JESLI WIZYTA DOTYCZY PARY LUB DZIECKA PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Jestem bardzo zadowolona z terapii .
  Pani Izabela jest ciepłą ,otwarta i kompetentną osobą.
  Zostawia pacjentowi przestrzeń na własne wnioski, niczego nie narzuca. Dzieki terapii zrozumialam samą siebie. Te spotkania to naprawdę w 100% dobrze wykorzystany czas. Dziękuję.:)

  Izabela Szarmach2018-03-25

  Dziękuję Pani Moniko za owocną współpracę i pozytywny odbiór. Cieszę się, że spotkania były pomocne. Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wizyta odbyła się o czasie i w miłej atmosferze. Pani Izabela uważnie słucha, wyłapuje to co najważniejsze i czyni celne uwagi. Myślę, że jest osobą kompetentną i godną zaufania. Osobiście ważne jest dla mnie, że mobilizuje i motywuje do intensywnej pracy nad sobą. Dzięki jej poradom i zastosowaniu się do nich już po pierwszej wizycie dostrzegam pozytywne zmiany.

  Izabela Szarmach2018-03-12

  Cieszę się, że rozmowa okazała się pomocna Pani Moniko! Do zobaczenia

 • A
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: sytuacja kryzysowa

  Pani Izabela potrafi szybko nawiązać trwałą i bezpośrednią relację terapeutyczną, co okazuje się niezwykle pomocne nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale także na początku długiej drogi prowadzącej do zrozumienia siebie. Ta droga wciąż jeszcze przede mną, ale gdzieś tam jest już światełko w tunelu. Wystarczy zrobić pierwszy krok - a Ona pomoże zrobić kolejny. To nie tylko rozmowa - to przede wszystkim działanie i nowe spojrzenie na samego siebie.

  Izabela Szarmach2018-03-09

  Dziękuję serdecznie za te słowa i za wspólną drogę ....:)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  To była moja pierwsza wizyta u Psychologa, miałam obawy przed wizytą czy będę potrafiła się otworzyć, swobodnie rozmawiać. Jednak gdy tylko usłyszałam pierwsze zdanie skierowane do mnie przez Panią Izabelę moje obawy minęły. Wspaniała, ciepła, serdeczna osoba z uśmiechem na twarzy. Rozmowa z nią sprawiła, że poczułam się naładowana pozytywną energią. Serdecznie dziękuję pani Izo ????

  Izabela Szarmach2018-02-27


  Gorąco dziękuję za ciepłe słowa! Życzę dużo siły i dobrej energii w szczególnym dla Pani czasie - proszę o siebie zadbać Pani Marto. Pozdrawiam serdecznie!


 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Doktor to bardzo miła osoba. Swoim ciepłym podejściem sprawiła, że potrafiłam się otworzyć na swoje problemy. Wykazuje bardzo dużo zrozumienia, potrafi sprawić, że już po jednej wizycie pacjent ma poczucie większej wartości. Osobom poszukującym pomocy bardzo, bardzo polecam terapię u Pani Doktor. Dziękuję Pani Doktor.

  Izabela Szarmach2018-01-31

  Pani Ewo dziękuję za otwartość i zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła. Widzę w Pani ogromną siłę, która tylko czeka, aby napędzić pozytywne zmiany w Pani życiu. Pozdrawiam serdecznie!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Bardzo ciepła, serdeczna osoba.Pełen profesjonalizm , szczere zaangażowanie w to co robi. Gorąco polecam i będę polecała. Pozdrawiam serdecznie.

  Izabela Szarmach2018-01-12

  Dziękuję serdecznie Pani Kasiu za tak pozytywny odbiór. Życzę samych pomyślnych zdarzeń! Pozdrawiam ciepło!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizyty u Pani doktor, ponieważ jest bardzo profesjonalna. Wytłumaczyła mi bardzo dokładnie przyczyny mojego zachowania i bardzo uspokoiła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Urszula

  Izabela Szarmach2017-12-14

  Dziękuję Pani Urszulo za opinie! Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zupełnie przypadkowy wybór podczas gdy potrzebowałem pomocy teraz utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak miałem szczęście. Wnikliwa, skoncentrowana ,ciepła osoba o dużej wiedzy, skrupulatnie pomaga mi rozwiązywać otaczający mnie problem.

  Izabela Szarmach2017-12-11

  Panie Bartku, bardzo dziękuję za ciepłe słowa i owocną współpracę - cenię sobie Pana niesamowitą motywację, otwartość i poczucie humoru. Do miłego zobaczenia!

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii

  Terapia przyniosła oczekiwane rezultaty. Dzięki niej osiągnęłam stan wewnętrznego spokoju i znów potrafię cieszyć się życiem. Pani Iza jest bardzo kompetentna, wykazuje dużą empatię i zrozumienie w stosunku do pacjenta, wzbudza zaufanie. Jednocześnie ma duże poczucie humoru. Niektóre sesje były wymagające i trudne pod kątem emocjonalnym, ale to zaprocentowało. Gabinet jest bardzo przytulny, pacjent dobrze się w nim czuje. Osobom szukającym pomocy lub wsparcia w sytuacjach kryzysowych, polecam Panią Izę.

  Izabela Szarmach2017-12-11

  Dziękuję serdecznie za słowa uznania. Gratuluję fantastycznych efektów! Oby tak dalej !!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam wizyty u pani Izabeli. Jest ona bardzo kompetentną i godną zaufania osobą. Bardzo miło się z panią rozmawia, wszystko nagle staje się jaśniejsze i prostsze. A więc polecam w 100%!

  Izabela Szarmach2017-12-07

  Dziękuję Pani Klaudio za pozytywną informację zwrotną. Cieszę się, że rozmowy były pomocne. Pozdrawiam ciepło!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • JESLI WIZYTA DOTYCZY PARY LUB DZIECKA PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY
  POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-psychoterapia.org

  Jako osoba skoncentrowana na skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi i otwarta na różne wyzwania zawodowe, nieustannie z pokładem energii i zaangażowaniem podnoszę swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu psychoterapii, m.in całościowe 4- letnie szkolenie w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi zgodne z wymogami przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia ustawy o zawodzie psychoterapeuty (obecnie w trakcie certyfikacji), ponad to szkolenia dotyczące przemocy seksualnej, przemocy w rodzinie, seksuologii, a także w zakresie pomocy w trudnościach wychowawczych. Poznałam metody psychoterapii poznawczo-behawioralnej, systemowej, gestalt i NLP, które wykorzystuję w swojej pracy z klientem w zależności od potrzeb.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Moja praca podlega stałej superwizji. Z zaciekawieniem uczestniczę w konferencjach i warsztatach prowadzonych przez psychoterapeutów z Europy, by obserwować zmiany jakie dokonują się w dziedzinie psychoterapii i szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.
  Będąc psychoterapeutą i psychologiem cenię sobie możliwość towarzyszenia moim pacjentom w ważnych dla nich etapach życia, trudnościach i wyzwaniach. Szanuję każdą ich decyzję i doceniam najmniejsze kroki zmierzające ku poprawie jakości życia. Wychodzę z założenia, że terapia, to nie kara, ale najlepszy prezent jaki można podarować samemu sobie.
  Zachęcam do udoskonalenia życia. Być może zdecydujesz, że będę mogła Ci w tym towarzyszyć....

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet im. A.Mickiewicza - PSYCHOLOGIA (2002)
 • STUDIUM PROFESJONALNEJ PSYCHOTERAPII (Centrum Terapii Krótkotermonowej, Łódź)

Publikacje

 • Zimoń-Dubowik B.,I.Szarmach "Mobbing - psychologiczne mechanizmy utraty tożsamości zawodowej" (Wyd.Naukowe DSW,2008)

Staże

 • Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny dla Dorosłych (Pieszyce ,2015)
 • Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży (Pieszyce,2016)
 • Oddział Psychiatryczny Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego (Wrocław, 2014)

Zdjęcia