Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

DENTACTIV Centrum Stomatologii Estetycznej


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny Grzegorz Pietras złamany sztyft pod koroną zęba

Po złamaniu się sztyftu pod koroną - ząb 2, bialscy dentysci rozkladali ręce- korzeń do usuniecia i mostek, dzięki podpowiedzi Pani stomatolog Chwedoruk udałem sie do Pana Pietrasa. Sztyft usuniety, korzeń przeleczony, korona nowa! Koszt 700zł a nie 2000 zł za mostek i zęby ocalały. Stomatologia XXI wieku zawitała do Białej !


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista.
Gabinet wzorowy.
100% satysfakcji gwarantowane.
Jedyny minus terminy, ale warto poczekac.
Pozdrawiam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Stomatolog godny polecenia: Moje "pokręcone kanały" wyczyścil pod mikroskopem, informuje co zrobił w sposób zrozumiały dla laika, bardzo uprzejmy. Stomatolog, ktory wie co robi. Bardzo czysty gabinet. Duży wkład w sprawną obsługę pacjenta wnosi p.Kasia. Wszystko to sprawia, iż jest b. dużo pacjentów i niestety trzeba troche poczekać. pozdrawiam klinikę Incivi :)


P

Świetni dentyści, dobry sprzęt, według mnie dużym atutem jest nowoczesne znieczulenie; mało inwazyjne, b. skuteczne i co najważniejsze nie pozostawia przykrego uczucia odrętwienia. A tak poza tym: bardzo gustowny i estetyczny wystrój poczekalni:)


S
Użytkownik zweryfikowany

dzieki temu panu nie boje sie wiecej wizyt u dentysty. jestem bardzo zadowolona z tego jak zrobil mi zeba i bede chodzic tylko do niego. goraco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zadowolona. Jedynka zrobiona jak trzeba. Mila atmosfera i rzeczywiscie bez stresu. Na pewno będę wracać z przyjemnością a nie ze strachem.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


M
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny lekarz i mega sympatyczny człowiek. Wyleczył mi dwójkę, którą myślałem, że jest do usunięcia. Przy okazji pozdrowienia dla asystentki Pani Kasi!


M
Użytkownik zweryfikowany

Super doktor i mega sympatyczny człowiek. Wyleczył mi kanałowo ząb, który myślałem, że będzie do usunięcia. Pozdrawiam przy okazji zawsze uśmiechniętą asystentkę Panią Kasię!


G

Swietny stomatolog. Wspaniale wyposazony gabinet. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. nr.1 w miescie


G

Ja właśnie szukam dobrego stomatologa dla mojego dziecka i po opiniach widać że w tym gabinecie znajdę dobrego lekarza a co ważne cierpliwego i delikatnego^^Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

DENTACTIV Centrum Stomatologii Estetycznej