mgr

Izabela Szarmach

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

26 opinii +dodaj

JESLI WIZYTA DOTYCZY PARY LUB DZIECKA PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: Psychoterapia indywidualna

  Zachęcam do skorzystania z profesjonalnej pomocy Pani Izy. Bardzo mi pomogła. Trafiłam do Niej z ciężką depresją. Dzięki Jej pomocy zmieniło się moje podejście do życia. Dziś potrafię optymistycznie patrzeć w przyszłość wierzę we własne możliwości i wiem na co mnie stać. Pani Iza jest osobą rzetelną, miłą, uśmiechniętą. Nigdy nie ocenia i w każdej trudnej dla nas sytuacji pokazuje nam nasze mocne strony, wspierając, podtrzymując na duchu i przypominając że to my jesteśmy ekspertami od naszego życia. W jej gabinecie panuje ciepła, przyjazna atmosfera, gdzie czuje się bezpiecznie. Dziękuję Pani Izo, bo dzięki Pani pomocy nie boję się wyzwań i jestem gotowa zacząć nowy etap w swoim życiu optymistycznie patrząc w przyszłość.

 • M

  Bardzo polecam Pania Ize pomogla mi przejsc przez rozwod za co bardzo jej dziekuje.Niestety ostatnio nie mam mozliwosci wizyty u Pani Izy ale mam nadzieje ze wkrotce to sie zmieni bo potrzebuje pomocy a Pani Izie mozna zaufac

  Izabela Szarmach2018-07-04

  Dziękuję Pani Marto za opinię i zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła. Proszę dbać o siebie! Pozdrawiam ciepło!

 • B
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: depresja, zaburzenia lękowe

  Kontakt z Panią Izabelą - w gabinecie jak i w nagłych przypadkach telefoniczny - działa na mnie zawsze z jednej strony kojąco, a z drugiej motywująco. Dzięki terapii udało mi się wykrzesać z siebie energię do działania i przebudowania całego dotychczasowego życia, które było poniekąd źródłem głębokiej depresji. Nigdy bym nie powiedziała, że terapia pomoże mi znaleźć w sobie siłę to wywrócenia wszystkiego do góry nogami i do wyciągnięcia z tego jak najlepszych wniosków. Proces zmian wciąż trwa, ale jestem wdzięczna za te zmiany, których już udało mi się dokonać.

  Izabela Szarmach2018-07-04

  Gratuluję ze szczerego serca efektów, które udało się już osiągnąć mimo trudów i bólu. Jestem z Pani dumna, z tego jak wiele odwagi, siły, determinacji i ufności konsekwentnie Pani uruchamia z własnych zasobów. Życzę realizacji celów! Ściskam mocno!!

 • S
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: depresja, trudne dzieciństwo, trauma

  Po wieloletnim błądzeniu i poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości, trafiałam na wielu psychologów. Którzy przedstawiali problem, lecz nie rozwiązywali go. Szczerze mówiąc udając się na wizytę do Pani Doktor, spodziewałam się powtórnego zawiedzenia, jednak byłam bardzo miłe zaskoczona. Teraz uważam, że to moja najlepsza decyzja podjęta w życiu. Pani Izabela jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, która podchodzi do swojego zawodu z pasja i pozytywną energią. Profesjonalnie rozważa dany problem, słuchając uważnie i wnioskuje jego przyczynę. Pierwszy raz w życiu czuje zrozumienie i swobodę, nie obawiając się krytyki oraz etykietowania. Pozdrawiam serdecznie! Polecam od serca

  Izabela Szarmach2018-05-29

  Sara jesteś cudowną bardzo młodą kobietą, która doświadczyła więcej niż nie jeden dorosły. Widzę w Tobie ogromny potencjał i zasoby, które dadzą Ci siłę do życia pełnią życia, na które zasługujesz. Pozdrawiam ciepło!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Izabela jest miłą i ciepłą osobą. Z cierpliwością wysłuchała moich problemów, udzieliła mi skutecznych porad. Za każdym razem wychodzę ze spotkania zadowolona i naładowana pozytywną energią.
  Bardzo polecam wizyty u Pani doktor.

  Izabela Szarmach2018-05-29

  Pani Joanno dziękuję za pozytywne słowa i nieustające chęci do udoskonalania swojej codzienności. Życzę spełnienia w relacjach z bliskimi i nie tylko. Ma Pani ogromną moc w sobie i cudowne ciepło.Pozdrawiam serdecznie!!!

 • Ł

  Pani Izabela jest bardzo ciepłą i kontaktową osobą. Potrafi zmotywować do spełniania upragnionych celów i pokazać, że nawet z pozornie bardzo złych sytuacji zawsze jest jakieś wyjście. Przypominając sobie pierwszą wizytę widzę jak ogromne zmiany zaszły w moim myśleniu i nastawieniu. Łukasz

  Izabela Szarmach2018-05-29

  Dziękuję Panie Łukaszu za chęć pracy nad zmianą procesów poznawczych i motywację do osiągania swoich celów, które mam nadzieję dadzą w przyszłości ogromną moc i satysfakcję. Gorąco pozdrawiam i do zobaczenia!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Idąc na pierwszą wizytę, nie spodziewałem się, jak bardzo może pomóc rozmowa ze specjalistą. Pani Izabela bardzo trafnie rozpoznała mechanizmy stojące za moim zachowaniem. Dzięki temu pozwoliła mi lepiej poznać i zrozumieć samego siebie. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Każda z nich jest olbrzymią dawką pozytywnej energii i motywacji do działania.

  Izabela Szarmach2018-05-16

  Dziękuję Panie Macieju za pozytywne słowa i otwartość na rozwój osobisty. Pozdrawiam ciepło!

 • Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: problemy w socjalizacji

  Pani Izabela jest bardzo profesjonalną osobą, wizyty są sprawnie przeprowadzane i mijają w pozytywnej atmosferze. Bardzo dobrze potrafi trafić w sedno materii, pokazać błąd w myśleniu i dać pomysł jak rozwiązać dany problem. Poza zwykłą wizytą oferuje również 'telefon zaufania' w nagłych przypadkach co jest bardzo pomocne oraz przydatne. Praca z Panią Izabelą to spora przyjemność :)

  Izabela Szarmach2018-05-03

  Dziękuję Pawle za Twoją odwagę, otwartość, wytrwałość oraz 100% pracę od pierwszej minuty każdej sesji mimo wysiłku emocjonalnego. Jestem pewna, że stworzysz życie o jakim marzysz. Pozdrawiam ciepło!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Jestem bardzo zadowolona z terapii .
  Pani Izabela jest ciepłą ,otwarta i kompetentną osobą.
  Zostawia pacjentowi przestrzeń na własne wnioski, niczego nie narzuca. Dzieki terapii zrozumialam samą siebie. Te spotkania to naprawdę w 100% dobrze wykorzystany czas. Dziękuję.:)

  Izabela Szarmach2018-03-25

  Dziękuję Pani Moniko za owocną współpracę i pozytywny odbiór. Cieszę się, że spotkania były pomocne. Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wizyta odbyła się o czasie i w miłej atmosferze. Pani Izabela uważnie słucha, wyłapuje to co najważniejsze i czyni celne uwagi. Myślę, że jest osobą kompetentną i godną zaufania. Osobiście ważne jest dla mnie, że mobilizuje i motywuje do intensywnej pracy nad sobą. Dzięki jej poradom i zastosowaniu się do nich już po pierwszej wizycie dostrzegam pozytywne zmiany.

  Izabela Szarmach2018-03-12

  Cieszę się, że rozmowa okazała się pomocna Pani Moniko! Do zobaczenia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • JESLI WIZYTA DOTYCZY PARY LUB DZIECKA PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY
  POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org

  Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi i otwarta na różne wyzwania zawodowe, nieustannie z pokładem energii i zaangażowaniem podnoszę swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii, m.in całościowe 4- letnie szkolenie w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi zgodne z wymogami przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia ustawy o zawodzie psychoterapeuty (obecnie w trakcie certyfikacji), ponad to szkolenia dotyczące przemocy seksualnej, przemocy w rodzinie, seksuologii, a także w zakresie pomocy w trudnościach wychowawczych. Poznałam metody psychoterapii poznawczo-behawioralnej, systemowej, gestalt i NLP, które wykorzystuję w swojej pracy z klientem w zależności od potrzeb.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Moja praca podlega stałej superwizji. Z zaciekawieniem uczestniczę w konferencjach i warsztatach prowadzonych przez psychoterapeutów z Europy, by obserwować zmiany jakie dokonują się w dziedzinie psychoterapii i szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.
  Będąc psychoterapeutą i psychologiem cenię sobie możliwość towarzyszenia moim pacjentom w ważnych dla nich etapach życia, trudnościach i wyzwaniach. Szanuję każdą ich decyzję i doceniam najmniejsze kroki zmierzające ku poprawie jakości życia. Wychodzę z założenia, że terapia, to nie kara, ale najlepszy prezent jaki można podarować samemu sobie.
  Zachęcam do udoskonalenia życia. Być może zdecydujesz, że będę mogła Ci w tym towarzyszyć....

Edukacja

 • Uniwersytet im. A.Mickiewicza - PSYCHOLOGIA (2002)
 • STUDIUM PROFESJONALNEJ PSYCHOTERAPII (Centrum Terapii Krótkotermonowej, Łódź)

Publikacje

 • Zimoń-Dubowik B.,I.Szarmach "Mobbing - psychologiczne mechanizmy utraty tożsamości zawodowej" (Wyd.Naukowe DSW,2008)

Staże

 • Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny dla Dorosłych (Pieszyce ,2015)
 • Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży (Pieszyce,2016)
 • Oddział Psychiatryczny Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego (Wrocław, 2014)

Zdjęcia