lek. dent.

Ilona Wolniewicz

Stomatolog, Ortodonta, Diagnostyk

80 opinii +dodaj

Umów wizytę 462 odwiedziny w ciągu 30 dni

Leczę swoich Pacjentów od 21 lat. Ortodoncja jest moją wielką, zawodową pasją. Staram się, aby moja praca przekładała się na zdrowie i zadowolenie moich Pacjentów. Szczęśliwy i uśmiechnięty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Gorąco polecam! Do Pani dr Wolniewicz trafiłam z synem jakieś 10 lat temu. Okazała się doskonałym specjalistą wykonującym swój zawód z pasją i zaangażowaniem, a przy tym osobą miłą i sympatyczną. Pani Doktor posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. W przystępny i wyczerpujący sposób informuje o przebiegu leczenia. Wszystko to sprawiło, że wkrótce i ja zostałam pacjentką Pani Doktor.
  Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć o całym zespole dr Wolniewicz, który jest bardzo życzliwy i kompetentny. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam klinikę Dental Art dr Ilony Wolniewicz jako miejsce świadczenia usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Dziękuję i pozdrawiam,
  Bogusława J.

 • T

  Pani doktor Ilonie Wolniewicz i panu doktorowi Adamowi Wolniewicz najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne wraz z podziękowaniem za leczenie.Usługi stomatologiczne w Państwa klinikach są na najwyższym poziomie,cieszę się że Was wybrałam.
  Teresa Puchała

 • D

  My family and I have been patients of Dr. Ilona Wolniewicz for several years now... she and her staff are wonderful! We are very pleased with the courteous, professional, caring service you provide.
  Dr. Wolniewicz, you are a wonderful and extremely congenial & affable young lady. You are a master of your craft and admirably live up to your craft's commitment - "to always facilitate your patient's needs and expectations including their sought after smile"! It will be our absolute pleasure to let friends know to use your facility and your expert dentistry skills, and customer minded dental services.
  We always had a great experience. Thanks so much for making it easy for us to go to the dentist office. Kudos, to an extremely pleasant and amenable office staff. :-)
  Jared, Dorothy & Matthew – Florida, US.

 • B

  Mieszkam na drugim końcu polski , do Pani doktor Wolniewicz trafiłam za namową siostry mojego męża Cecylii ,która jest pacjentką p. doktor. Jeden z urlopów poświęciłam naprawie tego co do tej pory wydawało się nie do zrobienia,profesjonalne podejście ,wizyty dostosowane do terminu urlopu ,przyjazna atmosfera i na koniec piękny uśmiech. DZIĘKUJĘ. Barbara z Kłodzka.

 • C

  Z najwyższym uznaniem polecam klinikę Dental Art pani doktor Ilony Wolniewicz. Jestem stałą pacjentką doktor Ilony Wolniewicz od prawie sześciu lat i spotkałam się z doskonałą, niezwykle profesjonalną kompleksową opieką stomatologiczną w szerokim zakresie - począwszy od higienizacji - poprzez leczenie , zabiegi protetyczne oraz implanty. Doktor Ilona Wolniewicz doskonale komunikuje się z pacjentem, wraz z całym zespołem stwarza bardzo ciepłą i przyjazną atmosferę - co powoduje, iż każda wizyta jest dla mnie bezstresowa - jak spotkanie u przyjaciół. W ręce doktor Ilony Wolniewicz przekazałam również moją córkę, która ochoczo poddaje się niezbędnym zabiegom stomatologicznym oraz ortodontycznym.
  Cieszę się, iż trafiłam do kliniki doktor Ilony Wolniewicz i szczerze i gorąco polecam każdemu :-)

 • L

  Pani Ilona Wolniewicz jest dla mnie wzorem pracy w zawodzie i w kontaktach z pacjentem.
  Kilkakrotnie, od kilku lat zaprojektowane protezy skutecznie "konserwuje", przy zmianach naturalnych
  uzębienia w czasie, tak bym bez żenady mógł przebywać w otoczeniu realizując się w zawodzie i życiu prywatnym..
  Stan mego uzębienia odwzorowywał wtedy okresy mego dzieciństwa (okupacja II wojny światowej)
  i polskiej "drogi do socjalizmu" czy pospolitego podejścia do zawodu stomatologa.
  Przed powstaniem "Dental Art", losowo wybierani "stomatolodzy" nie byli dłużni i to nie zawsze z powodu
  jakości materiałów.
  Dzisiaj nic nie boli, a wykonane protezy zaprojektowane zgodnie ze sztuką i na miarę możliwości,
  pozwoliły mi pracować, z młodymi do 80 roku życia, stąd dla określenia zasług Pani Ilony używam
  słowa SZACUN.
  Dziadek Leszek

 • C

  Do Kliniki dr Ilony Wolniewicz trafiłam z polecenia. Mam piękne zęby ale nie zdawałam sobie sprawy, ze zdjęcie pokaże niedoleczenia kanałów, które leczone były przez innych stomatologów. Zjawiłam się w porę, ponieważ niebawem miałabym bardzo poważne problemy. Dzięki dr Ilonie i dr Adamowi mam nadzieje na normalne funkcjonowanie. Kochani, jeżeli kochacie swoje zęby i chcecie je zachować jak najdłużej to tylko dr Ilona sprawi, ze poczujecie, iż trafiliście we właściwe ręce. Bardzo dziękuje Klinice Dental Art w Gdyni na ul. Wielkokackiej oraz Klinice Orlowska Dental Clinic na ul. Orłowskiej. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich pań asystentek. Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce, Hanna Olender.

 • A

  Pani doktor Ilona sprawiła , że po raz pierwszy w życiu mam proste zęby.Nareszcie w jesieni życia mogę
  uśmiechać się bez zażenowania (i nie mam sztucznej szczęki). To wszystko dzięki fachowej wiedzy,
  profesjonalizmowi i wielkiemu zaangażowaniu pani doktor,a także przyjaznemu pozostałemu personelowi.
  Dziękuję p. doktor to była naprawdę "koronkowa robota".Polecam wizytę w Klinice Stomatologicznej
  DENTALART.

 • G

  U pani doktor Ilony Wolniewicz leczę się od 2004 roku. Moim zdaniem jest to najlepsza rekomendacja dla Kliniki, pani doktor i jej całego zespołu. Przeszłam leczenie, skomplikowaną pracę protetyczną i zawsze spotykałam się z pełnym profesjonalizmem, życzliwą opieką i indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

 • A

  Jest mi niezmiernie przyjemnie powiedzieć, że Panią doktor Wolniewicz i cały zespół lekarzy, pielęgniarek i obsługę pracującą w Klinice Dental Art ,uważam za wspaniałych fachowców ,dbających o każdy szczegół wykonywanej pracy, a przy tym zawsze odczuwa się , że ich praca jest również pasją i przyjemnością.:-)
  W ich otoczeniu pozbyłam się jeszcze dziecięcego leku przed stomatologiem. :-)
  Pozwolę sobie z tego miejsca przesłać najładniejszy uśmiech w ich kierunku, uśmiech, który właśnie im zawdzięczam. :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczę swoich Pacjentów od 21 lat. Ortodoncja jest moją wielką, zawodową pasją. Staram się, aby moja praca przekładała się na zdrowie i zadowolenie moich Pacjentów. Szczęśliwy i uśmiechnięty Pacjent to dla mnie największa satysfakcja.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku 1997

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości lekarz przyjazny pacjentowi, 2015,

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Specjalistyczny ZOZ Sopot, 1997

Certyfikaty

Choroby

 • wady zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych
 • przygotowanie zgryzu do odbudowy protetyczno - implantologicznej
 • odbudowy pełnoceramiczne (licówki, korony w systemie CEREC)
 • stomatologia estetyczna (projektowanie uśmiechu)

Zdjęcia