Adres

ul. Murarska 3b, Prądnik Biały, Kraków
Przychodnia weterynaryjna NASZA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA Inny

Świetny lekarz, 100% zaangażowania i profesjonalizmu, zainteresowania , troski i empatii, a przede wszystkim z ogromną wiedzą, którą Pani Doktor się dzieli z nami opiekunami zwierzątek. Diagnostyka na wysokim poziomie, wszystko logistycznie dopięte. Zawsze jesteśmy informowani o istotnych kwestiach. Trafiliśmy szczęśliwie do Doktor Hani po licznych perypetiach , która potraktowała nas profesjonalnie, przyjaźnie i co najważniejsze poszukiwała trafnej diagnozy, a nie leczyła w ciemno.U Doktor Hani byłam obecna przy pobieraniu krwi , USG oraz innych badaniach, podczas których podejście do Pacjenta jest genialne i wszystko odbywa się bez większych trudów i z minimum stresu dla zwierzaka. Dzięki wdrożonemu leczeniu nasz Kot dochodzi już do zdrowia, a z Panią Doktor jesteśmy w stałym kontakcie. Dziękujemy z całego serca!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA Inny

Pani Doktor opiekuje się naszym pieskiem Mimblą bardzo skrzywdzonym przez poprzedniego właściciela. Jako jedyna podjęła się kompleksowej opieki i cały czas szukała i szuka najlepszego rozwiązania pomimo bardzo skomplikowanego przypadku. Mimbla dochodzi już do zdrowia na ile jest to możliwe. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim Panią Doktor jako świetnego specjalistę oraz cudownego człowieka o ogromnej wrażliwości.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA Inny

Trafiam do Pani doktor w momencie, gdy po miesiącu leczenia mój pies czuł się coraz gorzej. Pani doktor nie tylko z dużą uważnością zrobiła wywiad i przeglądnęła badania, ale najdokładniej ze wszystkich zbadała psa. Na każdym kroku leczenia cierpliwie i rzetelnie tłumaczy wszystko. Cenię także możliwość kontaktu pomiędzy planowymi wizytami w razie wątpliwości oraz taki fajny błysk ciekawości przypadku. Profesjonalizm, staranność, sposób komunikacji i duża empatia zarówno dla dwu, jak i czworonogów – czyni Panią doktor wyjątkowym lekarzem. Czuć , że praca jest jej pasją, a zdrowie pacjentów leży jej na sercu.

Bez wątpienia duże znaczenie ma tez fakt, że Pani doktor jest nie tylko lekarzem weterynarii, ale także behawiorystą. To pierwsze miejsce, w którym mój pies czuje się dobrze i pozwala sobie robić większość badań, przestał się trząść z nerwów w lecznicy. Pani doktor Hanna Bobka to pierwsza osoba, która bez większego problemu potrafiła na spokojnie pobrać krew mojemu psu, a kilka tych osób było na przestrzeni ostatnich lat.

Mój pies odzyskał zdrowie i komfort, a ja spokój. Wiem, że mój pies jest w świetnych rękach i polecam serdecznie Panią doktor.
Od teraz „Nasza” będzie nasza.
Dziękujemy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA Inny

Bardzo duże zaangażowanie, profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera. Pani Hania zawsze z sercem podchodzi do zwierząt, zawsze doradzi, znajdzie czas, wszystko wyjaśni. Mój pies uwielbia tam chodzić, nie boi się a wręcz cieszy się na przyjście :). Zawsze bardzo dokładnie zbadany. Weterynarz z powolania! :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA

Trafiliśmy do pani doktor z poważnym podejrzeniem po wielokrotnych wizytach u kilku innych weterynarzy. Początkowo w związku ze słabo nasilonymi objawami pies był leczony doraźnie i objawowo. W trakcie nasilania się objawów i pogarszania stanu psa z pomocą przyszła Pani doktor Bobka, która profesjonalnie i kompleksowo zajęła się Luką.
Pani doktor zaczęła od zebrania dogłębnego wywiadu, podsumowała dotychczasowe wyniki badań, zaplanowała dalszą diagnostykę różnicowa a potem wykonała kompleksowe badania (łącznie z USG brzucha w swoim gabinecie) potwierdzające wstępne rozpoznanie.
Co najważniejsze Pani doktor konsultowała przypadek Luki z lekarzami z Kliniki w Warszawie gdzie następnie ustaliła termin operacji w której zresztą również uczestniczyła.
Podsumowując, Luka czuję się lepiej, a wyniki się poprawiły. Zdecydowanie to zasługa Pani doktor, która jest świetnym specjalistą, całościowo zorganizowała diagnostykę i wdrożyła leczenie za co jesteśmy wdzięczni.
Umawiając się na wizytę do Pani doktor należy być przygotowanym na większy wydatek ale warto ????


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA

Trafiłyśmy do Pani Doktor z moją kotką w sierpniu - od tamtego czasu Lucy miała kilka perypetii ze zdrowiem, jednocześnie zachowując się na tyle niegrzecznie, że dziwiłam się, że Pani Hanna nadal była wobec nas cierpliwa i niezwykle uprzejma (i jest to duża zmiana w stosunku do poprzednich weterynarzy). Dzięki zleconym dokładnym badaniom i poświęcaniu nam również swojego prywatnego czasu Lusia wyzdrowiała, a ja wiem co robić, żeby lepiej się nią opiekować. Widać, że Pani Hanna ma ogromną wiedzę, jej pacjenci są dla niej ważni, ale też jak nikt potrafi ich zrozumieć i z nimi rozmawiać. Teraz nie oddałabym Lucy już w jakiekolwiek inne ręce. Naprawdę, z całego serca, polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA pies z lękiem hałasu

Mieliśmy ogromne szczęście znajdując ta klinikę i Dr. Hanne Bobka. Po przyjeździe z zagranicy i nieszczęsnych fajerwerkach Wisłą nasza suczka bała się tak hałasów, że ze strachu przestała wychodzić na spacery. Dzięki Pani Doktor leczeniu i opieca, Niko powoli dochodzi do siebie i zaczyna cieszyć sie psim życiem. Opiaka i uwaga jaka otrzymała sprawia, ze wyszliśmy z sytuacji która byla dla nas tragiczna ponieważ mieszkamy w okolicy centrum. Odpowiednia kombinacja lekarst i suplementów, treningu psa i nas doprowadziła do tego że nawet najbardziej glośne miejsca są dla niej do wytrzymania. Bardzo polecam tą klinikę i rekomenduję Dr. Bobka każdemy kto chce jak najlepszej opieki dla swojego zwierzaka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA niezdiagnozowane podwyższone parametry bez objawów widocznych

Pani Hanna to dla nas dr House wśród weterynarzy :) Przez ponad rok odbijaliśmy się od weterynarzy, gdzie już niektórzy mówili, żeby nie leczyć skoro nie ma widocznych objawów. Ale nam za wysokie parametry wątrobowe i CK nie dawały spokoju. W końcu udało nam się trafić na Panią Hannę, która w 1,5 miesiąca zdiagnozowała i wdrożyła leczenie! Aż się boję pomyśleć co by było gdybyśmy na nią nie trafili...
Pani Hanna pokazuje zupełnie inny poziom weterynarii - super podejście do zwierzaka w gabinecie, minimalizacja stresu, a przy tym niesamowita kompetencja i chęć w podejmowaniu trudnych, nieoczywistych przypadków. Nie poddaje się, nie odsyła nikogo z kwitkiem, tylko dba, szuka, drąży i pomaga :)
Szkoda że nie ma 6 gwiazdek bo 5 to za mało! :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA

Pani Doktor ma świetne podejście do psów. Mój pies nie stresuje się wizytą tak jak u poprzedniego lekarza. Skupia się na ważnych objawach i zleca niezbędne badania, dzięki którym udało się zdiagnozować u mojego psa choroby, które powinny być wykryte już przez innego lekarza, gdy piesek trafił do mnie. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia weterynaryjna NASZA

Pani Hania jest osobą o złotym sercu! Ma super podejście do zwierząt, a nasz psiak cieszy się z każdej wizyty u Pani Hani :) Gorąco polecamy razem z Eliotem ????❤️


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania