Filip Boukołowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowny pacjencie, z uwagi na poszanowanie czasu swojego i swoich pacjentów, proszę o zgłaszanie nieobecności najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania wizyty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: fizjoterapia

  do Pana Filipa trafiłam z bólem barku, na który nie pomagały leki i standardowe zabiegi fizjo przepisane przez ortopedę, problem okazał się bowiem bardziej złożony i wielopłaszczyznowy niż zwykłe zapalenie. sądzę, że gdybym nie trafiła do Pana Filipa nigdy nie nastąpiłaby prawidłowa i wyczerpująca diagnoza. jestem po dwóch wizytach, jest lepiej i to nie tylko z barkiem. Co mogę powiedzieć na tę chwilę o Panu Filipie - ma ogromną wiedzę, którą ja osobiście cenię u osób zajmujących się medycyną szeroko pojętą, dokształca się, wiele tłumaczy pacjentowi, co powinno być w mojej ocenie dziś już normą w gabinetach, a nie jest - wiem bo niestety wizyty u lekarzy nie są mi obce. Poza tym Pan Filip jest uprzejmy, komunikatywny i profesjonalny. ja jestem już umówiona na kolejne regularne wizyty i z czystym sumieniem polecam gabinet innym pacjentom!!!!

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Przyszedłem do Filipa po odstawieniu kołnierza ortopedycznego, który musiałem nosić po złamaniu kręgu C2. Pomaga mi wrócić do pełnej sprawności z przed wypadku. Z każdą wizytą widać widoczne efekty, które przybliżają mnie do powrotu do sportu. Świetny człowiek, i kapitalny lekarz!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: ból kręgosłupa

  Bardzo miły i kompetentny pan fizjoterapeuta.Potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Wykonywane przez niego zabiegi przynoszą pożądany efekt.Polecam.

 • B
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii

  Przyszedłem z ostrym bólem pleców, praktycznie nie mogłem samodzielnie założyć skarpetek, ból pojawiał się przy każdej czynności. Już po paru terapiach odczułem znaczną ulgę. Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza. Problem został dokładnie zdiagnozowany i wyjaśniony. Polecam !

 • S
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: Bóle głowy, brzucha, spięcie karku, bóle rąk

  Bardzo polecam. Efekty już po jednej wizycie podczas której załatwiliśmy aż trzy niedogodności. Finalnie odbędę trzy wizyty czyli szybko i skutecznie

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: fizjoterapia - ból lędźwi

  Miałem problem z lędźwiami. Ból utrudniał mi normalne funkcjonowanie i chodzenie. Już po pierwszej wizycie czuję dużą poprawę. Fachowe podejście, ogromna wiedza i wyjaśnienie co się skąd bierze i nad czym należy pracować, aby unikać podobnych bólów w przyszłości. Indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta. Ogromnie polecam :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Świetny rehabilitant i bardzo sympatyczny. Skutecznie rozluźnił i rozmasował mięśnie doprowadzając do używalności moją szyję. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: fizjoterapia

  Pan Filip przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Skupia się na aktualnym problemie i skutecznie go rozwiązuje. Mialam klopot z bolem w ręce od długiej pracy przy komputerze już po pierwszej wizycie odstawiłam tabletki przeciwbólowe. Dziękuję i polecam tego specjalistę.

 • W
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: ból kręgosłupa w odcinku lędzwiowym

  Zgłosiłam się do Pana Filipa z przewlekłym bólem w odcinku lędźwiowym.Po przeczytanych opiniach w internecie liczyłam na cud. Wcześniejsze rehabilitacje nie przyniosły pozytywnego efektu. Ręce Pana Filipa dokonały oczekiwanego cudu! Po pierwszej wizycie ból ustąpił i wreszcie mogę normalnie funkcjonować .Już polecam znajomym i rodzinie wizyty u Pana Filipa-:)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Clinica Gabinet Fizjoterapii i OsteopatiiUsługa: fizjoterapia

  Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie .Od stycznia walczę z bólami kręgosłupa szyjnego, a od kilku tygodni również z zwrotami głowy. Na rehabilitację chodziłam od połowy stycznia 1-2 razy w tygodniu, ale niestety efektów nie było.Na szczęście trafiłam do Pana Filipa.Czuję, że jestem w dobrych rękach.Już na pierwszej wizycie Pan Filip wyjaśnił mi co jest przyczyną bólu i jak zamierza mi pomóc.Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy i umiejętności.
  P.S.dziekuję wszystkim za opinie, bo wyboru rehabilitanta dokonałam po przeczytaniu wszystkich komentarzy.Monika P.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowny pacjencie,
  z uwagi na poszanowanie czasu swojego i swoich pacjentów, proszę o zgłaszanie nieobecności najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania wizyty przed terminem pacjenci będą obciążeni kosztem 50% ceny.
  -Ukończyłem studia na kierunku fizjoterapii w Warszawie, jednak chęć zgłębiania wiedzy sprawiła, że podjąłem studia osteopatii we Flanders Interanational Collage of Osteopathy (FICO).

  Swoje doświadczenie zbierałem na licznych stażach m.in. w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie. Pracowałem jako fizjoterapeuta w drugoligowej drużynie piłkarskiej Legionovii Legionowo. Aktualnie pracuje z zawodnikami KS Łomianki oraz mam pod opieką wszystkie grupy młodzieżowe Klubu Sportowego KS Legionovia Legionowo.
  Właściciel i terapeuta w Fizjo-Clinica w Legionowie.

  Nieustannie szkolę się w zakresie fizjoterapii i terapii manualnych odbywając kursy m.in.

  -kinesiologytaping (kurs podstawowy i rozwijający)
  -terapia punktów spustowych wg. Szkoły Szwajcarskiej
  -kinetic control w zakresie odc. Lędźwiowego kręgosłupa
  -Międzynarodowy Terapeuta Mulligan Concept
  -Międzynarodowy Terapeuta Fascial Distortion Model (FDM)
  -Terapeuta Osteopatii strukturalnej i łagodnej chiropraktyki dr. Ackermanna
  -Student Osteopatii (FICO)
  - Podejście osteopatyczne do zaburzeń psychosomatycznych (moduł I i II)
  -Mastercourse: Osteopathic Approach to Pregnancy (Julie Fendall, Australia)
  - Jelita jakocentrum naszej odporności (Warszawa)

  Zajmuję się pacjentami ortopedycznymi, sportowcami, pracuje z osobami z problemami neurologicznymi (drętwienia,mrowienia). Również dzieci mogą przychodzić na terapie od pierwszych dni życia z wszelakimi problemam: kolki jelitowe, asymetrie, krecze szyi, wzmożone i obniżone napięcia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Pediatria

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji kierunek Fizjoterpia
 • Flanders Institute Collage of Osteopathy

Publikacje

 • „Przygotowanie do nart, a więzadło krzyżowe kolana” (poradnik Zdrowie 2015)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl