Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wągrowiec
Medicus Bonus Sp. z o.o.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Wypryski
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Pokrzywka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam u pani Grzeszczak w gabinecie w Murowanej Goślinie. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to fatalne światło przy którym dermatolog ,,postawiła” mi diagnozę. W cudzysłowie, bo powiedziała, że to się tylko nadaje na izotek i zaczęła mi tłumaczyć, że to jest jedyny działający lek na rynku. I na nic były moje słowa, o jego skutkach ubocznych. Pani doktor twierdziła, że tylko on działa. Cała wizyta trwała z 10 minut, niczego się nowego nie dowiedziałam, pani dermatolog sama od siebie pytań nie zadawała, tylko poleciła pójść na badania zanim będzie mogła przepisać lek. Za takie coś zapłaciłam 150 złotych, gdzie nie wyszłam z żadną nowo nabytą wiedzą. Nie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Bonus Sp. z o.o.

Zdecydowanie nie polecam.
Byłam u Pani Iwony kilkanaście razy, dawałam jej szanse, dostosowywałam się do wszystkich zmian i cierpliwie czekałam na rezultaty lekarstw (które zawsze były dosyć drogie). Niestety nie zmieniło się nic w moim problemie.
Miarka się przebrała, kiedy weszłam na wizytę prywatną która kosztowała około 150 zł i odbyła ona się tak szybko że nawet nie zdążyłam ściągnąć kurtki (!!). Pani spojrzała w kartotekę, dała mi ulotkę Izoteku i powiedziała że tam "dowiem się wszystkich informacji które potrzebuje. Dziękuję i do widzenia " Serio ?!
Naprawdę kochani, poszukajcie innego dermatologa- nie traćcie pieniędzy, nerwów i czasu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zmiany skórne u niemowlaka

Zdecydowanie odradzam. Zero wywiadu, diagnoza postawiona w 30 sekund bez żadnego badania czy nawet oglądania zmian skórnych. Pani doktor zanegowała wszelkie argumenty tłumacząc „że była 10 lat ordynatorem, wiec się zna”. W konsekwencji przepisała 11 tygodniowemu dziecku bardzo silne sterydy, których pediatra kategorycznie zabronił podawać. Na koniec dodała, że przy problemach skórnych karmienie piersią jest nieodpowiedzialne i natychmiast należy zaprzestać, co przeczy współczesnym standardom


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Stanowczo nie polecam. Nie został przeprowadzony właściwy wywiad i wdrożona terapia na owrzodzenia. Nie uzyskałem oczekiwanej pomocy.


Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam w przypadku problemów z trądzikiem. Jako nastolatka leczyłam się u Pani Doktor i bezkrytycznie jej zaufałam. Bardzo długie leczenie, po odstawieniu wszystko wróciło, a dodatkowo pojawiły się problemy gastrologiczne, które ciągną się latami. Jako młoda dziewczyna nie miałam wiedzy na ten temat i nie myślałam o konsekwencjach, jednak uważam, że zapobieganie lub chociaż poinformowanie o możliwych konsekwencjach leży w kwestii lekarza. Wydałam mnóstwo pieniędzy na wizyty a w zamian mam tylko nowe choroby. Bardzo żałuję wyboru tego lekarza.


P
Użytkownik zweryfikowany

BArdzo polecam. Osoba godna zaufania. Odpowiedznio podchodzi do problemu i odpowiednio leczy oczywiście wykonuje również kopleksowe badania


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Wypryski
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Pokrzywka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia