Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny DENTART leczenie

Polecamy z pełnym przekonaniem przychodnię i Panią dr. Gajewską. Od kilku lat leczymy się u Pani dr. Gajewskiej. Jest to lekarka z powołania, która swój zawód traktuje niezwykle odpowiedzialnie.Mam wiele słów uznania dla jej profesjonalizmu, rzetelności bezinteresowaności i zaangażowania. Z taką postawą spotkaliśmy się po raz pierwszy. Dziękujemy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny DENTART torbiel i leczenie kanałowe

Pani Iwona to bardzo profesjonalna i kompetentna stomatolog, wszystkie zabiegi przebiegają bezbolesne i w miłej atmosferze. Pani Iwona podjęła się leczenia kanałowego zębów, gdy byłam w ciąży, a interwencja była konieczna z racji zaawansowania choroby oraz podleczyła mi zmiany torbielowe w okresie przygotowania do operacji łyżeczkowania torbieli. Także przyjeżdżam specjalnie do Pani Doktor do gabinetu do Otrębusów mimo, iż podróż w jedną stronę zajmuje mi ok 50 minut. Warto! Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam, Kamila


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy dentysta jaki leczył moje zęby! Doskonały fachowiec, wrażliwy na ból pacjentów. Za doktor Iwoną przeniosłam się do nowego gabinetu i znoszę trud dojazdu 40 km.


J
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz,znakomity fachowiec.Odkąd Pani Doktor mnie leczy nie mam większych kłopotów z zębami, a mam od najmłodszych lat niestety słabe. Podążamy za Panią Doktor po różnych gabinetach, nawet jak jest to drugi koniec miasta, jak obecnie:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała kobieta, wybitny lekarz, konkretna, sumienna, rzeczowa, profesjonalistka, fachowiec w każdym calu. Mam bardzo słabą kość, moje zęby leczyło mnóstwo dentystów, jednak nikt nie zajął się mną tak kompleksowo i z takim zaangażowaniem, każdy leczył mi je tak że po pół roku musiałam ponownie iść na wizytę. Wyprowadzenie moich zębów zajęło pani doktor trochę czasu ale się udało za co jej bardzo dziękuję i jeśli ktoś chce faktycznie wyleczyć zęby i mieć spokój na długi czas polecam panią Iwonę, jest wyjątkowa i ja już nigdy nie pójdę do innego dentysty mimo że jadę na wizytę ale już kontrolną ponad godzinę :). Polecam z całego serca, rekomendacja na 1000% !!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

znakomity fachowiec, świetna w leczeniu pokręconych kanałów. Potrafi uratować nawet niemal nieistniejące zęby, Całkowicie poświęcona pacjentowi i zębowi, nad którym w danym momencie pracuje. Punktualna, kompetentna, rzeczowa. A jeszcze do tego sympatyczna i "ludzki człowiek". Szczerze polecam, zwłaszcza, jeśli ktoś zbyt późno zrozumie, że zębów nie można zostawić samym sobie, albo gdy trafisz wcześniej na fuszera, który zostawi spustoszenie w Twojej jamie ustnej. Pni doktor przywraca blask uśmiechowi!


G

spokojna i rzeczowa nie próbuje jestem pod jej opieką kilka lat zero problemów robię przeglądy od dłuższego czasu i nigdy nieczułem się naciągany na "modne" zabiegi.Przechodziłem i protetykę i leczenie zachowawcze a irwanie ósemek przechodziłem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie