Grzegorz Makarewicz

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Grzegorz Makarewicz przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Grzegorz Makarewicz to jeden z 59 lekarzy o specjalizacji stomatolog w miejscowości Biała Podlaska na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten stomatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Stomatolog to 15. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • Polecam dla super zamożnych. Zgadzam się z poprzednikiem, że cennik doktora jest z kosmosu. Korzystałem z podobnych usług w stolicy i ceny były niższe!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • no moze i sie zna na robocie robi takie wrarzenie ze sie zna no ale cennik to ma kosmiczny jesli ktoś ma duzo do zrobienia to sory
  wiec nie wiem
  ponoc jest w białej kilku na tym samym poziomie im połowe tanszych

 • Jest dobrym lekarzem. Miłym, uprzejmym, bardzo delikatnym. Polecam dla osób które boją się dentysty. Zgadzam się w pełni z powyzszą opinią. Ale jest też chyba najdrozszym lekarzem w mieście. Wizyty ciągną się w nieskończoność. Wypadające tymczasówki, chyba obiektywnie patrząc bezcelowe z punktu widzenia pacjenta, kilkakrotnie podrażają koszy leczenia.

 • Pierwsze wizyty u p.dra okupywałam bólem mięśni karku z powodu ich napięcia w oczekiwaniu na ból, który mi zawsze towarzyszył na fotelu dentystycznym. Pan Doktor zamienił moje uprzedzenie w relaksujące wizyty. Podobnie poziom leczenia pozwolił uratować moje nadające się uprzednio do usunięcia resztki uzębienia przemieniając je w promienny bezstresowy uśmiech. Pan doktor Makarewicz poświęca dużo czasu pacjentowi,nie wykazuje zniecierpliwienia, wszystko tłumaczy. Jest bardzo miły, uśmiechnięty, życzliwy i bardzo kompetentny - ciągle podnosi kwalifikacje na licznych kursach, w których udział potwierdza coraz większa ilość dyplomów.
  W gabinecie tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę dla pacjenta także poprzez staranny dobór personelu pomocniczego o manierach tak rzadko spotykanej dziś kindersztuby. Bardzo gorąco polecam Pana doktora Grzegorza Makarewicza.

 • sprawny profesjonalista
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Bardzo dobry specjalista.Gorąco polecam.