Adresy (2)

Ostrów wlkp. ul. Kościuszki 15, Ostrów Wielkopolski
Familia Medica (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Przemysłowa 19, Krotoszyn
Cer-Medic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista. Panią Grażyna cechuje wiarygodność, zaangażowanie, cierpliwość no i przede wszystkim wiedzą i doświadczenie! Przemiły kontakt. Odpowiada na każde pytanie nawet te przesłane drogą elektroniczną.
Pomimo źle prowadzonej niedoczynności tarczycy i stanu zapalnego typu Hashimoto udało się schudnąć nawet poniżej zalecanej prawidłowej wagi.
Jedząc przy, placki ziemniaczane, biały chleb, ziemniaki, spaghetti i wiele innych pyszności pani dietetyk udowodniła że nawet z powolnym metabolizmem i opornym Hashimoto można smacznie schudnąć! Poza ubytkiem wagi poprawiły się wyniki krwi, samopoczucie, cera, oczy zaczęły błyszczeć. ...słowem stałam się piękniejsza. Baaaardzo mi pomogła i za to będę wdzięczna pani Grażynie już zawsze!
Dodam że pani dietetyk jest bardzo rozsądna w zleceniach dietetycznych. Przy odchudzaniu w chorobach auto immunologicznych rozsądek jest niezbędny! Żadnych skrajnych zaleceń, normalne jedzenie indywidualnie dostosowane do gustu i smaku pacjenta. Wszystko w diecie mi odpowiadało.
Oczywiście sam gabinet profesjonalnie wyposażony, waga mierząca wszystkie niezbędne parametry ilość tkanki tłuszczowej, wody, wagę kości. Poza jadłospisem pacjent otrzymuje karty informacyjne dla lekarza z informacjami ile wynosiła początkowa waga, wyniki badań laboratoryjnych (zawsze na.pierwszej wizycie szeroki wywiad pod kątem chorób, przyjmowanych leków itp) zakres kaloryczności przepisanej diety wraz z pozostałymi zaleceniami. Z takimi informacjami lekarz prowadzący ma czarno na białym profesjonalny opis ile pacjent schudł w jakim tempie w jakim stosunku ubytku tkanki tłuszczowej do masy mięśni.
Z perspektywy czasu wiem, że nie warto było eksperymentować na sobie różnych niezdrowych diet z Internetu. Ale mądry polak po szkodzie. Warto warto warto zwłaszcza ze dieta można tak wspomóc tradycyjne leczenie i to w tańszy, zdrowszy no i przyjemniejszy sposób :)
Pani dietetyk pomogła mojej mamie, cioci, koleżankom, mamom moich koleżanek uff długo by wyliczać. ...
Słowem polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i mądry Dietetyk.Jeśli dostosujesz się do zaleceń osiągniesz zamierzony efekt.Utrata wagi bez szkodliwosci dla zdrowia sprawdzona.Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie