Adres

Dental Clinic
Łopuskiego 40G, Kołobrzeg

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Łopuskiego 40G, Kołobrzeg

Dental ClinicŁopuskiego 40G, Kołobrzeg

Dental ClinicŁopuskiego 40G, Kołobrzeg

Dental ClinicŁopuskiego 40G, Kołobrzeg

Dental Clinic

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. specialista II stopnia protetyki stomatologicznej - ekspert implantologii DGIO (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie), certyfikaty...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Protetyka stomatologiczna

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Clinic leczenie wad zgryzu

Prze założeniem aparatu zero informacji o tym, że pacjent ma wadę zgryzu. Pacjent wybiera więc tańszy aparat, który ostatecznie nie jest w stanie wyleczyć wady = zmarnowane pieniądze za aparat i wizyty. Notorycznie odklejające się zamki, gdzie bez posiadania starego zamka stwierdzono, że nie zostanie założony nowy tylko pacjent ma przyjechać z poprzednim. Inny ortodonta już przed wykonaniem zdjęcia zauważył wadę, którą potwierdził zdjęciem. Na każdej wizycie niepoprawnie założone ligatury na co pacjent zwracał już uwagę podczas wizyt. Brak wcześniejszej informacji o zmianie ceny wizyty. Pani Iwona niestety nie należy do lekarzy sympatycznych. Próba porozumienia się z Panią w celu rekompensaty za nie poinformowanie pacjenta o wadzie bezskuteczna. Dla tej Pani niestety pacjent nie jest pacjentem, a klientem. Miałam zgłaszać sprawę do sądu ale szkoda zachodu, ponieważ miałam pisemną opinie innego lekarza ale ostatecznie odpuściłam.

M
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry dentysta, mój nowy uśmiech jest rewelacyjny. Bałam się, że będzie widać, że są to sztuczne zęby, ale jak zobaczyłam się w lusterku to zaniemówiłam.
Dziękuje również doktor Ani Czajkowskiej za wyleczenie pozostałych zębów i za to że wykazała się ogromną delikatnością i cierpliwością do mojej osoby.
Serdecznie pozdrawiam
Magdalena

K
Profil zweryfikowany

Po doświadczeniach z dentystami na wyspach znalazłem czas aby odwiedzić Polskę i ratować zęby które mi jeszcze zostały. Jak poprzednim razem wszystko szybko i bezboleśnie. Będę miał spokój na kolejne kilka lat.


T
Profil zweryfikowany

Leczymy się całą rodziną już od ponad dziesięciu lat. Zawsze miło i profesjonalnie. Ceny konkurencyjne, a dodatkowo zawsze jakiś rabat dostaniemy, albo szczoteczki do zębów czy pasty. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim ten Gabinet.


Z
Profil zweryfikowany

Pani doktor wszczepiła mi implanty, wszystko super się zagoiło pomimo, że w innych gabinetach mówili, że mogą być problemy. Teraz nawet rodzina nie jest w stanie odróżnić które zęby są moje, a które sztuczne. Niech Pani Bóg błogosławi.


G

Miło, fachowo. Kilku młodych lekarzy, wiele zalezy też od tego w czyje ręce się trafi. Usługi częściowo na kasę chorych zatem nie rujnują doszczętnie portfela. Zabiegi przeprowadzane praktycznie bezboleśnie, z wyczuciem. Polecam młodą panią doktor w blond włosach, zdaje się panią Ewę - bardzo sympatyczna i delikatna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania