Przewidywany czas odpowiedzi:

Adres

Kusocińskiego 1A, Osiedle Xv-Lecia, Radom
Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów dziecięcych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Diagnostyka wad serca, leczenie zaburzeń rytmu serca. Wykonywane badania: • Badania UKG (echo serca), • Badania EKG, • HOLTER EKG, • Konsultacj...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny Inny

Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, fantastyczne podejście do dziecka. Pani doktor tłumaczyła dziecku co będzie wykonywać, aby czuło się bezpiecznie. Nurtujące rodzica zagadnienia wyjaśnione.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny zaburzenia rytmu serca

Szkoda, ze można dać tylko 5 gwiazdek! Doktor fachowo podchodzi do sprawy, nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest. Jako jedyna w Radomiu wykryla u mnie rzadkie zaburzenia rytmu serca, następnie pokierowała najpierw do Centrum Zdrowia Dziecka a później do Instytutu Kardiologii (ANIN). Dla mnie złota kobieta!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny

Pani Doktor jest lekarzem kompetentnym i rzeczowym, który odpowiedzialnie wykonuje swoją pracę. Dokładnie wytłumaczyła wyniki wszystkich przeprowadzonych badań. Udzieliła mi wyczerpujących informacji i wnioskuję, iż ma duże doświadczenie. Nie przepisuje antybiotyków na siłę, jeśli nie jest to konieczne.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Wyjątkowo dokładna, nie zbagatelizowała stanu dziecka po zasłabnięciu. Zleciła EKG "od ręki", które zaraz odczytała i opisała, wykonała echo serca mimo, że zostaliśmy dopisani jako pacjent dodatkowy i z pewnością nie było na to czasu w grafiku. Jestem wdzięczna Pani Doktor za tak troskliwe zajęcie się synem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam z dwiema córkami u pani doktor. Uważam że jest lekarzem z powołania, kompetentna i rzeczowa. Szczegółowo objaśnia przyczyny choroby i leczenie. Polecam!! mama Julki i Oliwki.A
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam powyższą ocene, rownież nie polecam tej kobiety, najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu i moje biedne dziecko!!!!! koszmarne podejście do dzieci, baaaa żadne!!!!! u mnie też doszło do wymiany zdań, finalnie dzieciątko zostało siłą przez męża zabrane z leżanki, szok!!!!!! synek ma teraz taką traume, że jak widzi bialy fartuch dostaje spazmy!!!!! :( powinni zabronić jej leczenia dzieci!!!!! stanowczo odradzam tego lekarza!!!!!!

lek. Iwona Kędzior-Biedrzycka

Badanie kardiologiczne jest skomplikowane i ważne jest aby podczas jego wykonywania dzieci były spokojne. W związku z tym należy je odpowiednio do takiego badania przygotować, o czym rodzice są wcześniej informowani (na drzwiach gabinetu jest również szczegółowa informacja). Niestety niektórzy rodzice to bagatelizują, przez co wykonanie badania u dziecka jest utrudnione bądź całkowicie niemożliwe. Nie pomagają też w uspokojeniu dziecka, oczekując aby lekarz zrobił to za nich. Zadaniem lekarza jest przeprowadzenie rzetelnego badania, które może decydować o zdrowiu i życiu dziecka. Jeśli wykonanie badania jest niemożliwe rodzice nie powinni mieć pretensji do lekarza tylko przystąpić do badania w okresie późniejszym po odpowiednim przygotowaniu dziecka.


L
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjenta podchodzi ze zrozumieniem, spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy, dokładnie analizując wyniki przeprowadzonych badań. Jestem bardzo zadowolony i polecam Panią Doktor.


N
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo nie uprzejma kobieta, nie ma żadnego podejścia do dzieci- byłam prywatnie z kilku tygodniowym dzieckiem traktowała je bardzo przedmiotowo, odzywki jak do starego, aż doszło do wymiany zdań między mną a tą kobietą w kwestii traktowania dzieci koszmar poprostu! Może i zna się na tym co robi, ale błagam trochę szacunku do ludzi! Ostrzegam rodziców 2-latków, bo jak stwierdziła "takie to są najgorsze" nigdy więcej nie wrócę do jej gabinetu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Diagnostyka wad serca, leczenie zaburzeń rytmu serca. Wykonywane badania: • Badania UKG (echo serca), • Badania EKG, • HOLTER EKG, • Konsultacj...

Zobacz pełen opis