Hanna Januszkiewicz verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Lekarz Okulista

  Pani doktor bardzo miła i konkretna, bez pośpiechu wykonywała badania, na bieżąco informowała o wynikach.

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Tadeusz Kruczyński
  Tadeusz Kruczyński
  Okulista
  Traugutta 31/3, Koszalin

  Maria Thomas
  Maria Thomas
  Okulista
  Traugutta 31/3, Koszalin
  Najlepsza okulistka w Koszalinie. Bylam pacjetka pani doktor jak I moj mlodszy brat. Zawsze starannie wykonuje… więcej

  Rafał Grabowski
  Rafał Grabowski
  Okulista
  Ogrodowa 18, Koszalin

  Maria Liwacz
  Maria Liwacz
  Okulista
  Wojciecha Korfantego 19, Koszalin
  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i rzeczowa. Potrafi wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na zadane pytania. Polecam. więcej

  Magdalena Micor
  Magdalena Micor
  Okulista
  ,, Kołobrzeg
  Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Lekarz Okulista

   Pani doktor bardzo miła i konkretna, bez pośpiechu wykonywała badania, na bieżąco informowała o wynikach.

  • A

   Świetny lekarz..Jestem naprawdę pod wrażeniem. Wyjaśnia wszystkie badania,zero pośpiechu,miła,kulturalna.Przepaść po mojej ostatniej wizycie w Przychodni na NFZ.Tamta wizyta to strata czasu.Polecam wszystkim.Artur

  • A

   Lekarz prawdziwie profesjonalny. Wizyta rozpoczęta punktualnie, co zdarza się niezwykle rzadko w środowisku lekarskim. Badania w szerokim zakresie, przeprowadzone skrupulatnie, bez pośpiechu. Z cierpliwością, życzliwością oraz w sposób przystępny wyjaśnione zasady dbałości o wzrok i to na różnych płaszczyznach (higiena oczu, dieta dla oczu, ćwiczenia dla oczu, sposób noszenia okularów). Na koniec jeszcze wydany paragon z kasy fiskalnej czego u jakiegokolwiek lekarza w swoim życiu nie doświadczyłam. To cechy nie tylko prawdziwego lekarza ale również Człowieka.

  • Byłam z mamą /prawie 88-letnią/. Pani doktor niezwykle miła, sympatyczna ,skrupulatna,. Poświęciła nam dużo czasu, wszystko dokładnie omówiła. Podczas badań stworzyła miłą atmosferę.Moja mama była już u niejednego lekarza okulisty, powiedziała- to prawdziwy lekarz, takich właśnie lekarzy powinniśmy mieć.Bardzo polecam. Krystyna

  • J

   Bardzo profesjonalna Pani doktor, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wprowadza przyjazną atmosferę. Polecam!

  • E

   Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uważam że jest bardzo dobra w tym co robi zawsze ma czas dla pacjenta.

  • M

   Niedawno byłem u Pani doktor na wizycie. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Życzliwa i uśmiechnięta. Profesjonalne podejście. Nigdzie się nie spieszy. Wszystko tłumaczy spokojnie i bez nerwów. Ciesze się, że mamy jeszcze takich lekarzy w tym dziwnym kraju. Zdecydowanie polecam!

  • J

   Leczyłam się u Pani dr Hanny Januszkiewicz i byłam pod wrażeniem, zawsze uśmiechnięta, miła, a przede wszystkim to znakomity fachowiec, poleciła wykonać zabieg laserowy. Zdecydowałam się i do dzisiaj nie muszę nosić okularów. Polecam Panią dr Januszkiewicz z całego serca - wspaniały lekarz

  • G

   Chciałam się podzielic swoją opinią na temat tego lekarza...
   Zadzwoniłam bo od kilku dni mam problem z okiem (zachodzi mgłą) a pani "doktor" powiedziała że mam sobie szukac innego lekarza bo jako że nie byłam u niej od 1,5 roku ona mnie nie przyjmie. Oczywiscie przedstawiłam jej swój problem najpier o co chodzi i zareagowała wielkim krzykiem.

   Nie polecam.

   Hanna Januszkiewicz2011-01-14

   Pani kryjąca się za pseudonimem nie miała cywilnej odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska lecz domyślam się o kogo chodzi. Jestem tym tak brzydko i niesłusznie potraktowanym lekarzem i wyjaśniam, że Pani ta nie przestrzega zasad noszenia soczewek kontaktowych, nie zgłasza się na wizyty kontrolne, dopiero jak następują powikłania dzwoni i awanturuje się. Przeważająca większość pacjentów postępuje zgodnie z zaleceniami odnośnie noszenia soczewek oraz zgłasza się na kontrole, niestety zdarzają się niechlubne wyjątki.

  • Pani doktor jest niezwykle sympatyczna i potrafi rozladowac atmosfere napiecia podczas wizyty i badan. Bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad i wszystkie badania. Poswieca pacjentowi duzo czasu. Jestem bardzo zadowolona z wiyty u niej. Gorąco polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG