Jesteś tym lekarzem?

226

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wspaniała Pani doktor polecam wszystkim! !!! Nareszcie mój syn jest zdrowy. I co najważniejsze nie bieze antybiotyków!

 • C

  Naczekałem się z maluchem to prawda.
  Ale nareszcie wiem co jest mojemu dziecku, przyjechałem do Pani Doktor z Warszawy gdzie wszyscy wmawiali mojemu dziecku jakieś choroby, pisali tony leków a z dzieckiem było tylko gorzej. Pani Doktor przepytywała mnie i dziecko, zbadała je bardzo dokładnie, a na koniec zrobiła badania alergologiczne (już wiem skąd to czekanie), nie na wszystkich rękach, nogach i plechach tylko dosłownie 20 sztuk. W konsekwencji wiem co jest mojemu dziecku.

  POLECAM z całego serca.

 • Bylam z 2'latkiem u Pani dokror w tym tygodniu - prywatnie, umowiona na konkretna godzine ale odczekałam półtorej gdyż zdarzali się pacjenci wchodzący "tylko po receptę" a siedzieli pol godziny. Nie zrazilo mnie to bo skoro zajmowali tyle czasu to swiadczy tylko o podejściu lekarza do pacjenta - nie zbywa, nie przytakuje i wyprasza tylko rozmawia. Przerazila mnie pierwsza opinia na 'znany lekarz' bo chyba ludzie zapominają po co ida do lekarza: po to żeby pielegniarka była mila ? czy po to żeby ktoś wreszcze zdiagnozowal co im dolega? Ja od września do grudnia tułałam się od jednego pediatry do drugiego, państwowo i prywatnie i wszędzie slyszalam "pluca czyste" "nic nie zalega" u dziecka zero poprawy, mnóstwo pieniędzy wydanych na leki i placz po nocach jak dziecko się dusilo z kaszlu. Bylam bezradna. Dopiero Pani Grażyna nam pomogla ! Przyjmuje pacjentow do godz 18 a my siedzieliśmy do 20 robiąc badania i wypytując o wszystko. Po tylu godzinach jej pracy ja odnosiłam wrazenie ze jesteśmy pierwszymmi jakich dzisiaj przyjmuje... Nie zbywa, tłumaczy nadgorliwym mamom korzystającym z googl'a co tak naprawdę jest mitem a co prawda, fachowo, z szacunkiem ale konkretnie podchodzi do pacjenta. W jednym dniu pomimo iż wszyscy pracownicy byli już po godzinach swojej pracy mojej córeczce została wykonana morfologia, badanie na alergeny i inhalacja z lekami. Odetkany nosek i zupełnie inne dziecko, nawet wypożyczyliśmy inhalator bez zadnych oplat. Dziekuje z całego serca bo tylko ja wiem co przeszłam i szczerze mowiac oddalabym wszystkie pieniądze żeby tylko pomoc mojemu dziecku.

 • Nie polecam tej przychodni. Córka była zarejestrowana na godzinę 10.30, po upływie 3 godzin, z zegarkiem w ręku, przechodząca obok pielęgniarka, z bezczelnością zapytała na co my czekamy. Po odpowiedzi, usłyszałam, że pani doktor już mnie nie przyjmie, ponieważ za pół godziny zaczyna przyjmować prywatnie. Gdybym zapłaciła to z pewnością zostałabym przyjęta. Pielęgniarka bez kultury, podnosiła głos. Zero zorganizowanej pracy, zero szacunku dla czasu pacjentów, zero profesjonalizmu! Pacjenci są umawiani na konkretne godziny, a i tak muszą po kilka godzin czekać na swoją kolej. Nie polecam, nigdy już nie wrócę do tej przychodni!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dodry lekarz zainteresowany pacjentem ,dokładna wnikliwa,jeszcze żaden lekarz nie przyją mnie w Chełmie tak dokładnie z rezultatem bardzo pozytywnym.Dziękuję Pani Doktor

 • Byłam z dzieckiem na wizycie i wyrobiłam sobie bardzo złe zdanie na temat pani doktor i całego Laser-Med :
  1.Do gabinetu dostałam się po upływie ok 1godz. i 30 min czekania na korytarzu pomimo wcześniejszego umówienia wizyty.
  2. Pani doktor wykonuje testy alergiczne nie pytając wcześniej czy dziecko brało jakieś leki przeciwalergiczne co jest oczywiste, że wynik będzie zafałszowany i każe sobie za to słono płacić, a potem zaleca powtórzenie testów - i znowu płacić więc chyba chodzi tylko o płacenie, a nie właściwe diagnozowanie.
  3. po niepewnym diagnozowaniu Pani doktor zapisuje chyba wszystkie lekarstwa jakie tylko zna na domniemaną chorobę.....
  4. dwa tygodnie podawania zalecanych leków i zero efektów.
  nie polecam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani doktor robiła mojej córeczce (10 miesięcznej) panel z krwi ... w efekcie diagnoza brzmiała , ujmując w skrócie , jest uczulona na "wszystko" dziecko karmiłam nestle sinlac przez kilka miesięcy, podawałam sztab leków, niestety bez efektu. Pojechałam z córką do PROFESJONALISTY, okazało się, że diagnoza - wyniki zostały źle zinterpretowane, źle, bardzo źle, przestałam płakać po nocach przez Panią "doktor" !!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Najlepszy lekarz na swiecie, nie ignoruje pacjenta, podchodzi indywidualnie, robi badania, jest bardzo miła. tłumaczy wszytko. nie zostawia na pastwe losu z problemami, jestem bardzo zadowolon, POLECAM, WARTO SIE U NIEJ LECZYĆ.

 • NAJLEPSZY alergolog do jakiego można trafić

 • WSPANIAŁY LEKARZ