mgr

Gabriela Justyna Szmyt

Logopeda

1 opinia +dodaj

Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogicznym w zakresie resocjalizacji, uzyskując dyplom magistra pedagogiki specjalnej. Zaraz po studiach pracowała w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: wada wymowy u dziecka

  Pani Gabriela to świetny specjalista. Ma rewelacyjne podejście do dzieci.Można powiedzieć że stosuję terapię przez zabawę. Świetnie nawiązuje kontakt z małym pacjentem. Po przeprowadzonej diagnozie terapia była prowadzona szybko a rezultaty były widoczne po 4 tygodniach ćwiczeń. Badanie było prowadzone szczegółowo bez pośpiechu , z dużą cierpliwością. Bardzo miła atmosfera.
  Moja córka uwielbia wizyty u Pani . Pozdrawiam

  Gabriela Justyna Szmyt2017-11-28

  Dziękuję serdecznie za opinię. Pozdrawiam - Gabriela Szmyt

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogicznym w zakresie resocjalizacji, uzyskując dyplom magistra pedagogiki specjalnej. Zaraz po studiach pracowała w czarnkowskiej Poradni Wychowawczo – Zawodowej na stanowisku pedagoga specjalnego.
  W 2002 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ukończyła – z wynikiem bardzo dobrym – studia podyplomowe w zakresie logopedii, a następnie podjęła pracę w NZOZ Centrum Medycyny Specjalistycznej Stomatologii i Rehabilitacji w Bydgoszczy na stanowisku logopedy, gdzie prowadziła terapię dzieci w wieku od 2 miesiąca życia do lat 18 z samoistnym (SORM) oraz niesamoistnym (NORM) opóźnieniem rozwoju mowy, z zespołem Downa i dziecięcym porażeniem mózgowym.
  Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu, prowadząc terapię logopedyczną w jednym z poznańskich domów dziecka.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • NZOZ Centrum Medycyny Specjalistycznej Stomatologii i Rehabilitacji w Bydgoszczy

Zdjęcia