dr n. med.

Izabela Katarzyna Kubińska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Gastrolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
601 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz pediatra, specjalista gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką przewlekłych bólów brzucha u dzieci, leczeniem przewlekłego zaparcia stolca, nieswoistymi chorobami zapalnymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: zdrowie dziecka

  Od początku wszystko było profesjonalnie. Wizyta rozpoczęła się punktualnie o umówionej godzinie. Konsultacja trwała ponad 20min (zgodnie z opisem w internecie). Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do naszego synka. Zbadała go osobiście, w tym stetoskopem, zebrała cały i kompletny wywiad z różnych potencjalnych przyczyn dolegliwości, wysłuchała z zainteresowaniem naszych wielu informacji, spokojnie wytłumaczyła nam, jak może wyglądać przebieg podobnych dolegliwości w podobnych i najtrudniejszych przypadkach.

  Zalecenia doktor okazały się strzałem w dziesiątkę. Nasz 5-cio miesięczny synek przestał ulewać, a także zaczął spać perfekcyjnie. Ponadto, problemy skórne zniknęły wraz z "usprawnieniem" diety mamy. Same sukcesy. Wszystkie problemy dziecka zostały naprawione. Polecam wszystkim Doktor. Podejście do pacjenta z prawdziwym sercem.

  Oby każdy trafiał cześciej do takich świetnych specjalistów.

  Pewne ocena 10/10!

  Izabela Katarzyna Kubińska2018-09-05

  Bardzo serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam całą Rodzinę:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wizyta diagnostyczna/pierwszorazowa

  Доктор, судя по всему, была очень уставшей и не хотела заниматься моим ребенком. Решила, что проблемы нет, а я, как мама выдумываю. Не назначила ни анализов, ни лечения. Пробиотик за 50зл и сказала, что если не станет лучше, то через месяц приходите, а если станет, тоже приходите. Конечно, ведь прием стоит 180зл. 180зл на ветер. Ребенка после аб мучали постоянные газы, спазмы кишечника, неприятный запах изо рта, прикорм не могла ввести, т.к. тогда ребенок еще дрльше не мог уснуть. Хваленый врач от нас отмахнулась. Слава Богу, что нашла специалиста, который меня понял, распознал симптомы вторичной лн и назначил безмолочную диету и креон. Теперь намного лучше. Я доверилась множеству позитивных оценок врача, но не советую, на НФЗ принимают даже лучше. Доктор зажралась. Не советую.

  Izabela Katarzyna Kubińska2018-09-05

  W opinii podaje Pani nieprawdziwe informacje na mój temat i na temat wizyty, z którymi absolutnie się nie zgadzam. Dlatego nie odnoszę się do wypowiedzi i zgłosiłam nadużycie.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: wizyta diagnostyczna

  Nie polecam wizyty u pani doktor. Sposób podejścia do pacjenta- bagatelizujący. Pani doktor zignorowała nasze problemy z częstym budzeniem się dziecka w nocy z płaczem i grzybicą układu pokarmowego ,mieliśmy wrażenie ze wcale nas nie chciała wysłuchać. Pobieżnie rzuciła okiem na dokumentację, zlecając badania których wyniki były w dokumentacji. Jedyna pomoc od lekarza to recepta na probiotyk i zalecenie wizyty za dwa miesiące. Jestem bardzo zawiedziona!!!

  Izabela Katarzyna Kubińska2018-07-03

  Po pierwsze to bardzo przykre że nie podpisujecie się Państwo pelnym imieniem i nazwiskiem wystawiając negatywną opinię. Po drugie zawsze nalegam o to by zgłaszać wątpliwości w trakcie wizyty a nie po wizycie na forum, gdzie nie do końca pamiętam sytuację i szczegółowo każdego pacjenta. Gdybyście Państwo zapytali w trakcie wizyty na pewno jeszcze raz bym wytlumaczyla, że nie ma możliwości wystąpienia grzybicy przewodu pokarmowego u dziecka bez niedoborów immunologicznych, a jedynie nadkazenia grzybami. W takiej sytuacji właśnie tylko probiotyk i "aż" probiotyk jest podstawą leczenia. Ponadto nie każdy niepokój dziecka wskazuje na problem z przewodem pokarmowym, co staram się ocenić w trakcie wywiadu i badania fizykalnego.
  "Pobieżne" przejrzenie dokumentów jest tylko pozorne i zawsze dokładnie pamiętam i zapisuję wyniki wykonanych badań w dokumentacji. Zlecam badania podobne, ale bardziej wiarygodne z krwi, a nie jak powszechnie się to robi w POZ z kału, więc na pewno nie te same. Szkoda że nie mialam szansy odpowiedzieć na te zarzuty w bezpośredniej rozmowie.

 • M
  Lokalizacja: GabinetUsługa: ciągle bóle brzucha u dziecka

  Super lekarz,świetny specjalista, ma podejście do dzieci. Szybko łapie z nim dobry kontakt. Cierpliwie wysłucha i zbada dziecko. Wszystko dokładnie wyjaśni i wytłumaczy. Była to dopiero nasza pierwsza wizyta ale już teraz wiem, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Mam nadzieję, że nasze problemy i bóle w końcu się skończą.
  Polecam P. dr Kubińską to 100% profesjonalista.

  Izabela Katarzyna Kubińska2018-04-04

  Bardzo dziękuję!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, byłam pierwszy raz z córeczką i sprawiała wrażenie, że jej pomoże. Dopiero zaczynamy leczenie, ale już na tym etapie mogę lekarka polecić.

  Izabela Katarzyna Kubińska2018-01-11

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: GabinetUsługa: problemy z załatwianiem się dziecka

  Wizyta i konsultacje pomogły w rozwiązaniu problemu. Dziecko wróciło do zdrowia. Polecamy Panią Doktor.

  Izabela Katarzyna Kubińska2017-11-02

  Dziękuję. Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja specjalistyczna

  Do Pani doktor trafiłam z córką po wcześniejszym leczeniu u innego gastrologa , który -jak się okazało nie miał żadnego podejścia do pacjenta . Okazało się to po pierwszej wizycie u Pani dr Kubińskiej,która jest przesympatyczną, spokojną osobą znająca się na tym co robi. Leczenie zostało podjęte dopiero po badaniach jakie Pani dr zleciła. Córka miała wykonaną gastroskopie ,gdzie u poprzedniego lekarza została doprowadzona do stanu w którym bała się otworzyć buzię. W naszym przypadku gastroskopia wykonana przez Panią dr to mistrzostwo świata:). W wywiadzie okazało się ,że mama również powinna poddać się leczeniu. Nie było problemu -zostałam przyjęta i prowadzone jest leczenie. Mało jest już takich lekarzy - dobrych ludzi.Pani doktor taką właśnie jest . Dziękuję :)

  Izabela Katarzyna Kubińska2017-10-12

  Jest mi bardzo milo :) Bardzo dziękuję :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja specjalistyczna

  Wspaniały lekarz ,już 3 dni po wizycie leki przepisane przez Panią Doktor przyniosły poprawe ,Dziękuję.

  Izabela Katarzyna Kubińska2017-10-09

  Dziękuję :)

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: Konsultacja specjalistyczna

  Chcielibyśmy polecić serdecznie Panią doktor, że względu na bardzo dobre podejście do dzieci, trafną diagnozę oraz rzeczowe i profesjonalne porady. W przeciwieństwie do innych lekarzy gastrologów, potrafiła spojrzeć na nasz problem od podstaw i trafnie scalić wszystkie objawy oraz uspokoić, gdy wcale nie było tak źle jak nam się wydawało. Pozostajemy pod kontrolą Pani doktor i polecamy innym.

  Izabela Katarzyna Kubińska2017-07-07

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet

  Kompetentna, profesjonalna i sympatyczna Pani doktor. Po zleconej kuracji i przypisanych lekach bóle i dolegliwości szybko ustały. Świetne podejście do pacjenta. Jeśli ktoś szuka dobrego gastrologa, polecam serdecznie :)

  Izabela Katarzyna Kubińska2017-06-05

  Bardzo dziękuję.

Pytania pacjentów (57)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz pediatra, specjalista gastroenterologii. Zajmuje się diagnostyką przewlekłych bólów brzucha u dzieci, leczeniem przewlekłego zaparcia stolca, nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit, chorobą refluksową, diagnostyką i leczeniem niedoboru masy ciała, alergii i nietolerancji pokarmowych, celiakii oraz zaburzeniami karmienia niemowląt.

  Szczególny nacisk kładzie na profilaktykę. Uważa, że najważniejsze dla zachowania dobrego zdrowia jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. Farmakologia powinna stanowić uzupełnienie całościowego leczenia.

  W Poradni Medsolver zajmuje się leczeniem chorób u dzieci na tle psychosomatycznym. Jest specjalistką w dziedzinie terapii żywieniowo-farmakologicznej autyzmu, w którym często występują dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Wie, że odpowiednio dobrane leczenie specjalistyczne jest niekiedy kluczowe dla nastroju, rozwoju i zachowania dziecka. Dzięki dokładnej diagnozie, wywiadom lekarskim i szerokiemu spojrzeniu na jego problemy, włącza leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb małego pacjenta.

  Ukończyła wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a specjalizację uzyskała w dziedzinie chorób dziecięcych i gastroenterologii, uzyskując ponadto stopień naukowy doktora nauk medycznych. Zdobywała doświadczenie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Pediatrii Alergologii i Gastroenterologii na stanowisku starszego asystenta. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika oraz w szpitalu im. dr J. Korczaka w Łodzi. Wykonuje badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego zarówno u dzieci jak i dorosłych.
  Prywatnie jest mamą Kajetana (13 l.), Juliana (10 l.) i Łucji (5 l.). Z wieloma problemami wieku rozwojowego boryka się więc osobiście, dlatego dobrze rozumie potrzeby i problemy innych rodziców.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Pediatria

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski

Publikacje

 • Tytuł oryginału: Mutation spectrum in Polish juvenile polyposis syndrome patients. Autorzy: M. Podralska, E. Czkwanianc, I. Kubińska, D. Nowakowska, J. Steffen, B. Kozak-Klonowska, M. Teisseyre, S. Pieczarkowski, W. Cichy, R. Słomski, A. Pławski.Źródło: - Med. Genet. 2009 Jg. 21 nr 1 s. 113-114.
 • Tytuł oryginału: Increased frequency of the IVS4+39C>T allele of PGHD-15 gene in group of patients with severe course of IBD.Autorzy: A. Nelke-Łożyńska, M. Podralska, T. Banasiewicz, R. Słomski, W. Meissner, E. Czkwanianc, I. Kubinska, P. Krokowicz, A. Pławski. Źródło: Eur. J. Hum. Genet. 2008 Vol. 16 suppl. 2 s. 319.
 • Tytuł oryginału: Polimorfizm genu Nod2/Card15 w nieswoistych zapaleniach jelit u dzieci i jego korelacja z przebiegiem klinicznym w chorobie Leśniowskiego-Crohna. Pediatria współczesna, Gastrologia, Hepatologia i Żywienie Dziecka 2009, 4, 135-138. Autorzy: Kubińska I., Pławski A., Czkwianianc E.
 • Tytuł oryginału: Molecular screening in children with familial polyposis history- own experience. Polish j. Envirin., 2006, vol. 15, No 5b, 98-101. Autorzy: Kubińska I., Czkwianianc E., Pławski A., Małecka-Panas E.
 • Tytuł oryginału: Częstość polimorfizmów genu Nod2/Card15 w nieswoistych zapaleniach jelit u dzieci- materiał własny. Pediatria współczesna, Gastrologia, Hepatologia i Żywienie Dziecka. 2011, 13, 2, 83-85. Autorzy: Kubińska I., Pławski A., Czkwianianc E.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie dyrektorskie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w 2012 r za pracę doktorską pt. "Polimorfizm genu Nod2/Card 15 w nieswoistych zapaleniach jelit u dzieci. Korelacje genetyczno-kliniczne"

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa, Klinika Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci 2014r.
 • Centrum Onkologii, Warszawa, Klinika Gastroenterologii 2014 r.

Certyfikaty

 • Izabela Katarzyna Kubińska, pediatra w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Izabela Katarzyna Kubińska, pediatra - Certyfikaty