Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Legionów Polskich 143a, Dąbrowa Górnicza
Optyk-optometrysta Różowe Okulary

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza

Badania wzroku • od 1 zł

Badanie okulistyczne


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych optometrystów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Badanie wzroku, badanie widzenia obuocznego, badanie zaburzeń akomodacji i konwergencji, badanie widzenia stereoskopowego, badanie przedniego odcinka ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia widzenia
 • Wady wzroku

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Legionów Polskich 143a, Dąbrowa Górnicza

od 1 zł

Optyk-optometrysta Różowe OkularyLegionów Polskich 143a, Dąbrowa Górnicza

Optyk-optometrysta Różowe Okulary

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Optyk-optometrysta Różowe Okulary badanie wzroku

Do salonu Różowe Okulary trafiliśmy całą rodziną. Profesjonalny sprzęt,miła atmosfera ,bogata oferta okularów. Pani Iza to bardzo rzeczowa,konkretna osoba.Spokojnie wszystko wyjaśnia. Polecamy wszystkim okularnikom i nie tylko ????


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Obecnie mam 24 lata. W wieku 10 lat przeszedłem operację - zabieg korekty zeza. Od okulisty wiem, że wiąże się z tym brak widzenia stereoskopowego, którego brak u mnie zdiagnozowano. Czy możliwe jest aby uporać z tym zaburzeniem, na przykład poprzez rehabilitację oka, i uzyskać widzenie stereoskopowe? Jaka jest profilaktyka, z punktu widzenia optometrysty, by syndrom "leniwego oka" nie powrócił?
  Pozdrawiam!

  Widzenie stereoskopowe jest procesem bardzo złożonym i zależy od wielu czynników. Zabieg zeza w większości przypadków jest tylko "kosmetyką" i bez odpowiedniego pobudzania i odtłumiania oka zezującego nie ma mowy o odzyskaniu funkcji obuocznych. Żeby odpowiedzieć na pytanie należałoby wykonać pełne badanie wzroku, sprawdzić fiksację i korespondencję siatkówek a następnie próbować odbudować funkcje jedno i obuoczne. W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  mgr Izabela Głąb

 • Od stycznia mam efekt podwójnego widzenia układ poziomy przesuniecie obrazu z przewagą prawy skos. 3 badania okulistyczne u róznych okulistów wszystko w porządku , badanie neurologiczne wszystko w porządku ponieważ miałem 16 lat temu raka nosogardła miałem robiony rezonans twarzoczaszki z szyją wszystko w porzadku poprosiłem jeszcze o rezonans mózgu mam 25.03. Proszę o Państwa uwagi w tym temacie - wizyte u otometry mam na 8.05.2019 .

  Przyczyn nagłego dwojenia w pionie może być bardzo dużo, wskazane by było wykonanie dokładnych badań okulistycznych z badaniem dna oka, badań neurologicznych z elektromiografią (EMG), badań tarczycy. Dobry optometrysta sprawdzi stan odchylenia i ewentualną niedoczynność lub nadczynność mięśni powodujących dwojenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

  mgr Izabela Głąb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Badanie wzroku, badanie widzenia obuocznego, badanie zaburzeń akomodacji i konwergencji, badanie widzenia stereoskopowego, badanie przedniego odcinka ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia widzenia
 • Wady wzroku