Lek.

Gabriela Bajdas

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: NZOZ Magnus sp. zo.o.Usługa: starania o dziecko

  Pani Doktor to cudotwórczyni! Staraliśmy się bardzo długo o swoją faoslkę. Mam za sobą ciąże pozamaciczną i niedrożny jajowód. Dotychczasowy lekarz nie miał widocznie pomysłu, a Pani doktor? W bardzo krótkim czasie doprowadziła do pozytywnego testu, teraz czekamy na serduszko :)
  Bardzo profesjonalna, a przy tym bardzo empatyczna i ciepła w kontakcie.
  Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: NZOZ Magnus sp. zo.o.Usługa: starania o dziecko

   Pani Doktor to cudotwórczyni! Staraliśmy się bardzo długo o swoją faoslkę. Mam za sobą ciąże pozamaciczną i niedrożny jajowód. Dotychczasowy lekarz nie miał widocznie pomysłu, a Pani doktor? W bardzo krótkim czasie doprowadziła do pozytywnego testu, teraz czekamy na serduszko :)
   Bardzo profesjonalna, a przy tym bardzo empatyczna i ciepła w kontakcie.
   Polecam!

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Magnus sp. zo.o.

   Serdecznie polecam Panią Doktor! Jest bardzo kompetentna a przy tym niesamowicie miła. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Nie wyobrażam sobie, aby moją ciążę prowadził inny lekarz:)

  • M

   Polecam! Pan doktor prowadził zabieg cc i jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna opieka z Pana strony!

  • M

   Pani doktor Gabriela Bajdas to lekarz z powołania, dzięki Niej po wielu latach starań i 2 poronieniach zostaniemy za parę dni rodzicami. Będziemy Jej za to wdzięczni do końca życia.

  • Ł

   Pani doktor prowadziła obie ciąże mojej żony. Jest świetna kompetentna, dyspozycyjna i oddana swojej pracy, gdybyśmy planowali jeszcze jedno dziecko to nie mielibyśmy z żoną wątpliwości co do tego pod czyją opiekę się oddać. Jedyny Jej minus-nie mieszka w Nowym Sączu. Chociaż z drugiej strony, może to plus ;)

  • W

   Pani doktor jest cudowną, ciepłą osobą. Wcześniej chodziłam do wielu lekarzy, ale zawsze było coś nie tak. Na szczęście od koleżanek dowiedziałam się o Pani Gabrieli. Prowadzi moją ciąże. Usg dzieciątka wykonywane jest bardzo dokładnie. Pani doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Mam do Niej ogromne zaufanie, czuje się bezpiecznie pod jej opieką. Ma bardzo dużo pacjentek ale faktycznie nie ma przesunięć czasowych. Wizyty trwają odpowiednio długo. Panie w rejestracji też są bardzo miłe i pomocne. POLECAM !

  • M

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Gabrieli. Pełne poświęcenie dla pacjenta, bardzo miła i kompetentna. Oby więcej takich lekarzy. Dużym plusem jest też to że mimo wielu pacjentek nie czeka się w kolejkach, a to jest bardzo męczonce np. w Nowym Sączu niby zapisana na 16 a do gabinetu poproszona o17 masakra. A tu npełen profesjonalizm. POLECAM

  • K

   Pani doktor to Anioł. Przez całą ciążę wspierała mnie dobrym słowem. Przy niej niczego się nie obawiałam. I miałam słuszność bo zdarzyło się tak, że musiałam przez kilka dni poleżeć w szpitalu na pocz. 9 miesiąca. Pani doktor codziennie przychodziła i sprawdzała co u mnie. Gdy przechodziła obok sali, w której byłam podłączona do ktg zawsze weszła porozmawiać i pogłaskać mnie po dłoni... Co do porodu to miałam takie szczęście, że to właśnie ona była na dyżurze. Nie muszę chyba mówić, że oczywiście zaopiekowała się mną. POLECAM!!!!!!!

  • A

   3 lata temu podczas ciąży byłam pod opieką Pani doktor. Bardzo się cieszę, że trafiłam pod Jej skrzydła :) Namiary na Panią dr dostałam od znajomych, które nie mogły się Jej nachwalić. Pani doktor jest rzetelna, profesjonalna, a przy tym traktuje pacjentki jak własne dzieci :) Naprawde polecam!

  • L

   Świetna lekarka, chodzę do niej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jeśli jesteś zapisana na konkretną godzinę to zostaniesz o niej przyjęta, jeśli zdarzają się poślizgi to niewielkie; do 30 min., a wówczas lekarka osobiście przeprasza za zaistniałą sytuację (tak przynajmniej było podczas moich wizyt). Brak kilkiugodzińnego czekania to duży plus. O jej popularności niech świadczy fakt, iż niemal za każdym razem widziałam rejestrujące się po raz pierwszy pacjentki. Lekarka jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą o dużej wiedzy. Wobec pacjentek opiekuńcza i troskliwa. Godna polecenia w 100 %.