• mgr Fabian Burakowski
  mgr Fabian Burakowski
  Zwycięska 6A, Lublin

  Centrum Medyczne LUXMED to prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, nowoczesne przychodnie CM Luxmed i punkty pobrań, poradnie specjalistyczne, stomatologia, rehabilitacja, RTG, pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej, zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  81 759..... Pokaż numer


  NIP

  7122328550

  Adres firmy

  Radziwiłłowska 5, Lublin

  Fizjoterapia Fabian Burakowski
  Milenijna 5, Lublin

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja fizjoterapeutyczna • 150 zł

  Fizjoterapia • 150 zł

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Zwycięska 6A, Lublin

  110 zł

  Luxmed Lublin - Zwycięska

  Przedział wiekowy: 5-99 lat


  Milenijna 5, Lublin

  150 zł

  Fizjoterapia Fabian Burakowski

  Pozostałe usługi


  Zwycięska 6A, Lublin

  110 zł

  Luxmed Lublin - Zwycięska

  Przedział wiekowy: 5-99 lat


  Milenijna 5, Lublin

  150 zł

  Fizjoterapia Fabian Burakowski

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po ukończeniu studiów zacząłem pracę z pacjentami ortopedycznymi, bólowymi, neurologicznymi i ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

  Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

  Znajomość języków

  • Polski

  Profile społecznościowe

  8 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Luxmed Lublin - Zwycięska

  Po pierwszej wizycie jestem zadowolony. Uzyskałem konkretne informacje i wskazówki. Fizjoterapełta godny zaufania. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjoterapia Fabian Burakowski Inny

  Pan Fabian to specjalista, którego cechuje indywidualne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i umiejętności. Trafiłam do gabinetu z ogromnym bólem w kolanach, który uniemożliwiał mi codzienne funkcjonowanie, a po 3 wizytach mogę nie tylko chodzić bez uczucia blokady, ale i uprawiać sport, który tak bardzo kocham. Masaż, tejpy i zestaw ćwiczeń, a do tego super człowiek to wszystko sprawiło, że na pewno będę korzystać z jego usług, o ile pojawi się taka potrzeba. Zdecydowanie polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjoterapia Fabian Burakowski

  Uczęszczam regularnie do Fabiana już od kilku miesięcy. Zgłaszałam się z różnymi dolegliwościami, które dla Fabiana nigdy nie były problemem.
  Wnikliwie analizował poszczególne przypadłości i starał się je eliminować skutkowo jak i przyczynowo(korekcja techniki ćwiczeń).
  Ogromna wiedza, profesjonalizm i pasja.
  Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie osobom trenującym.


  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Fizjoterapia Fabian Burakowski Kontuzja

  Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Do Fabiana trafiłem z polecenia kolegi który sam korzysta z jego usług i bardzo je chwalił. Miałem duży problem z kolanem które zostało przeciążone podczas treningów i czułem ogromny ból podczas chodzenia i zginania kolana. Już po pierwszej wizycie poczułem ogromną poprawę a z każdą kolejną było coraz lepiej. Do tego Fabian pokazał mi zestaw ćwiczeń które pozwolą mi wzmacniać nogi i poprawił technikę ich wykonywania. Serdecznie polecam !!!


  Profil zweryfikowany

  Byłem u Fabiana kilka razy z mega bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Już po 2 wizycie było czuć wielką róźnicę. Ćwiczenia które mi dał i "tejpy" na sam koniec też zrobiły swoje. Polecam serdecznie!


  Z
  Profil zweryfikowany

  Jak tylko zadzwoniłam do Pana Fabiana o pomoc od razu mogłam na niego liczyć ! Przez problem z kręgosłupem nie mogłam normalnie funkcjonować - chodzic, dźwigać (mam małe dziecko) a nawet przekręcić sie w nocy z boku na bok. Juz po pierwszej terapii manualnej czułam ogromna różnice i co najwazniejsze mogłam chodzic ! otrzymalam rowniez zestAw ćwiczeń jakie powinnam wykonywać aby wzmacniać kręgosłup. Polecam !!


  J
  Profil zweryfikowany

  Pan Fabian wnikliwie i profesjonalnie podszedł do problemu z jakim się do niego zgłosiłam, bardzo dokładnie zbadał dokuczające mi kolano, cierpliwie szukał przyczyny bólu a potem dokładnie wyjaśnił co mnie boli i dlaczego. nie zbagatelizował objawów (choć wydawały się niepozorne i może trochę nudne dla takiego specjalisty) ale rozmasował wszystkie podejrzane mięśnie i "pasma", zaproponował założenie tejpów przed kolejnym wyjazdem w góry, i pokazał ćwiczenia jakie powinnam wykonywać żeby wzmocnić mięsień czworogłowy i poprawić stabilizację kolana. Bardzo polecam ! Kompleksowe podejście do pacjenta.


  Profil zweryfikowany

  Do Fabiana zgłosiłem się z bardzo silnym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym po przeciążeniu na treningach siłowych, już po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę a po kolejnych było już tylko lepiej a na koniec poodklejał mnie tejpami dla utrzymania efektu ale to nie wszystko dostałem od niego również zestaw ćwiczeń aby kontuzja się nie odnawiała. serdecznie polecam. świetny fachowiec. 100% profesjonalne podejście do pacjenta oraz cierpliwość w znalezieniu przyczyn dolegliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania