarz w pełni profesjonalny, polecam

 • E
  Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

  Kulturalny, miły i profesjonalny lekarz. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania.

 • Pan doktor Jacek Frasz jest wspaniałym ,bardzo dobrym chirurgiem.Operował mnie 30 listopada 2016r.Tułałam się 5 lat od lekarza do lekarza,aż trafiłam do pana doktora. Jestem już po operacji przetoki odbytu,którą przeprowadził ten wspaniały chirurg polecam wszystkim ,jest to bardzo uczynny ciepły ludzki człowiek zajął się mną bardzo profesjonalnie za co serdecznie dziękuję i życzę wszystkim chorym aby trafili na tego wspaniałego pana doktora.
  z wyrazami szacunku i podziękowania ,oraz dalszych sukcesów w pracy
  zawodowej,życzy wdzięczna pacjentka - Iwona Andrzejewska.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Jacek Frasz jest chirurgiem ogólnym wykwalifikowanym w gałęzi proktologii. Jest specjalistą w leczeniu schorzeń końcowego odcinka układu pokarmowego. Domeną Doktora jest leczenie krwawień z odbytu, uchyłkowatości jelita, przetok, hemoroidów, szczelin odbytu, kłykcin kończystych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna