Adres

Wągrowiec
Medicus Bonus Sp. z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

1

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Bonus Sp. z o.o.

Zdecydowanie nie polecam.
Byłam u Pani Iwony kilkanaście razy, dawałam jej szanse, dostosowywałam się do wszystkich zmian i cierpliwie czekałam na rezultaty lekarstw (które zawsze były dosyć drogie). Niestety nie zmieniło się nic w moim problemie.
Miarka się przebrała, kiedy weszłam na wizytę prywatną która kosztowała około 150 zł i odbyła ona się tak szybko że nawet nie zdążyłam ściągnąć kurtki (!!). Pani spojrzała w kartotekę, dała mi ulotkę Izoteku i powiedziała że tam "dowiem się wszystkich informacji które potrzebuje. Dziękuję i do widzenia " Serio ?!
Naprawdę kochani, poszukajcie innego dermatologa- nie traćcie pieniędzy, nerwów i czasu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zmiany skórne u niemowlaka

Zdecydowanie odradzam. Zero wywiadu, diagnoza postawiona w 30 sekund bez żadnego badania czy nawet oglądania zmian skórnych. Pani doktor zanegowała wszelkie argumenty tłumacząc „że była 10 lat ordynatorem, wiec się zna”. W konsekwencji przepisała 11 tygodniowemu dziecku bardzo silne sterydy, których pediatra kategorycznie zabronił podawać. Na koniec dodała, że przy problemach skórnych karmienie piersią jest nieodpowiedzialne i natychmiast należy zaprzestać, co przeczy współczesnym standardom


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Stanowczo nie polecam. Nie został przeprowadzony właściwy wywiad i wdrożona terapia na owrzodzenia. Nie uzyskałem oczekiwanej pomocy.


Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam w przypadku problemów z trądzikiem. Jako nastolatka leczyłam się u Pani Doktor i bezkrytycznie jej zaufałam. Bardzo długie leczenie, po odstawieniu wszystko wróciło, a dodatkowo pojawiły się problemy gastrologiczne, które ciągną się latami. Jako młoda dziewczyna nie miałam wiedzy na ten temat i nie myślałam o konsekwencjach, jednak uważam, że zapobieganie lub chociaż poinformowanie o możliwych konsekwencjach leży w kwestii lekarza. Wydałam mnóstwo pieniędzy na wizyty a w zamian mam tylko nowe choroby. Bardzo żałuję wyboru tego lekarza.


P
Użytkownik zweryfikowany

BArdzo polecam. Osoba godna zaufania. Odpowiedznio podchodzi do problemu i odpowiednio leczy oczywiście wykonuje również kopleksowe badania


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia