Grzegorz Lemiesz verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Holistycznej

  Oprócz Kochanej żony i wspaniałych dzieci najlepszą rzeczą która mnie spotkała w życiu to trafienie do Grzegorza,po przebytej operacji kregoslupa odcinka szyjnego c-5 c6(stabilizacja Cage)nikt po operacji nie dawał żadnej szansy na powrót do aktywności,czy wykonywanego zawodu(praca fizyczna)Zupełnie załamany ale pełen nadziei że będzie dobrze umówiłem się na wizytę...Radości nie było końca Grześ przywrócił mi wiarę w to że poprzez pracę nad sobą odpowiednie ćwiczenia wrócę do wszystkiego co cieszy w życiu...sprawności fizycznej.Pełen profesjonalizm.Człowiek który urodził się by leczyć innych.Dziś ciesze się życiem:biegam gram pracuje.Jak się coś przytrafia to wracam do Grześka a on robi swoje...Dziękuję Bogu za Takiego człowieka.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Kamil Iwańczyk
  Kamil Iwańczyk
  Fizjoterapeuta
  Towarowa 9F/28, Olsztyn

  Małgorzata Guślakow
  Małgorzata Guślakow
  Fizjoterapeuta
  Ul. Pana Tadeusza 6A, Olsztyn

  Bohdan Ludwik Piotrowski
  Bohdan Ludwik Piotrowski
  Internista, Fizjoterapeuta
  Dworcowa 28, Olsztyn

  Dorota Klaczyńska
  Dorota Klaczyńska
  Fizjoterapeuta
  ul. Kościuszki 21/2, Olsztyn

  Arkadiusz Zduńczuk
  Arkadiusz Zduńczuk
  Fizjoterapeuta
  Osińskiego 15 A, Olsztyn, Olsztyn
  Pan Arek to prawdziwy profesjonalista zna się na rzeczy ,wiedza i doświadczenie na wysokim poziomie.Polecam pod… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Nazywam się Grzegorz Lemiesz. Jestem absolwentem kierunku fizjoterapia, który ukończyłem w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Stefana Rusieckiego w Olsztynie
  z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywam nieustannie od 10 lat. W latach 2006-2013 pracowałem jako fizjoterapeuta
  w Centrum Rehabilitacji Ruchowej im. Stefana Bołoczko przy OSW w Olsztynie, a od 2007 roku zajmowałem się także pracą dydaktyczną na wydziale Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej uczelni, którą ukończyłem. W 2011 roku podszedłem do egzaminu państwowego z terapii manualnej modelu holistycznego, zakończonego oceną bardzo dobrą.
  W 2014 roku rozpoczęło działalność założone przeze mnie w Olsztynie Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści. Moja praca koncentruje się na zastosowaniu holistycznego podejścia, poddającego ocenie organizm jako integralną całość, nie skupiając się tym samym wyłącznie na dolegliwościach,
  z którymi pacjent się zgłasza. Szersze spojrzenie na problemy zdrowotne pacjentów pozwala mi sprawniej określać mechanizmy powstawania objawów, przyczyny ich nawrotów, a także na zastosowanie odpowiedniego rodzaju terapii, która pomoże przywrócić równowagę, będącą gwarantem zdrowia i sprawności fizycznej. Aby pomagać moim pacjentom w skuteczniejszy i sprawniejszy sposób stosuję zróżnicowane metody terapii, a pomagają mi w tym liczne szkolenia, które odbyłem, m.in. „Terapia wisceralna – poszukiwanie powiązań pomiędzy zaburzeniami czynnościowymi narządów wewnętrznych, a narządem ruchu”, Mobilizacje mięśniowo-powięziowe, Kinesiotaping, Terapia Cranio-Sacralna, Terapia McKenziego, szkolenia z zakresu diagnostyki i terapii tkanek miękkich oraz inne, które przybliżyły mi mechanizmy powstawania dysfunkcji narządu ruchu.
  Istotnym elementem mojej pracy jest również sport, który stanowi ważną część mojego życia, nie tylko zawodowego. Jestem licencjonowanym instruktorem sportu
  i rekreacji o specjalnościach narciarstwo zjazdowe, fitness-ćwiczenia siłowe, a także licencjonowanym instruktorem sportu osób niepełnosprawnych o specjalności gry zespołowe. Praca ze sportowcami, a tym samym szeroką gamą urazów oraz dysfunkcji w obrębie narządu ruchu pozwala mi na ciągłe wzbogacanie wiedzy i doświadczenia. Byłem odpowiedzialny za rehabilitację sportową zawodników podczas dwóch edycji Pucharu Świata Piłki Plażowej w latach 2011 i 2014, a także na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Plażowej w roku 2013. Obecnie pracuję z mistrzynią świata UFC Joanną Jędrzejczyk, a także reprezentacją Polski seniorów w rugby.

  Usługi

  Centrum Rehabilitacji Holistycznej

  Towarowa 9 lok.28, 10-417 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Zwykła wizyta - rehabilitacja holistyczna olsztyn 100 zł
  Zwykła wizyta - rehabilitacja holistyczna augustów 100 zł
  Laser mls (1 zabieg) 30 zł
  Laser mls (8 zabiegów+1 gratis) 200 zł
  Laser mls w czasie wizyty rehabilitacyjnej 25 zł
  Fala uderzeniowa (1 zabieg) 40 zł
  Fala uderzeniowa (6 zabiegów + 1 gratis) 210 zł
  Fala uderzeniowa w czasie wizyty rehabilitacyjnej 35 zł
  Elektroterapia (1 zabieg) 10 zł
  Elektroterapia (10 zabiegów) 80 zł
  Elektroterapia w czasie wizyty rehabilitacyjnej 8 zł
  Ultradźwięki ( 1 zabieg) 10 zł
  Ultradźwięki (10 zabiegów) 80 zł
  Ultradźwięki w czasie wizyty rehabilitacyjnej 8 zł
  Kinesiotaping/taping 20 zł
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Holistycznej

   Oprócz Kochanej żony i wspaniałych dzieci najlepszą rzeczą która mnie spotkała w życiu to trafienie do Grzegorza,po przebytej operacji kregoslupa odcinka szyjnego c-5 c6(stabilizacja Cage)nikt po operacji nie dawał żadnej szansy na powrót do aktywności,czy wykonywanego zawodu(praca fizyczna)Zupełnie załamany ale pełen nadziei że będzie dobrze umówiłem się na wizytę...Radości nie było końca Grześ przywrócił mi wiarę w to że poprzez pracę nad sobą odpowiednie ćwiczenia wrócę do wszystkiego co cieszy w życiu...sprawności fizycznej.Pełen profesjonalizm.Człowiek który urodził się by leczyć innych.Dziś ciesze się życiem:biegam gram pracuje.Jak się coś przytrafia to wracam do Grześka a on robi swoje...Dziękuję Bogu za Takiego człowieka.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji HolistycznejUsługa: Zwykła wizyta - Rehabilitacja Holistyczna Olsztyn

   Bardzo szybka oraz trafna diagnoza problemu, równie szybkie zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz powrót do 100-procentowej formy fizycznej w sporcie. Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności Pana Grzegorza oraz całego teamu. Gorąco polecam każdemu!

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Szczerze polecam.Pan Grzegorz poświęcił mi dużo czasu.odpowiedzial na wszystkie moje pytania a najważniejsze że po 2 wizytach nie odczuwam już bólów kręgosłupa.serdecznie dziekuje

  • T

   Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i uwolnił od kilku innych kontuzji oraz Pani Natalii, z którą można miło pogadać i która podnosi na duchu swoim dobrym humorem i pozytywną energią:)

  • U

   Wspaniały specjalista,z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wizyta poprzedzona szczegółowym wywiadem i wglądem w dokumentację zdjęciową.Profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta.Czuć szczere chęci pomocy drugiemu człowiekowi oraz pasję w wykonywanym zawodzie.Nie znam lepszego fizjoterapeuty od Pana Grzegorza.Dziękuję,że są tacy wspaniali ludzie☺

  • A

   Pełen profesjonalizm, wiedza i pelne zrozumienie istoty problemu. Dodatkowo duzy takt i wyrizumialosc. Trafiłam do p Grzegorza z polecenia psychoterapeuty (tak tak to nie pomylka) juz po 2 wizytach ustąpiło większość dolegliwości psychosomatycznych...nawet takich których nie byłam świadoma. Dzięki temu moja psychoterapia zdecydowanie nabrała tempa i idzie ku lepszemu. Lepiej znoszę stres, zbyt wysoki puls wrócił do normy i szybciej się regeneruje i psychicznie i fizycznie. Zdecydowanie polecam. Anita z Olsztyna

  • Najlepszy z najlepszych. Współpracowałem z wieloma fizjoterapeutami ale Pan Grzegorz to ogromna wiedza połączona z miłym indywidualnym podejściem do pacjenta. Polecam w 100%

  • Z zawodu jestem fryzjerka, a co za tym idzie mam często nawracające problemy z odcinkiem szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa. Terapie u Grzegorza wprowadziłam do swojego życia jako coś niezbędnego ponieważ tylko dzięki nim mogę dalej pracować na pełnej petardzie. Widujemy się mniej więcej co 2-3 miesiące, bo jak zauważyłam to jestem okres po którym kręgosłup przy intensywnej pracy którą wykonuję zaczyna się sypać. Ostatnim razem widzieliśmy się po 4 miesiącach co poskutkowalo tym że teraz musiałam pójść na terapię dwa tygodnie pod rząd. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

  • K

   Właściwy człowiek na właściwym miejscu to najlepsze słowa jakie można tu napisać. Korzystałem z pomocy i fachowej wiedzy Grzegorza wielokrotnie związane to było z różnymi urazami - nie ma to jak sportowy styl życia :) i pewnie jeszcze nie raz się spotkamy :). Jak najbardziej polecam czarodzieja, który potrafi szybko postawić na nogi i trenować dalej :)
   Karol K.

  • Super fachowiec , wielka wiedza teoretyczna - jeszcze większa praktyczna . Stawia mnie na nogi po każdym małym i dużym urazie - a troche ich przebyłem .
   Pozdrawiam
   Grzegorz Buczek
   Rugby Polska
   RC Lechia Gdansk

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional