Adresy (2)

Gdańska 90 lok. 19, Łódź
Gabinet (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka
42 293.....

Konsultacje dla rodzeństwa (130 zł)

Wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa (150 zł)

Wizyta kolejna (130 zł)

Rzgowska 240, Łódź
Klinika Alergika (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka
42 293.....

Konsultacja gastroenterologiczna pierwszorazowa (od 150 zł)

Konsultacja gastroenterologiczna kolejna (od 150 zł)

Badania alergologiczne

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz pediatra, specjalista gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką przewlekłych bólów brzucha u dzieci, leczeniem przewlekłego zaparcia stolca, n...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle brzucha
 • zaparcia
 • nieprzyjemny zapach z ust
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski

Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Lokalizacja: Gabinet zaparcia nawykowe

Byłam u pani doktor w sprawie zaparć nawykowych mojej córki 2, 8l. Bardzo dokładny wywiad, łącznie z przebiegiem ciąży. Pani doktor zaleciała nieinwazyjne leki, które pomogły mojej córce następnego dnia od zastosowania. Zaleciła szczegółową diagnostykę. Przeprowadziła badanie córki bardzo delikatnie. Pozostaję w kontakcie mejlowym z panią doktor, do następnej wizyty. Bardzo polecam!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Gabinet częste bóle brzucha

Serdecznie polecam wizyty u Pani doktor Kubińskiej i razem z córką bardzo chętnie w nich uczestniczymy. Profesjonalne podejście, dokładne badania, pełny wywiad środowiskowy i trafnie postawiona diagnoza przyczyniły się do ustalenia przyczyny problemu i jej zniwelowania.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Alergika zaparcia

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo nam pomogła. Od pierwszej wizyty trafiona diagnostyka, dokładnie przeprowadzony wywiad,dobrane badania oraz leki, które zadziałały niemal od razu. U córki był problem z zaparciami. Jesteśmy pod kontrolą Pani doktor i nasze największe problemy zniknęły. Świetne podejście do dzieci, córka nie boi się wizyty ani badania.
Cieszymy się bardzo, że trafiliśmy na tak dobrego specjaliste.
10/10

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo serdecznie dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Gabinet wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

Wizytę oceniam na bardzo dobra, dostałem szybką i trafna diagnoze, odpowiednie leki i błyskawicznie zalecana dietę która powinienem stosować. Szczerze polecam Panią Izabelę i radzę nie sugerować się złymi opiniami :)

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

G
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Wizyta diagnostyczna

Bylam u Pani doktor z problemem ulewania mojego dziecka,pani doktor nie pomogla kapletnie nie zlecila zadnych badan,nie zrobila usg,nie zwazyla dziecka...powiedziala tylko ze problem sam przejdzie z wiekiem:/Mowilam rowniez ze corka czesto lapie za ucho,powiedziala ze to nic,nie zajrzala nawet do ucha...15 minut wizyty,170 zl mniej w portfelu...

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Szanowna Pani, informacja o oferowanej usłudze jest jasna i nie zawiera badania USG tylko konsultację dziecka, którą w mojej ocenie dokładnie przeprowadziłam. Nadmienie, że wynik przeprowadzonego już USG miała Pani ze sobą.
Czy nie zrobiłam nic? Przede wszystkim zebrałam kompletny i pełny wywiad lekarski obejmujący również choroby w rodzinie i wszelkie aspekty mogące mieć wplyw na zdrowie dziecka (wywiad okołoporodowy i w kierunku alergii). Zapytałam o masę ciała, którą Pani podała i na tej podstawie oceniłam rozwój dziecka na siatkach centylowych. Zbadałam dokładnie dziecko z uwzględnieniem cech ew.infekcji w tym infekcji ucha, której cech nie znalazlam. Nie jest w mojej kompetencji badanie laryngologiczne. Na koniec przedyskutowaliśmy dalsze możliwości leczenia i mozliwe przyczyny ulewania, ale że dziecko miało już wcześniej wdrożone odpowiednie postępowanie przez innego lekarza (zmiana mieszanki, zagęstnik i próba leczenia Debridatem) wytłumaczyłam, że na ten moment wszystkie opcje postępowania są wyczerpane, a w mojej ocenie są to zaburzenia związane z niedojrzałością przewodu pokarmowego i wymagają jedynie obserwacji. Zalecilam obserwację masy ciała dziecka, odpowiedni probiotyk i uspokoiłam Państwa, że dolegliwości ustąpią do końca 1 roku życia. Poleciłam również konsultację neurologa by ocenić ew.wzmozone napięcie mięśniowe. W mojej ocenie poświęciłam swój czas, doświadczenie i zaangażowanie. Nie zawsze bycie dobrym specjalistą oznacza zlecanie niepotrzebnych badań które
narażą niepotrzebnie dziecko na stres. W moim mniemaniu bycie dobrym specjalistą to trafna ocena stanu pacjenta i wyjaśnienie istoty dolegliwości rodzicom oraz ich wsparcie, co uczyniłam w 100 procentach.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet zdrowie dziecka

Od początku wszystko było profesjonalnie. Wizyta rozpoczęła się punktualnie o umówionej godzinie. Konsultacja trwała ponad 20min (zgodnie z opisem w internecie). Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do naszego synka. Zbadała go osobiście, w tym stetoskopem, zebrała cały i kompletny wywiad z różnych potencjalnych przyczyn dolegliwości, wysłuchała z zainteresowaniem naszych wielu informacji, spokojnie wytłumaczyła nam, jak może wyglądać przebieg podobnych dolegliwości w podobnych i najtrudniejszych przypadkach.

Zalecenia doktor okazały się strzałem w dziesiątkę. Nasz 5-cio miesięczny synek przestał ulewać, a także zaczął spać perfekcyjnie. Ponadto, problemy skórne zniknęły wraz z "usprawnieniem" diety mamy. Same sukcesy. Wszystkie problemy dziecka zostały naprawione. Polecam wszystkim Doktor. Podejście do pacjenta z prawdziwym sercem.

Oby każdy trafiał cześciej do takich świetnych specjalistów.

Pewne ocena 10/10!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam całą Rodzinę:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

Доктор, судя по всему, была очень уставшей и не хотела заниматься моим ребенком. Решила, что проблемы нет, а я, как мама выдумываю. Не назначила ни анализов, ни лечения. Пробиотик за 50зл и сказала, что если не станет лучше, то через месяц приходите, а если станет, тоже приходите. Конечно, ведь прием стоит 180зл. 180зл на ветер. Ребенка после аб мучали постоянные газы, спазмы кишечника, неприятный запах изо рта, прикорм не могла ввести, т.к. тогда ребенок еще дрльше не мог уснуть. Хваленый врач от нас отмахнулась. Слава Богу, что нашла специалиста, который меня понял, распознал симптомы вторичной лн и назначил безмолочную диету и креон. Теперь намного лучше. Я доверилась множеству позитивных оценок врача, но не советую, на НФЗ принимают даже лучше. Доктор зажралась. Не советую.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

W opinii podaje Pani nieprawdziwe informacje na mój temat i na temat wizyty, z którymi absolutnie się nie zgadzam. Dlatego nie odnoszę się do wypowiedzi i zgłosiłam nadużycie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet wizyta diagnostyczna

Nie polecam wizyty u pani doktor. Sposób podejścia do pacjenta- bagatelizujący. Pani doktor zignorowała nasze problemy z częstym budzeniem się dziecka w nocy z płaczem i grzybicą układu pokarmowego ,mieliśmy wrażenie ze wcale nas nie chciała wysłuchać. Pobieżnie rzuciła okiem na dokumentację, zlecając badania których wyniki były w dokumentacji. Jedyna pomoc od lekarza to recepta na probiotyk i zalecenie wizyty za dwa miesiące. Jestem bardzo zawiedziona!!!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Po pierwsze to bardzo przykre że nie podpisujecie się Państwo pelnym imieniem i nazwiskiem wystawiając negatywną opinię. Po drugie zawsze nalegam o to by zgłaszać wątpliwości w trakcie wizyty a nie po wizycie na forum, gdzie nie do końca pamiętam sytuację i szczegółowo każdego pacjenta. Gdybyście Państwo zapytali w trakcie wizyty na pewno jeszcze raz bym wytlumaczyla, że nie ma możliwości wystąpienia grzybicy przewodu pokarmowego u dziecka bez niedoborów immunologicznych, a jedynie nadkazenia grzybami. W takiej sytuacji właśnie tylko probiotyk i "aż" probiotyk jest podstawą leczenia. Ponadto nie każdy niepokój dziecka wskazuje na problem z przewodem pokarmowym, co staram się ocenić w trakcie wywiadu i badania fizykalnego.
"Pobieżne" przejrzenie dokumentów jest tylko pozorne i zawsze dokładnie pamiętam i zapisuję wyniki wykonanych badań w dokumentacji. Zlecam badania podobne, ale bardziej wiarygodne z krwi, a nie jak powszechnie się to robi w POZ z kału, więc na pewno nie te same. Szkoda że nie mialam szansy odpowiedzieć na te zarzuty w bezpośredniej rozmowie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet ciągle bóle brzucha u dziecka

Super lekarz,świetny specjalista, ma podejście do dzieci. Szybko łapie z nim dobry kontakt. Cierpliwie wysłucha i zbada dziecko. Wszystko dokładnie wyjaśni i wytłumaczy. Była to dopiero nasza pierwsza wizyta ale już teraz wiem, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Mam nadzieję, że nasze problemy i bóle w końcu się skończą.
Polecam P. dr Kubińską to 100% profesjonalista.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor bardzo miła, byłam pierwszy raz z córeczką i sprawiała wrażenie, że jej pomoże. Dopiero zaczynamy leczenie, ale już na tym etapie mogę lekarka polecić.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Dziękuję i pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

150 zł

Gdańska 90 lok. 19, Łódź

Gabinet

150 zł

Wizyta kolejna

130 zł

Gdańska 90 lok. 19, Łódź

Gabinet

130 zł

Konsultacje dla rodzeństwa

130 zł

Gdańska 90 lok. 19, Łódź

Gabinet

130 zł

Konsultacja gastroenterologiczna pierwszorazowa

od 150 zł

Rzgowska 240, Łódź

Klinika Alergika

od 150 zł

Konsultacja gastroenterologiczna kolejna

od 150 zł

Rzgowska 240, Łódź

Klinika Alergika

od 150 zł

Badania alergologiczne

Rzgowska 240, Łódź

Klinika Alergika

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Lokalizacja: Gabinet zaparcia nawykowe

Byłam u pani doktor w sprawie zaparć nawykowych mojej córki 2, 8l. Bardzo dokładny wywiad, łącznie z przebiegiem ciąży. Pani doktor zaleciała nieinwazyjne leki, które pomogły mojej córce następnego dnia od zastosowania. Zaleciła szczegółową diagnostykę. Przeprowadziła badanie córki bardzo delikatnie. Pozostaję w kontakcie mejlowym z panią doktor, do następnej wizyty. Bardzo polecam!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Gabinet częste bóle brzucha

Serdecznie polecam wizyty u Pani doktor Kubińskiej i razem z córką bardzo chętnie w nich uczestniczymy. Profesjonalne podejście, dokładne badania, pełny wywiad środowiskowy i trafnie postawiona diagnoza przyczyniły się do ustalenia przyczyny problemu i jej zniwelowania.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Alergika zaparcia

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo nam pomogła. Od pierwszej wizyty trafiona diagnostyka, dokładnie przeprowadzony wywiad,dobrane badania oraz leki, które zadziałały niemal od razu. U córki był problem z zaparciami. Jesteśmy pod kontrolą Pani doktor i nasze największe problemy zniknęły. Świetne podejście do dzieci, córka nie boi się wizyty ani badania.
Cieszymy się bardzo, że trafiliśmy na tak dobrego specjaliste.
10/10

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo serdecznie dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Gabinet wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

Wizytę oceniam na bardzo dobra, dostałem szybką i trafna diagnoze, odpowiednie leki i błyskawicznie zalecana dietę która powinienem stosować. Szczerze polecam Panią Izabelę i radzę nie sugerować się złymi opiniami :)

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

G
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Wizyta diagnostyczna

Bylam u Pani doktor z problemem ulewania mojego dziecka,pani doktor nie pomogla kapletnie nie zlecila zadnych badan,nie zrobila usg,nie zwazyla dziecka...powiedziala tylko ze problem sam przejdzie z wiekiem:/Mowilam rowniez ze corka czesto lapie za ucho,powiedziala ze to nic,nie zajrzala nawet do ucha...15 minut wizyty,170 zl mniej w portfelu...

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Szanowna Pani, informacja o oferowanej usłudze jest jasna i nie zawiera badania USG tylko konsultację dziecka, którą w mojej ocenie dokładnie przeprowadziłam. Nadmienie, że wynik przeprowadzonego już USG miała Pani ze sobą.
Czy nie zrobiłam nic? Przede wszystkim zebrałam kompletny i pełny wywiad lekarski obejmujący również choroby w rodzinie i wszelkie aspekty mogące mieć wplyw na zdrowie dziecka (wywiad okołoporodowy i w kierunku alergii). Zapytałam o masę ciała, którą Pani podała i na tej podstawie oceniłam rozwój dziecka na siatkach centylowych. Zbadałam dokładnie dziecko z uwzględnieniem cech ew.infekcji w tym infekcji ucha, której cech nie znalazlam. Nie jest w mojej kompetencji badanie laryngologiczne. Na koniec przedyskutowaliśmy dalsze możliwości leczenia i mozliwe przyczyny ulewania, ale że dziecko miało już wcześniej wdrożone odpowiednie postępowanie przez innego lekarza (zmiana mieszanki, zagęstnik i próba leczenia Debridatem) wytłumaczyłam, że na ten moment wszystkie opcje postępowania są wyczerpane, a w mojej ocenie są to zaburzenia związane z niedojrzałością przewodu pokarmowego i wymagają jedynie obserwacji. Zalecilam obserwację masy ciała dziecka, odpowiedni probiotyk i uspokoiłam Państwa, że dolegliwości ustąpią do końca 1 roku życia. Poleciłam również konsultację neurologa by ocenić ew.wzmozone napięcie mięśniowe. W mojej ocenie poświęciłam swój czas, doświadczenie i zaangażowanie. Nie zawsze bycie dobrym specjalistą oznacza zlecanie niepotrzebnych badań które
narażą niepotrzebnie dziecko na stres. W moim mniemaniu bycie dobrym specjalistą to trafna ocena stanu pacjenta i wyjaśnienie istoty dolegliwości rodzicom oraz ich wsparcie, co uczyniłam w 100 procentach.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet zdrowie dziecka

Od początku wszystko było profesjonalnie. Wizyta rozpoczęła się punktualnie o umówionej godzinie. Konsultacja trwała ponad 20min (zgodnie z opisem w internecie). Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do naszego synka. Zbadała go osobiście, w tym stetoskopem, zebrała cały i kompletny wywiad z różnych potencjalnych przyczyn dolegliwości, wysłuchała z zainteresowaniem naszych wielu informacji, spokojnie wytłumaczyła nam, jak może wyglądać przebieg podobnych dolegliwości w podobnych i najtrudniejszych przypadkach.

Zalecenia doktor okazały się strzałem w dziesiątkę. Nasz 5-cio miesięczny synek przestał ulewać, a także zaczął spać perfekcyjnie. Ponadto, problemy skórne zniknęły wraz z "usprawnieniem" diety mamy. Same sukcesy. Wszystkie problemy dziecka zostały naprawione. Polecam wszystkim Doktor. Podejście do pacjenta z prawdziwym sercem.

Oby każdy trafiał cześciej do takich świetnych specjalistów.

