Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA
* OPIEKA POŁOŻNEJ ŚRODOWISKOWEJ W TRAKCIE TRWANIA CIĄŻY I PO PORODZIE
*KTG-/DORADCA LAKTACYJNY
*POBIERANIE BADAŃ LABORATORYJNYCH U PACJENTKI więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA
  * OPIEKA POŁOŻNEJ ŚRODOWISKOWEJ W TRAKCIE TRWANIA CIĄŻY I PO PORODZIE
  *KTG-/DORADCA LAKTACYJNY
  *POBIERANIE BADAŃ LABORATORYJNYCH U PACJENTKI
  *MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH WIZYT W DOMU
  *OPIEKA NAD KOBIETĄ PO ZABIEGACH GINEKOLOGICZNYCH
  * USUWANIE SZWÓW PO ZABIEGACH

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani Iwona to bardzo fajna, konkretna, rzeczowa, kompetentna, POMOCNA i punktualna kobitka, zna się na rzeczy, zawsze ma trafne porady i uwagi, zarówno podczas sprawowania opieki nad "ciężarną" tak i przy opiece nad noworodkiem. Do tego bardzo miła, sympatyczna i życzliwa. Jednym słowem POLECAM!!!!

 • Jeśli chodzi o położną panią Iwonę z czystym sumieniem mogę a wręcz zachęcam tą osobę.Położna profesjonalista naprawdę zna się na rzeczy z bardzo dużym doświadczeniem.Potrafi doradzić porozmawiać rozwiązać wszystkie wątpliwości.Przy takiej położnej człowiek oraz maluszek czuje się w 100% bezpieczny.Pani Iwona jest osobą rewelacyjną zawsze miła uśmiechnięta.Takiej położnej nam trzeba było.Jednym słowem jeśli mogę to wszystko określić CZŁOWIEK ANIOŁ.Polecam panią Iwonę jak najbardziej!!!! Basia.B

 • Jestem świeżo upieczoną mamusią i polecam gorąco p. Iwonę. Rewelacyjna kobieta, miła, uprzejma i bardzo opiekuńcza.Wspaniała położna, wykwalifikowana, pełna zrozumienia, profesjonalista, fachowiec. Umie rozmawiać z pacjentem, jest bardzo sympatyczną, przemiłą i ciepłą osobą. Polecam wszystkim przyszłym matkom.
  Anna i Michaś

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt tej Pani. Doradzi jak karmić, przewijać, kąpać i co czynić żeby mały słodki terrorysta nie zawładnął Waszym światem;) Dzięki temu, że odwiedziła nas w pierwszy dzień po powrocie ze szpitala uratowała nam życie. W 100% profesjonalna opieka nad dzieckiem, jak i nad rodzicami.

 • BARDZO KONKRETNA OSOBA .Polecam wszystkim ciężarnym,dużo podpowie ,po rozmowie z Panią Iwoną strach i obawy gdzieś ulatują .Jestem bardzo zadowolona że nareszcie jest ktoś kto dodaje otuchy i wspiera dobrym słowem.Bardzo bardzo zachecam nie będziecie żałować:) :)


  Marzena K.

 • Bardzo sympatyczna i fachowa położna. Zawsze chętnie odpowiadała na jakiekolwiek wątpliwości młodej mamy:) Polecam. Ja jestem bardzo zadowolona.

 • Z czystym sumieniem mogę polecić Panią IWONĘ Węc!!. Wspałania
  kobieta! Gdyby nie jej determinacja i fachowość nie wiem czy dałabym sama radę i myśle ze nie będziecie żałować wyboru. Jesli chodzi o położną godną
  polecenia to myśle, że Pani Iwona . Wprawdzie przy niej nie
  rodziłam, ale miałam okazje być pod jej opieką po porodzie w
  trakcie pobytujuż w domu . Położna niezwykle
  sympatyczna, ciepła i znająca się na rzeczy

 • super profesjonalna i przy tym
  wie co robi, dała mi poczucie pełnego bezpieczeństwa,bardzo przyjemna, miła ,na każde pytanie odpowie uratowała mi piersi przed eksplozją !!!bardzo polecam!!!!!!