prof. dr hab. n. med.

Iwona Ignyś

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Pediatra

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: biegunki przewlekłe

  Pani doktor pomogła naszemu 3 letniemu wówczas synkowi. 2 lata tułaliśmy się po różnych lekarzach, faszerowaliśmy niepotrzebnymi lekami. Jedna wizyta wystarczyła pani doktor na postawienie właściwej diagnozy, po 3 wizytach i stosowaniu się do jej zaleceń przewlekłe biegunki zaczęły ustępować. Syn tracił na wadze, dopiero odpowiednia dieta, dobry probiotyk i kilka leków pomogły. Minęły 2 lata dziś nie toleruje wyłącznie laktozy. To drobiazg. Dziękujemy, pani doktor że odmieniła pani życie naszej rodziny.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SucholeskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Lekarz godny polecenia. Profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Fachowe rady, obszerny wywiad, bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Na wizytę poszliśmy z kilkumiesiecznym synem i nie mogliśmy trafić lepiej. Jeżeli ktoś szuka pomocy to na pewno u Pani Profesor ją otrzyma.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SucholeskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Niewątpliwie bardzo kompetentny lekarz. Byłem z synem u wielu lekarzy w związku z nietolerancją pokarmową, ale dopiero Pani Profesor odpowiednio zdiagnozowała wpływ kazomorfiny i gliadomorfiny na jego funkcjonowanie i zaleciła odpowiednią dietę. Niestety wielu lekarzy jedynie słyszało, że mleko szkodzi, ale pojęcia nie ma o możliwości wykonania badań laboratoryjnych w kierunku obu morfin lub choćby nietolerancji pokarmowej metodą IGG. Pani Profesor jest przy tym osobą otwartą i miłą w obyciu, także chociaż perspektywa diety syna do końca życia nie jest zachwycająca, to jednak z samej wizyty byliśmy bardzo zadowoleni.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SucholeskaUsługa: kolka niemowlęca

  Szczerze polecam panią profesor:) Jest bardzo konkretną osobą z ogromną wiedzą, celnie stawiajacą diagnozę już na pierwszej wizycie. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i ich rodzicow;p a przede wszystkim na następny raz zaprasza jeśli będzie taka potrzeba a nie po to aby zaplacic za kolejną wizytę. Po za tym bardzo ciepła i sympatyczna osoba... my po wczorajszej wizycie już widzimy efekty:) Obie z córką Hanią serdecznie pozdrawiamy pania profesor:)

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia SucholeskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Doskonały specjalista. Dopiero Pani Profesor pomogła mojemu dziecku skutecznie diagnozując chorobę już podczas pierwszej wizyty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor miła , sympatyczna , kompetentna , jedyny mankament , to zawężenie pola poszukiwań tylko w ramach swojej specjalizacji .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SucholeskaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  To nasza pierwsza wizyta u Pani doktor. Byliśmy z córką 3 letnia. Ma problem z oddawaniem stolca jest po operacji na wypadająca scianę odbytu. Pani doktor po wywiadzie z nami od razu podała nam dłoń i powiedziała co mamy zrobić żeby nasz problem zniknął. Pani doktor bardzo miła wysłuchała nas a my ją. Wizyta trwała 20 minut. Polecam serdecznie wizytę. A.K.U Pilarscy

 • P

  Jestem pacjętką Pani profesor od 8 lat i szczerze ją polecam.Jest osobą bezpośrednią, miłą ,kontaktową z nie małym poczuciem humoru i zna się na modzie :) (na ostatniej wizycie powiedziała mi ,że w tym roku na paznokciach króluje róż a nie francuski )Dzięki niej nie byłam w szpitalu już 3 lata, wcześniej ,gdy byłam pod opieką innego lekarza potrafiłam być na oddziale po 10 razy na rok a okresy remisji nie zdarzały się czesto .Teraz jestem w bardzo dobrym stanie i zawdzięczam to jej leczeniu :)
  A mówiąc o tych negatywnych opiniach, no cóż jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.POLECAM Panią profesor !!!!!!!!!!

 • X

  jestem pacjentką doktor Ignyś, leczę się u niej od 4! roku życia. Dzięki niej mam okres remisji od 2010 roku :) Naprawdę jestem jej bardzo wdzięczna, kiedyś uważałam, że pani doktor ma "humory" no ale kazdy je ma czasem prawda? :) Jestem naprawdę bardzo zadowola i przykro mi że już za dwa lata nie będę mogła się u niej leczyć. Kto wie czy jeszcze trafię na tak profesjonalnego lekarza :(

 • W

  Choruję na nzj(choroba crohna) od 2 lat. Na początku znajdowałam się pod opieką dr Targońskiej przez którą mój stan ulegał pogorszeniu.Dr Targońska doprowadziła mnie na skraj wyczerpania,przez jej ''leczenie''było coraz gorzej...moja waga spadła do 38kg !! przy wzroście 170 cm.... Na szczescie trafiłam na panią profesor Iwonę Ignyś,cudowna kobieta,wspaniały specjalista i człowiek.Dzięki niej nareszcie mam remisję,nie mam żadnych objawów choroby,ważę 54 kg i wreszcie żyję pełnią życia :) To,co dokonała Pani Profesor w przeciągu 2!! miesiecy pani dr Targońska nie potrafiła przez 2 lata!! Z całego serca pragnę podziękować Prof. Ignyś za wszystko co dla mnie zrobiła.Bardzo żałuję,że nie leczy ona osób dorosłych bo zostałabym pod jej opieką do konca życia.Bardzo dziękuje.

Doświadczenie i kwalifikacje