Pewne ocena 10/10!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam całą Rodzinę:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

Доктор, судя по всему, была очень уставшей и не хотела заниматься моим ребенком. Решила, что проблемы нет, а я, как мама выдумываю. Не назначила ни анализов, ни лечения. Пробиотик за 50зл и сказала, что если не станет лучше, то через месяц приходите, а если станет, тоже приходите. Конечно, ведь прием стоит 180зл. 180зл на ветер. Ребенка после аб мучали постоянные газы, спазмы кишечника, неприятный запах изо рта, прикорм не могла ввести, т.к. тогда ребенок еще дрльше не мог уснуть. Хваленый врач от нас отмахнулась. Слава Богу, что нашла специалиста, который меня понял, распознал симптомы вторичной лн и назначил безмолочную диету и креон. Теперь намного лучше. Я доверилась множеству позитивных оценок врача, но не советую, на НФЗ принимают даже лучше. Доктор зажралась. Не советую.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

W opinii podaje Pani nieprawdziwe informacje na mój temat i na temat wizyty, z którymi absolutnie się nie zgadzam. Dlatego nie odnoszę się do wypowiedzi i zgłosiłam nadużycie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet wizyta diagnostyczna

Nie polecam wizyty u pani doktor. Sposób podejścia do pacjenta- bagatelizujący. Pani doktor zignorowała nasze problemy z częstym budzeniem się dziecka w nocy z płaczem i grzybicą układu pokarmowego ,mieliśmy wrażenie ze wcale nas nie chciała wysłuchać. Pobieżnie rzuciła okiem na dokumentację, zlecając badania których wyniki były w dokumentacji. Jedyna pomoc od lekarza to recepta na probiotyk i zalecenie wizyty za dwa miesiące. Jestem bardzo zawiedziona!!!

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Po pierwsze to bardzo przykre że nie podpisujecie się Państwo pelnym imieniem i nazwiskiem wystawiając negatywną opinię. Po drugie zawsze nalegam o to by zgłaszać wątpliwości w trakcie wizyty a nie po wizycie na forum, gdzie nie do końca pamiętam sytuację i szczegółowo każdego pacjenta. Gdybyście Państwo zapytali w trakcie wizyty na pewno jeszcze raz bym wytlumaczyla, że nie ma możliwości wystąpienia grzybicy przewodu pokarmowego u dziecka bez niedoborów immunologicznych, a jedynie nadkazenia grzybami. W takiej sytuacji właśnie tylko probiotyk i "aż" probiotyk jest podstawą leczenia. Ponadto nie każdy niepokój dziecka wskazuje na problem z przewodem pokarmowym, co staram się ocenić w trakcie wywiadu i badania fizykalnego.
"Pobieżne" przejrzenie dokumentów jest tylko pozorne i zawsze dokładnie pamiętam i zapisuję wyniki wykonanych badań w dokumentacji. Zlecam badania podobne, ale bardziej wiarygodne z krwi, a nie jak powszechnie się to robi w POZ z kału, więc na pewno nie te same. Szkoda że nie mialam szansy odpowiedzieć na te zarzuty w bezpośredniej rozmowie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet ciągle bóle brzucha u dziecka

Super lekarz,świetny specjalista, ma podejście do dzieci. Szybko łapie z nim dobry kontakt. Cierpliwie wysłucha i zbada dziecko. Wszystko dokładnie wyjaśni i wytłumaczy. Była to dopiero nasza pierwsza wizyta ale już teraz wiem, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Mam nadzieję, że nasze problemy i bóle w końcu się skończą.
Polecam P. dr Kubińską to 100% profesjonalista.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Bardzo dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor bardzo miła, byłam pierwszy raz z córeczką i sprawiała wrażenie, że jej pomoże. Dopiero zaczynamy leczenie, ale już na tym etapie mogę lekarka polecić.

dr n. med. Izabela Katarzyna Kubińska

Dziękuję i pozdrawiam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz pediatra, specjalista gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką przewlekłych bólów brzucha u dzieci, leczeniem przewlekłego zaparcia stolca, n...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle brzucha
 • zaparcia
 • nieprzyjemny zapach z ust
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Pediatria

Staże

 • Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa, Klinika Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci 2014r.
 • Centrum Onkologii, Warszawa, Klinika Gastroenterologii 2014 r.

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie dyrektorskie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w 2012 r za pracę doktorską pt. "Polimorfizm genu Nod2/Card 15 w nieswoistych zapaleniach jelit u dzieci. Korelacje genetyczno-kliniczne"

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)