Hanna Januszkiewicz verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Lekarz Okulista

  Pani doktor bardzo miła i konkretna, bez pośpiechu wykonywała badania, na bieżąco informowała o wynikach.

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Tadeusz Kruczyński
  Tadeusz Kruczyński
  Okulista
  Traugutta 31/3, Koszalin

  Maria Thomas
  Maria Thomas
  Okulista
  Traugutta 31/3, Koszalin
  Najlepsza okulistka w Koszalinie. Bylam pacjetka pani doktor jak I moj mlodszy brat. Zawsze starannie wykonuje… więcej

  Józef Komorowski
  Józef Komorowski
  Okulista
  Ogrodowa 18, Koszalin

  Rafał Grabowski
  Rafał Grabowski
  Okulista
  Ogrodowa 18, Koszalin

  Magdalena Micor
  Magdalena Micor
  Okulista
  ,, Kołobrzeg
  Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Lekarz Okulista

   Pani doktor bardzo miła i konkretna, bez pośpiechu wykonywała badania, na bieżąco informowała o wynikach.

  • A

   Świetny lekarz..Jestem naprawdę pod wrażeniem. Wyjaśnia wszystkie badania,zero pośpiechu,miła,kulturalna.Przepaść po mojej ostatniej wizycie w Przychodni na NFZ.Tamta wizyta to strata czasu.Polecam wszystkim.Artur

  • A

   Lekarz prawdziwie profesjonalny. Wizyta rozpoczęta punktualnie, co zdarza się niezwykle rzadko w środowisku lekarskim. Badania w szerokim zakresie, przeprowadzone skrupulatnie, bez pośpiechu. Z cierpliwością, życzliwością oraz w sposób przystępny wyjaśnione zasady dbałości o wzrok i to na różnych płaszczyznach (higiena oczu, dieta dla oczu, ćwiczenia dla oczu, sposób noszenia okularów). Na koniec jeszcze wydany paragon z kasy fiskalnej czego u jakiegokolwiek lekarza w swoim życiu nie doświadczyłam. To cechy nie tylko prawdziwego lekarza ale również Człowieka.

  • Byłam z mamą /prawie 88-letnią/. Pani doktor niezwykle miła, sympatyczna ,skrupulatna,. Poświęciła nam dużo czasu, wszystko dokładnie omówiła. Podczas badań stworzyła miłą atmosferę.Moja mama była już u niejednego lekarza okulisty, powiedziała- to prawdziwy lekarz, takich właśnie lekarzy powinniśmy mieć.Bardzo polecam. Krystyna

  • J

   Bardzo profesjonalna Pani doktor, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wprowadza przyjazną atmosferę. Polecam!

  • E

   Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uważam że jest bardzo dobra w tym co robi zawsze ma czas dla pacjenta.

  • M

   Niedawno byłem u Pani doktor na wizycie. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Życzliwa i uśmiechnięta. Profesjonalne podejście. Nigdzie się nie spieszy. Wszystko tłumaczy spokojnie i bez nerwów. Ciesze się, że mamy jeszcze takich lekarzy w tym dziwnym kraju. Zdecydowanie polecam!

  • J

   Leczyłam się u Pani dr Hanny Januszkiewicz i byłam pod wrażeniem, zawsze uśmiechnięta, miła, a przede wszystkim to znakomity fachowiec, poleciła wykonać zabieg laserowy. Zdecydowałam się i do dzisiaj nie muszę nosić okularów. Polecam Panią dr Januszkiewicz z całego serca - wspaniały lekarz

  • G

   Chciałam się podzielic swoją opinią na temat tego lekarza...
   Zadzwoniłam bo od kilku dni mam problem z okiem (zachodzi mgłą) a pani "doktor" powiedziała że mam sobie szukac innego lekarza bo jako że nie byłam u niej od 1,5 roku ona mnie nie przyjmie. Oczywiscie przedstawiłam jej swój problem najpier o co chodzi i zareagowała wielkim krzykiem.

   Nie polecam.

   Hanna Januszkiewicz2011-01-14

   Pani kryjąca się za pseudonimem nie miała cywilnej odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska lecz domyślam się o kogo chodzi. Jestem tym tak brzydko i niesłusznie potraktowanym lekarzem i wyjaśniam, że Pani ta nie przestrzega zasad noszenia soczewek kontaktowych, nie zgłasza się na wizyty kontrolne, dopiero jak następują powikłania dzwoni i awanturuje się. Przeważająca większość pacjentów postępuje zgodnie z zaleceniami odnośnie noszenia soczewek oraz zgłasza się na kontrole, niestety zdarzają się niechlubne wyjątki.

  • Pani doktor jest niezwykle sympatyczna i potrafi rozladowac atmosfere napiecia podczas wizyty i badan. Bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad i wszystkie badania. Poswieca pacjentowi duzo czasu. Jestem bardzo zadowolona z wiyty u niej. Gorąco polecam!