dr n. med.

Ewa Zimmer-Satora

Reumatolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę 165 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą reumatologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim CMUJ w 2001 r. Następnie pracowałam w Klinice Chorób Wewnętrznych i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Postawiona diagnoza i zaproponowana terapia przynoszą wymierne rezultaty, dzięki temu jestem w stanie teraz normalnie funkcjonować, bez bólu, bez łykania garści tabletek. Ponadto Pani Doktor umożliwia konsultację wyników badań droga mailową, dzięki temu nie muszę czekać miesiącami na kolejną wizytę, jak to u niektórych lekarzy bywa. Dodatkowo jest bardzo miłą, sympatyczną i wyrozumiałą osobą, nie zbywa pacjenta, tylko poświęca mu maksimum swojego czasu, moja pierwsza wizyta trwała ponad półtorej godziny, co tylko świadczy o rzetelności i dokładności przy zbieraniu wywiadu podczas pierwszej wizyty nowego pacjenta, jakim byłam. Naprawdę gorąco polecam!

 • K

  Jestem pacjentką pani doktor już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Dzięki niej szybko stanęłam na nogi, choć gdy przyszłam na pierwszą wizytę, to z powodu zapalenia stawów praktycznie się nie ruszałam. Pani doktor bardzo angażuje się w leczenie swoich pacjentów, nie ma problemów, by skontaktować się z nią w razie awaryjnej sytuacji. Jest też bardzo miła i cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy wątpliwości.

 • J

  Pani Doktor Satora, to bardzo dobry reumatolog. Wprawnie i szybko postawiła diagnozę oraz rozpoczęła moje leczenie. Niedługo potem zaczęłam widzieć efekty terapii. Szczerze polecam!

 • K

  Bardzo dobry lekarz, po maratonie chodzenia od specjalisty do specjalisty wreszcie Pani Doktor Satora postawiła dobrą diagnozę. Odczułam już znaczną poprawę, a było już tak, że moje problemy z kręgosłupem uniemożliwiały mi codzienne funkcjonowanie. Do tego jest to bardzo ciepła i pogodna osoba, SZCZERZE POLECAM!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą reumatologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim CMUJ w 2001 r. Następnie pracowałam w
  Klinice Chorób Wewnętrznych i Geriatrii początkowo na Oddziale Ogólnym później na Oddziale Reumatologii. W 2012 r. obroniłam doktorat z wyróżnieniem.
  Od 2013 r. jestem asystentem w Oddziale Reumatologii Małopolskiego Centrum Reumatologii Immunologii i Rehabilitacji Szpitala im. J. Dietla ul. Focha 33 w Krakowie.
  Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę na konferencjach i spotkaniach naukowych.
  Szczególnie interesuję się nowoczesnymi metodami leczenia chorób zapalnych stawów. Uczestniczę w badaniach klinicznych związanych z leczeniem biologicznym m.in. reumatoidalnego zapalenia stawów i łuszczycowego zapalenia stawów.

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne