Iwona Kowal

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
165 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem starszym asystentem w Oddziale Neurologii SPSzW im. Jana Bożego w Lublinie. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem z zakresu neurologii. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Skorzystałam z wizyty u pani doktor sugerując się m.in. komentarzami na znanylekarz.pl, i nie żałuję. Pani Kowal podeszła do problemu rzetelnie i konkretnie. Natomiast sama wizyta przebiegała w miłej atmosferze, co było ważne, ponieważ byłam trochę zestresowana.
  Świetna pani doktor, której dobro pacjenta leży na sercu. Serdecznie polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Świetny lekarz, który troszczy się o zdrowie pacjenta. Kompleksowo podchodzi do problemu. Udałam się do pani doktor z bólem głowy oraz silną rwą. Zostałam skierowana do szpitala, gdzie padła diagnoza po szczegółowej diagnostyce. Podjęte leczenie przynosi efekty a ja dalej mogę liczyć na pomoc pani doktor. Będę polecać ją każdemu.

 • K
  Lokalizacja: PrimedUsługa: ból głowy

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Wytłumaczyła wszystko od początku, bardzo powili i skrupulatnie. Zostawiła swój prywatny numer telefonu na wypadek nagłego powrotu bólu. Bardzo mila osoba. Polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Super profesjonalna Pani doktor. Podczas wizyty analizowała wszelkie możliwe przyczyny choroby. Bardzo skrupulatna, cierpliwa i pomocna. Analizuje chorobę bardzo kompleksowo z perspektywy innych specjalizacji medycznych, dlatego zleciła dodatkowe badania z zakresu kardiologii i endokrynologii, aby ustalić źródła schorzenia. Zdecydowanie polecam!
  Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do wykonywania swojego zawodu. Dziękuję Pani doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem starszym asystentem w Oddziale Neurologii SPSzW im. Jana Bożego w Lublinie. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem z zakresu neurologii.

Specjalizacje

 • Neurologia