ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi i otwarta na różne wyzwania… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org

  Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi i otwarta na różne wyzwania zawodowe, nieustannie z pokładem energii i zaangażowaniem podnoszę swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii, m.in całościowe 4- letnie szkolenie w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi zgodne z wymogami przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia ustawy o zawodzie psychoterapeuty (obecnie w trakcie certyfikacji), ponad to szkolenia dotyczące przemocy seksualnej, przemocy w rodzinie, seksuologii, a także w zakresie pomocy w trudnościach wychowawczych. Poznałam metody psychoterapii poznawczo-behawioralnej, systemowej, gestalt i NLP, które wykorzystuję w swojej pracy z klientem w zależności od potrzeb.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Moja praca podlega stałej superwizji. Z zaciekawieniem uczestniczę w konferencjach i warsztatach prowadzonych przez psychoterapeutów z Europy, by obserwować zmiany jakie dokonują się w dziedzinie psychoterapii i szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.
  Będąc psychoterapeutą i psychologiem cenię sobie możliwość towarzyszenia moim pacjentom w ważnych dla nich etapach życia, trudnościach i wyzwaniach. Szanuję każdą ich decyzję i doceniam najmniejsze kroki zmierzające ku poprawie jakości życia. Wychodzę z założenia, że terapia, to nie kara, ale najlepszy prezent jaki można podarować samemu sobie.
  Zachęcam do udoskonalenia życia. Być może zdecydujesz, że będę mogła Ci w tym towarzyszyć....

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet im. A.Mickiewicza - PSYCHOLOGIA (2002)
 • STUDIUM PROFESJONALNEJ PSYCHOTERAPII (Centrum Terapii Krótkotermonowej, Łódź)

Choroby

 • lęki
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • nerwica natręctw
 • depresja
 • myśli samobójcze
 • problemy wychowawcze
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • zaburzenia odżywiania
 • fobie
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Bardzo ciepła, serdeczna osoba.Pełen profesjonalizm , szczere zaangażowanie w to co robi. Gorąco polecam i będę polecała. Pozdrawiam serdecznie.

  mgr Izabela Szarmach2018-01-12

  Dziękuję serdecznie Pani Kasiu za tak pozytywny odbiór. Życzę samych pomyślnych zdarzeń! Pozdrawiam ciepło!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizyty u Pani doktor, ponieważ jest bardzo profesjonalna. Wytłumaczyła mi bardzo dokładnie przyczyny mojego zachowania i bardzo uspokoiła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Urszula

  mgr Izabela Szarmach2017-12-14

  Dziękuję Pani Urszulo za opinie! Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zupełnie przypadkowy wybór podczas gdy potrzebowałem pomocy teraz utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak miałem szczęście. Wnikliwa, skoncentrowana ,ciepła osoba o dużej wiedzy, skrupulatnie pomaga mi rozwiązywać otaczający mnie problem.

  mgr Izabela Szarmach2017-12-11

  Panie Bartku, bardzo dziękuję za ciepłe słowa i owocną współpracę - cenię sobie Pana niesamowitą motywację, otwartość i poczucie humoru. Do miłego zobaczenia!

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Terapia przyniosła oczekiwane rezultaty. Dzięki niej osiągnęłam stan wewnętrznego spokoju i znów potrafię cieszyć się życiem. Pani Iza jest bardzo kompetentna, wykazuje dużą empatię i zrozumienie w stosunku do pacjenta, wzbudza zaufanie. Jednocześnie ma duże poczucie humoru. Niektóre sesje były wymagające i trudne pod kątem emocjonalnym, ale to zaprocentowało. Gabinet jest bardzo przytulny, pacjent dobrze się w nim czuje. Osobom szukającym pomocy lub wsparcia w sytuacjach kryzysowych, polecam Panią Izę.

  mgr Izabela Szarmach2017-12-11

  Dziękuję serdecznie za słowa uznania. Gratuluję fantastycznych efektów! Oby tak dalej !!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam wizyty u pani Izabeli. Jest ona bardzo kompetentną i godną zaufania osobą. Bardzo miło się z panią rozmawia, wszystko nagle staje się jaśniejsze i prostsze. A więc polecam w 100%!

  mgr Izabela Szarmach2017-12-07

  Dziękuję Pani Klaudio za pozytywną informację zwrotną. Cieszę się, że rozmowy były pomocne. Pozdrawiam ciepło!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo ciepła i serdeczna osoba, wysłuchała moich uczuć, które były przez wiele lat tłamszone, pierwszy raz mogłam bez obaw powiedzieć co czuje

  mgr Izabela Szarmach2017-11-17

  Dziękuję Pani Angelo za tak ciepłe słowa i za zaufanie jakim mnie Pani obdarowała. Piękna droga rozwoju przed Panią - jestem wdzięczna, że mogę w niej towarzyszyć.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  W 100% polecam Panią Izabelę, wspaniałe podejście i niesamowity kontakt od pierwszego słowa. Trafiłam w dobre ręce, czuję się zadowolona ze spotkania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam Panią Izabelę. Jest osobą miłą i kompetentną. Zrozumiała naszą sytuację i dała nam wskazówki co dalej mamy robić !Polecam:)

 • M
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: Lęk,przemoc

  Witam serdecznie.
  Pani Izabela jest osobą,która podchodzi do swojej pracy bardzo fachowo i w 100%.Jestem w pełni wdzięczny Pani Izabeli za wielkie wsparcie i ogromną pomoc.Jest to osoba gotowa nieść pomóc drugiej osobie a profesjonalne podejście i zaangażowanie sprawiły,że odrodziłem się jak feniks z popiołu.Bardzo mnie to uskrzydliło.To naprawdę niesamowite przeżycie móc dokonać niemożliwego z ogromną pomocą Pani Izabeli.Dzięki temu odkrywam siebie na nowo a to mnie mocno buduje i mobilizuje i sprawia,że jestem naładowany pozytywnie.
  Naprawdę jest to osoba godna polecenia. Pozdrawiam Mateusz

  mgr Izabela Szarmach2017-10-28

  Dziękuję Panie Mateuszu za miłe słowa. To dla mnie wielka nagroda obserwować Pana pozytywne zmiany i rozwój.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Nie miałam ani przez chwilę wątpliwości, że trafiłam w dobre ręce :)
  Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Spojrzałam na pewne sprawy z innej perspektywy.Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Jeżeli macie jakiś problem i nie potraficie go rozwiązać, chwyćcie za telefon i umówcie się na wizytę do pani Izabeli :). Gorąco polecam

  mgr Izabela Szarmach2017-10-28

  Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na opinię Pani Izabelo. Efekty Pani pracy terapeutycznej bardzo mobilizuja mnie do dalszej pracy. Dziękuję!